Düğün Organizasyon Kocaeli

Nalan Altın Düğün Organizasyon

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Nalan Altın Düğün Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Nalan Altın Düğün Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Nalan Altın Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Nalan Altın Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Nalan Altın Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Nalan Altın Düğün Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nalan Altın Düğün Organizasyon ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Nalan Altın Düğün Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Nalan Altın Düğün Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Nalan Altın Düğün Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Nalan Altın Düğün Organizasyon mekan giydirme, servis ve hizmet elemanı, kına gecesi, barkovizyon, sanatçı, süsleme, dj, masa / sandalye temini, dekor, işık ve ses ekipmanları, fotoğraf ve video, catering hizmetlerini vermektedir.

Nalan Altın Düğün Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Nalan Altın Düğün Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Nalan Altın Düğün Organizasyon Hakkında

Yeni hayatınızın ilk gününde size muhteşem bir düğün yaşatmak için buradayız! Birbirinden güzel konseptlerimiz, yaratıcı ekibimiz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetlerimizle yanınızda oluyoruz.

Peki Nalan Altın Organizasyon olarak hangi hizmetleri veriyoruz?

Düğün sektörüne giriş yaptığımız günden beri kendimizi devamlı geliştirmeyi hedefledik ve bu hedefimizi gerçekleştirdik. Her geçen gün kalite standardımızı artırdık ve sizlere daha iyi bir hizmet ile ağırladık. Gerek hizmet kalitemiz gerekse de aksesuar ve ekipmanlarımızla en iyisini sunmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Amacımız siz değerli misafirlerimize sorunsuz, nezih ve keyifli bir gece sunmak.

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Bu görüşmelerimizde nasıl bir düğün hayal ettiğinizi, ne gibi aksesuarları dekor olarak kullanmak istediğinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Daha sonra detaylı planlama aşamasına geçiyoruz.

Daha önce yaptığımız organizasyonları merak eden çiftlerimiz, geniş arşivimiz aracılığıyla fikir sahibi olabiliyor. Hatta tamamen size özel bir konsept oluşturacaksak, düğün önce demo masa da hazırlayabiliyoruz. Belirli bir tema ve konsepti dikkate alarak hazırladığımız örnek masamızda, içinize sinmeyen herhangi bir detay olduğunda hemen değişiklik isteyebiliyorsunuz. Kocaeli dışında çevre illerdeki çiftlerimize de organizasyon konusunda yardımcı olabileceğimizi de söylemek isteriz.

İsterseniz kına gecenizi veya nişan törenlerinizi de hayalini kurduğunuz şekilde organize edebiliriz. Hayatınızın bu en güzel günlerinde A’dan Z’ye tüm detayları düşünerek size kusursuz bir organizasyon süreci yaşatıyoruz. Üstelik uzun yıllardır bu sektörde çalışıp başarılı işlere imza atmış, profesyonel ekibimizden her türlü desteği ve yardımı alabileceğinizi de söyleyelim.

Kocaeli organizasyon firmaları arasında fark yaratacak imkân ve hizmetlerimizle organizasyonlarınızı bir şölene dönüştürmek istiyorsanız; hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İzmit- Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.