Nalan Altın Düğün Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Vildan Sertoğlu Organizasyon
43 1 5

İzmit

Vildan Sertoğlu Organizasyon

20-30 TL
Öyküm Konsept Organizasyon
34 1 11

İzmit

Öyküm Konsept Organizasyon

30-40 TL
Sevinç Organizasyon
51

İzmit

Sevinç Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

Yeni hayatınızın ilk gününde size muhteşem bir düğün yaşatmak için buradayız! Birbirinden güzel konseptlerimiz, yaratıcı ekibimiz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetlerimizle yanınızda oluyoruz.

Peki Nalan Altın Organizasyon olarak hangi hizmetleri veriyoruz?

Düğün sektörüne giriş yaptığımız günden beri kendimizi devamlı geliştirmeyi hedefledik ve bu hedefimizi gerçekleştirdik. Her geçen gün kalite standardımızı artırdık ve sizlere daha iyi bir hizmet ile ağırladık. Gerek hizmet kalitemiz gerekse de aksesuar ve ekipmanlarımızla en iyisini sunmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Amacımız siz değerli misafirlerimize sorunsuz, nezih ve keyifli bir gece sunmak.

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Bu görüşmelerimizde nasıl bir düğün hayal ettiğinizi, ne gibi aksesuarları dekor olarak kullanmak istediğinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Daha sonra detaylı planlama aşamasına geçiyoruz.

Daha önce yaptığımız organizasyonları merak eden çiftlerimiz, geniş arşivimiz aracılığıyla fikir sahibi olabiliyor. Hatta tamamen size özel bir konsept oluşturacaksak, düğün önce demo masa da hazırlayabiliyoruz. Belirli bir tema ve konsepti dikkate alarak hazırladığımız örnek masamızda, içinize sinmeyen herhangi bir detay olduğunda hemen değişiklik isteyebiliyorsunuz. Kocaeli dışında çevre illerdeki çiftlerimize de organizasyon konusunda yardımcı olabileceğimizi de söylemek isteriz.

İsterseniz kına gecenizi veya nişan törenlerinizi de hayalini kurduğunuz şekilde organize edebiliriz. Hayatınızın bu en güzel günlerinde A’dan Z’ye tüm detayları düşünerek size kusursuz bir organizasyon süreci yaşatıyoruz. Üstelik uzun yıllardır bu sektörde çalışıp başarılı işlere imza atmış, profesyonel ekibimizden her türlü desteği ve yardımı alabileceğinizi de söyleyelim.

Kocaeli organizasyon firmaları arasında fark yaratacak imkân ve hizmetlerimizle organizasyonlarınızı bir şölene dönüştürmek istiyorsanız; hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Nalan Altin

  • Adres: İzmit- KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!