Düğün Organizasyon Kocaeli

Seymen Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Seymen Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Seymen Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Seymen Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Seymen Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Seymen Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Seymen Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Seymen Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Seymen Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Modern."

Seymen Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Seymen Organizasyon düğün organizasyonu dışında baby shower, doğum günü, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Seymen Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Seymen Organizasyon kına gecesi, süsleme, çiçek, masa / sandalye temini, pasta, nikah şekeri, dekor, fotoğraf ve video hizmetlerini vermektedir.

Seymen Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Seymen Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Seymen Organizasyon Hakkında

Düğün organizasyonu denilince aklınızda bir sürü kavram beliriyor değil mi? Özellikle son zamanlarda sıkça rastladığımız rustik temalar, kurutulmuş çiçekler ve ağaç detayları… Aynı anda hepsini görmek ve kendi organizasyonunuzun konseptine öyle karar vermek istiyorsunuz. Biz de bu hizmeti karşılayabildiğimizi söyleyelim o hâlde. Seymen Organizasyon olarak Kocaeli düğün organizasyonlarına imzamı atıyoruz.

Nasıl organizasyonlar yapıyoruz?

Öncelikle düğün mekânınızın neresi olduğunu bize söylemeniz gerekiyor ki önceden o yere gidelim, neye ihtiyacımız olduğunu bilelim ve ona göre listemize ekleyelim. Ardından birlikte bir düzen planlaması yapalım. Bunlar olduktan sonra ve liste de hazır hâle geldikten sonra sizinle bir toplantı düzenleyelim. Bu toplantı ile birlikte nasıl bir organizasyon gerçekleştirmek istediğinize dair düşüncelerinizi alalım. Daha önce yaptığımız organizasyonlara dair fotoğraf ve videoları sizinle paylaşalım, bunun doğrultusunda konseptimizi belirleyelim. Saray düzenini andıran objeler mi kullanılmasını istersiniz yoksa tamamen doğal malzemelerden oluşan objeler? Kararı tamamen size ait.

Örneğin düğün mekânınızı ele alalım. Sizin için hazırlanmış bir kilise nikah düzeni hayal edin lütfen. Arkanızda canlı çiçeklerle süslenmiş ve LED ışıklandırma yapılmış bir tak düşünün. Tam onun önünde sonsuzluğa “evet” dediğinizi gözünüzde canlandırın lütfen. Sizce de fotoğraflar tam bu noktada harika olmaz mıydı? Peki ya davetlilerin hayran bakışlarını görmek sizi mutlu etmez miydi? Eğer cevabınız evetse, siz de bu duyguları hissetmek ve aynı zamanda yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Çiçekçilik hizmeti sunuyor olmamızla birlikte organizasyonuna canlı harikalar katabiliyoruz. Mekândan ilk girildiği andan itibaren ister düğününüz isterseniz de nişan merasiminiz olsun ortamda kullandığımız canlı çiçekler sayesinde herkesi harikalar diyarında gibi hissettiriyoruz. Masa ve sandalye süslemeleriyle de ortamın bütünlüğünü sağlıyoruz.

Eğer siz de kusursuz görünmesini istediğiniz organizasyonlar yaratmak istiyorsanız ve Kocaeli düğün organizasyon firmaları arayışı içerisindeyseniz sayfadaki “ücretsiz teklif al” formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Unutulmayacak organizasyonlarda görüşmek dileğiyle…

İletişim

  • Adres:

    Seymen Mahallesi Beylik Caddesi No:8/A 41245 Başiskele/Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Seymen Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.