Düğün Organizasyon Kocaeli

Panpa Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Panpa Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Panpa Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Panpa Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Panpa Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Panpa Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Panpa Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Panpa Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Panpa Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Çiftin dilediği şekilde çalışıyoruz."

Panpa Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Panpa Organizasyon düğün organizasyonu dışında nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, piknik, parti, kurumsal etkinlikler, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Panpa Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Panpa Organizasyon dj, süsleme, araç kiralama, balayı, barkovizyon, davetiye, kına gecesi, havai fişek, lcv hizmeti, catering, fotoğraf ve video, sanatçı, masa / sandalye temini, çiçek, mekan giydirme, nikah şekeri, kapalı çadır, dekor, işık ve ses ekipmanları, pasta, servis ve hizmet elemanı hizmetlerini vermektedir.

Panpa Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Panpa Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Panpa Organizasyon Hakkında

Yaklaşık 10 yıldır hizmet verdiğimiz organizasyon hizmetlerine her gün büyüyen bir ivmeyle devam ediyoruz.

Kocaeli merkezli Panpa Organizasyon ilçelerde ve çevre illerde de düğün başta olmak üzere bütün etkinlikleriniz için kaliteli hizmet sunuyor. Açılışlardan kurumsal etkinliklere, doğum günlerinden kına ve nişan organizasyonlarına kadar tüm organizasyon türlerinin başarı ile altından kalkıyor.

Düğün organizasyonlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün hizmetleri kendi bünyemizde karşılıyoruz. 10 kişilik yuvarlak ve 8 kişilik dikdörtgen olmak üzere iki farklı masa seçeneğimiz; tiffany, katlanabilir lake ve plastik olmak üzere üç farklı sandalye seçeneklerimiz mevcuttur.

Renk konusunda da bir kısıtlamaya gitmiyoruz. Salonun düzeni ve organizasyonun konseptine göre uygun rengi çiftimizle birlikte belirliyoruz. Ayrıca suplalar için de cam ve tahta olarak iki seçenek sunuyoruz.

Bu hizmetlerin hepsi çiftin bütçesine ve isteklerine göre şekilleniyor. Fazla seçenek sunma sebebimiz her türlü bütçe ve isteğe cevap verebilmek için.

Ekibimiz ana kadro olarak 20 kişiden oluşuyor fakat gerektiği takdirde fazladan ekip desteği sağlıyoruz. Ek olarak düğün sırasında çift ile ilgilenip organizasyonu yönlendiren bir organizasyon sorumlumuz var. Etkinlik boyunca sizinle birlikte olup her şeyin yolunda ilerlemesi için çalışıyor.

Popülerliği günden güne artan söz ve nişan masası süsleme hizmeti de veriyoruz.

Çiftin istediği her mekânda koşullar uyduğu müddetçe organizasyon yapıyoruz. Seçtikleri mekâna uygun konsept tavsiyelerinde bulunuyoruz. Seçimlerinin uyumlu olup olmadığını görmeleri, düğünden önce karar verip dilerlerse değişiklik yapabilmeleri için demo masa hazırlıyor ve çiftin beğenisine sunuyoruz.

Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Çok farklı çeşitlerde sürpriz evlilik teklifi organizasyonları da yapıyoruz. Mumlarla yazı yazma, sahilde kurulan şık bir masa düzeni, istediğiniz bir mekânda masa süsleme ve kırmızı renkli benimle evlenir misin tabelası gibi örneklerini çoğaltabileceğimiz farklı konseptlerde evlilik teklifi için ortam hazırlamaları yapıyoruz.

Hemen yandaki formu doldurarak fiyat teklifi alın ve organizasyonunuzu planlamaya şimdiden başlayalım.

İletişim

  • Adres::

    Körfez / Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Panpa Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.