Akfa Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Mekan giydirme, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Sevinç Organizasyon
51

İzmit

Sevinç Organizasyon

30-40 TL
Ayşe Sayan Organizasyon
22 10

İzmit

Ayşe Sayan Organizasyon

20-30 TL
Öyküm Konsept Organizasyon
34 1 11

İzmit

Öyküm Konsept Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

Her detayıyla kusursuz olmasını istediğiniz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Düğün gününüzün kusursuz olması için yapmanız gereken hazırlıklar gözünüzü korkutuyor olabilir. Ancak artık rahatlayabilir ve yaşadığınız bu çok özel günlerin tadını çıkarabilirsiniz. Çünkü Akfa Organizasyon profesyonel ekibiyle ve kaliteli hizmet anlayışıyla hayalinizdeki düğün organizasyonunu gerçeğe dönüştürmek için hizmetinizde. Şimdi dilerseniz size kendimizden ve size sunacağımız hizmetlerden kısaca bahsedelim:

İşini aşkla ve özenle yapan profesyonel bir ekiple düğününüzü hazırlıyoruz. Şimdiye kadar birçok çiftin en özel günlerinde mutluluklarına ortak olduk ve unutulmaz bir düğün davetine imza atmalarını sağladık. Mutlu günlerine ortak olduğumuz çiftlerden aldığımız iyi referanslarla da işimize daha büyük bir şevkle sarılarak, organizasyon sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin düğün gününüzle ilgili tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi öğrenmek için bir ön görüşme düzenliyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında sizin bu isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamak ve beklentilerinizin ötesine geçmek için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Attığımız her adımdan da sizi doğru bir şekilde bilgilendirerek düğün gününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Düğününüzü beraber belirlediğimiz bir konsept doğrultusunda hazırlıyoruz. Bu sayede düğün gününüzde her süslemenin ve dekorun beraber bir ahenk içinde görünmesini sağlıyoruz. Düğün organizasyonunuzda her detay içinize tam olarak içinize sinmeden de işimizi bitmiş saymıyoruz.

Düğün gününüzde sevdiklerinize manevi bir haz yaşatmak istiyorsanız ilahi grubumuz ve semazen gösterilerimizle düğün gününüzde sevdiklerinize huzur veriyoruz.

Biz düğün gününüzde en iyisine imza atmak için sizi bekliyoruz. Siz de bu özel gününüz için kusursuzu istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Akfa Kocaeli Düğün Organizasyon fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Hanife Atas

  • Adres: Alikahya Mah. FSM Bul. No:30/A, İzmit/KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!