Düğün Organizasyon Kocaeli

Diamond Organizasyon

  • Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Diamond Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Diamond Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Diamond Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Diamond Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Diamond Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Diamond Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Diamond Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Diamond Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Bohem, klasik, romantik, modern, sade"

Diamond Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Diamond Organizasyon balo salonu, restoran, plaj/sahil düğünü, bahçe/kır düğünü, havuz başı düğünü, kulüp/davet alanı, düğün salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Diamond Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Diamond Organizasyon modern, romantik, sade, klasik, bohem tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Diamond Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Diamond Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, piknik, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Diamond Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Diamond Organizasyon davetiye, masa / sandalye temini, havai fişek, fotoğraf ve video, dekor, sanatçı, kapalı çadır, dj, pasta, nikah şekeri, servis ve hizmet elemanı, süsleme, catering, kına gecesi, mekan giydirme, işık ve ses ekipmanları, barkovizyon, çiçek hizmetlerini vermektedir.

Diamond Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Diamond Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Diamond Organizasyon Hakkında

Diamond Organizasyon, Gölcük’ün yükselen yıldızlarından biri. Kocaeli düğün organizasyonu firmaları arasına girdiğimiz günden beri mutlu ettiğimiz çiftlerle birlikte ünümüz yayıldıkça yayıldı. En trend davetleri vermek için bizi tercih eden çiftlerimize akıllarına gelebilecek her türlü ihtiyacın karşılandığı dört dörtlük bir organizasyon vadediyoruz. Diamond Organizasyon ailesi, en özel anlarınızın en tatlı anılara dönüşmesi için yanınızda.

Deneyim

Diamond Organizasyon, genç ve enerjik olduğu kadar davet sektörü tecrübesine de sahip olan bir kadroyla çalışıyor. Gölcük’te kurulduğumuz günden itibaren gözde organizasyon firmaları arasına girmemizi, çiftlerimizle empati kurabilmemize bağlıyoruz. Güncel dekorasyon trendlerini takip ediyor ve bir düğünü kusursuz yapan tüm organizasyon detaylarını irdeliyoruz. Şimdiye kadar yüzlerce çiftin düğün ve davetlerini üstlendik ve her birinin yüzünü güldürerek günü tamamlamayı başardık.

Hizmetler

Kocaeli düğün organizasyon şirketleri arasında yer alan Diamond Organizasyon, düğünlerinizi kusursuzluğa taşıyacak bir hizmet yelpazesiyle çalışıyor. Davet planlama ve mekan süslemeyle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap oluyoruz. Bohemden klasiğe pek çok tarzı bünyemizde bulundurarak rüyalarınızı süsleyen düğünü gerçeğe çeviriyoruz. Işık ve ses sistemi kurulumundan barkovizyon gösterisine, fotoğraf ekibinden catering firmasına her türlü ihtiyacınıza koşuyoruz. Dilerseniz DJ ve sanatçı gibi farklı müzik seçenekleriyle sizi buluşturabiliyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Dekorasyonda rustik tarzlar oldukça ilgi görüyor. Beyaz tülden runner’lar, pampaslar, narin beyaz çiçekler, altın rengi uzun ince şamdanlar, cam mumluklar kullanarak bu tarzı tüm romantikliğiyle yakalayabiliyoruz. Peri ışıkları, jüt iplerle sarkıttığımız tealight mumlar ve yeşil yapraklar da büyülü bir atmosfer yaratmamıza yardımcı oluyor. Nikah tagı için de ahşap kemerler ve beyaz tülden süslemelerle çalışabiliyoruz. Daha görkemli bir tarz tercih ederseniz altın rengi çok kollu kristal şamdanlarla ve cam tablalı altın rengi sehpalarla da nikah köşesi düzenlemesi yapabiliyoruz.

Ek Hizmetler

Düğün çiftlerimizin davetiye ve nikah şekeri gibi önemli ihtiyaçlarını biz karşılayabiliyoruz. Hizmetlerimizi şehir dışındakiler de dahil istediğiniz herhangi bir mekana getirebiliyoruz. Diamond Organizasyon’u düğünleriniz dışında söz ve nişan törenleri, kına gecesi ve bekarlığa veda kutlamaları gibi pek çok davetiniz için de tercih edebilirsiniz. Farklı konseptlere uygun renkler ve aksesuarlar bulundurarak hayalinizdeki görüntüyü ne olursa olsun yakalıyoruz.

Düğün planlama sürecinizi sizinle paylaşarak tüm detayları üstleniyor, size sadece hayallerinizin gerçekleşmesini keyifle izleme kısmını bırakıyoruz. En çok rağbet gösterilen konseptleri en çok vurgulanan organizasyon ihtiyaçlarıyla birleştirerek hem estetik hem de pratik açıdan kusursuz bir davetin kapılarını açıyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimiz yoluyla ya da yandaki formu doldurarak bize ulaştığınızda Diamond Organizasyon fiyatları gibi sorularınıza hemen cevap alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Gölcük, Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Diamond Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.