Panpa Organizasyon

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Panpa Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Panpa Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Panpa Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Panpa Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Çiftin dilediği şekilde çalışıyoruz.

Panpa Organizasyon Hakkında

Yaklaşık 10 yıldır hizmet verdiğimiz organizasyon hizmetlerine her gün büyüyen bir ivmeyle devam ediyoruz.

Kocaeli merkezli Panpa Organizasyon ilçelerde ve çevre illerde de düğün başta olmak üzere bütün etkinlikleriniz için kaliteli hizmet sunuyor. Açılışlardan kurumsal etkinliklere, doğum günlerinden kına ve nişan organizasyonlarına kadar tüm organizasyon türlerinin başarı ile altından kalkıyor.

Düğün organizasyonlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün hizmetleri kendi bünyemizde karşılıyoruz. 10 kişilik yuvarlak ve 8 kişilik dikdörtgen olmak üzere iki farklı masa seçeneğimiz; tiffany, katlanabilir lake ve plastik olmak üzere üç farklı sandalye seçeneklerimiz mevcuttur.

Renk konusunda da bir kısıtlamaya gitmiyoruz. Salonun düzeni ve organizasyonun konseptine göre uygun rengi çiftimizle birlikte belirliyoruz. Ayrıca suplalar için de cam ve tahta olarak iki seçenek sunuyoruz.

Bu hizmetlerin hepsi çiftin bütçesine ve isteklerine göre şekilleniyor. Fazla seçenek sunma sebebimiz her türlü bütçe ve isteğe cevap verebilmek için.

Ekibimiz ana kadro olarak 20 kişiden oluşuyor fakat gerektiği takdirde fazladan ekip desteği sağlıyoruz. Ek olarak düğün sırasında çift ile ilgilenip organizasyonu yönlendiren bir organizasyon sorumlumuz var. Etkinlik boyunca sizinle birlikte olup her şeyin yolunda ilerlemesi için çalışıyor.

Popülerliği günden güne artan söz ve nişan masası süsleme hizmeti de veriyoruz.

Çiftin istediği her mekânda koşullar uyduğu müddetçe organizasyon yapıyoruz. Seçtikleri mekâna uygun konsept tavsiyelerinde bulunuyoruz. Seçimlerinin uyumlu olup olmadığını görmeleri, düğünden önce karar verip dilerlerse değişiklik yapabilmeleri için demo masa hazırlıyor ve çiftin beğenisine sunuyoruz.

Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Çok farklı çeşitlerde sürpriz evlilik teklifi organizasyonları da yapıyoruz. Mumlarla yazı yazma, sahilde kurulan şık bir masa düzeni, istediğiniz bir mekânda masa süsleme ve kırmızı renkli benimle evlenir misin tabelası gibi örneklerini çoğaltabileceğimiz farklı konseptlerde evlilik teklifi için ortam hazırlamaları yapıyoruz.

Hemen yandaki formu doldurarak fiyat teklifi alın ve organizasyonunuzu planlamaya şimdiden başlayalım.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.