Diamond Organizasyon

E-posta Gönder

 • Gölcük, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Diamond Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Diamond Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Diamond Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Diamond Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Bohem, klasik, romantik, modern, sade


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Diamond Organizasyon Hakkında

Diamond Organizasyon, Gölcük’ün yükselen yıldızlarından biri. Kocaeli düğün organizasyonu firmaları arasına girdiğimiz günden beri mutlu ettiğimiz çiftlerle birlikte ünümüz yayıldıkça yayıldı. En trend davetleri vermek için bizi tercih eden çiftlerimize akıllarına gelebilecek her türlü ihtiyacın karşılandığı dört dörtlük bir organizasyon vadediyoruz. Diamond Organizasyon ailesi, en özel anlarınızın en tatlı anılara dönüşmesi için yanınızda.

Deneyim

Diamond Organizasyon, genç ve enerjik olduğu kadar davet sektörü tecrübesine de sahip olan bir kadroyla çalışıyor. Gölcük’te kurulduğumuz günden itibaren gözde organizasyon firmaları arasına girmemizi, çiftlerimizle empati kurabilmemize bağlıyoruz. Güncel dekorasyon trendlerini takip ediyor ve bir düğünü kusursuz yapan tüm organizasyon detaylarını irdeliyoruz. Şimdiye kadar yüzlerce çiftin düğün ve davetlerini üstlendik ve her birinin yüzünü güldürerek günü tamamlamayı başardık.

Hizmetler

Kocaeli düğün organizasyon şirketleri arasında yer alan Diamond Organizasyon, düğünlerinizi kusursuzluğa taşıyacak bir hizmet yelpazesiyle çalışıyor. Davet planlama ve mekan süslemeyle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap oluyoruz. Bohemden klasiğe pek çok tarzı bünyemizde bulundurarak rüyalarınızı süsleyen düğünü gerçeğe çeviriyoruz. Işık ve ses sistemi kurulumundan barkovizyon gösterisine, fotoğraf ekibinden catering firmasına her türlü ihtiyacınıza koşuyoruz. Dilerseniz DJ ve sanatçı gibi farklı müzik seçenekleriyle sizi buluşturabiliyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Dekorasyonda rustik tarzlar oldukça ilgi görüyor. Beyaz tülden runner’lar, pampaslar, narin beyaz çiçekler, altın rengi uzun ince şamdanlar, cam mumluklar kullanarak bu tarzı tüm romantikliğiyle yakalayabiliyoruz. Peri ışıkları, jüt iplerle sarkıttığımız tealight mumlar ve yeşil yapraklar da büyülü bir atmosfer yaratmamıza yardımcı oluyor. Nikah tagı için de ahşap kemerler ve beyaz tülden süslemelerle çalışabiliyoruz. Daha görkemli bir tarz tercih ederseniz altın rengi çok kollu kristal şamdanlarla ve cam tablalı altın rengi sehpalarla da nikah köşesi düzenlemesi yapabiliyoruz.

Ek Hizmetler

Düğün çiftlerimizin davetiye ve nikah şekeri gibi önemli ihtiyaçlarını biz karşılayabiliyoruz. Hizmetlerimizi şehir dışındakiler de dahil istediğiniz herhangi bir mekana getirebiliyoruz. Diamond Organizasyon’u düğünleriniz dışında söz ve nişan törenleri, kına gecesi ve bekarlığa veda kutlamaları gibi pek çok davetiniz için de tercih edebilirsiniz. Farklı konseptlere uygun renkler ve aksesuarlar bulundurarak hayalinizdeki görüntüyü ne olursa olsun yakalıyoruz.

Düğün planlama sürecinizi sizinle paylaşarak tüm detayları üstleniyor, size sadece hayallerinizin gerçekleşmesini keyifle izleme kısmını bırakıyoruz. En çok rağbet gösterilen konseptleri en çok vurgulanan organizasyon ihtiyaçlarıyla birleştirerek hem estetik hem de pratik açıdan kusursuz bir davetin kapılarını açıyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimiz yoluyla ya da yandaki formu doldurarak bize ulaştığınızda Diamond Organizasyon fiyatları gibi sorularınıza hemen cevap alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.