Seymen Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Seymen Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Seymen Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Seymen Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Seymen Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Baby shower, Doğum günü, Nişan


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Modern.

Seymen Organizasyon Hakkında

Düğün organizasyonu denilince aklınızda bir sürü kavram beliriyor değil mi? Özellikle son zamanlarda sıkça rastladığımız rustik temalar, kurutulmuş çiçekler ve ağaç detayları… Aynı anda hepsini görmek ve kendi organizasyonunuzun konseptine öyle karar vermek istiyorsunuz. Biz de bu hizmeti karşılayabildiğimizi söyleyelim o hâlde. Seymen Organizasyon olarak Kocaeli düğün organizasyonlarına imzamı atıyoruz.

Nasıl organizasyonlar yapıyoruz?

Öncelikle düğün mekânınızın neresi olduğunu bize söylemeniz gerekiyor ki önceden o yere gidelim, neye ihtiyacımız olduğunu bilelim ve ona göre listemize ekleyelim. Ardından birlikte bir düzen planlaması yapalım. Bunlar olduktan sonra ve liste de hazır hâle geldikten sonra sizinle bir toplantı düzenleyelim. Bu toplantı ile birlikte nasıl bir organizasyon gerçekleştirmek istediğinize dair düşüncelerinizi alalım. Daha önce yaptığımız organizasyonlara dair fotoğraf ve videoları sizinle paylaşalım, bunun doğrultusunda konseptimizi belirleyelim. Saray düzenini andıran objeler mi kullanılmasını istersiniz yoksa tamamen doğal malzemelerden oluşan objeler? Kararı tamamen size ait.

Örneğin düğün mekânınızı ele alalım. Sizin için hazırlanmış bir kilise nikah düzeni hayal edin lütfen. Arkanızda canlı çiçeklerle süslenmiş ve LED ışıklandırma yapılmış bir tak düşünün. Tam onun önünde sonsuzluğa “evet” dediğinizi gözünüzde canlandırın lütfen. Sizce de fotoğraflar tam bu noktada harika olmaz mıydı? Peki ya davetlilerin hayran bakışlarını görmek sizi mutlu etmez miydi? Eğer cevabınız evetse, siz de bu duyguları hissetmek ve aynı zamanda yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Çiçekçilik hizmeti sunuyor olmamızla birlikte organizasyonuna canlı harikalar katabiliyoruz. Mekândan ilk girildiği andan itibaren ister düğününüz isterseniz de nişan merasiminiz olsun ortamda kullandığımız canlı çiçekler sayesinde herkesi harikalar diyarında gibi hissettiriyoruz. Masa ve sandalye süslemeleriyle de ortamın bütünlüğünü sağlıyoruz.

Eğer siz de kusursuz görünmesini istediğiniz organizasyonlar yaratmak istiyorsanız ve Kocaeli düğün organizasyon firmaları arayışı içerisindeyseniz sayfadaki “ücretsiz teklif al” formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Unutulmayacak organizasyonlarda görüşmek dileğiyle…

İletişim

 • Adres:

  Seymen Mahallesi Beylik Caddesi No:8/A 41245 Başiskele/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Seymen Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.