Aslım Düğün Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Aslım Düğün Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  5-10 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Aslım Düğün Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Aslım Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Yaratıcı, planlı ve güncel konseptler.

Aslım Düğün Organizasyon Hakkında

Sevdiklerinize harika bir organizasyonla kusursuz bir düğün sunmak, hayatınızın en özel gününün tam da hayallerinizdeki gibi olmasını istediğinizi biliyoruz. Düğün hazırlıkları hem en heyecanlı ve güzel hem de en telaşlı dönemlerdir. Biz Aslım Düğün Organizasyon Kocaeli düğün organizasyonu alanında her detayıyla düğününüzün muhteşem olması için size yaratıcı, kaliteli ve memnuniyet garantili hizmet sunuyoruz. Sizin ise tek yapmanız gereken bu özel günlerin tadını çıkarmak ve düğününüzde gönlünüzce eğlenmek oluyor.

Öncelikle yaptığımız görüşmelerde nasıl bir düğün hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı bu hayalleriniz doğrultusunda temin ediyoruz. Her ayrıntının içinize sinmesi için profesyonel ekibimizle beraber özenle çalışıyoruz. Profesyonel iş ortaklarımız sayesinde süslemelerden, masa sandalye teminine kadar her ihtiyacınıza kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

Düğününüze tat katacak pastanız ve yemekli bir düğün tercih ediyorsanız catering şirketleri konusunda yardımcı oluyoruz. Düğününüz bir ziyafet havasında geçerken eğlenceyi de doludizgin devam ettirecek Dj’den, profesyonel sanatçılara kadar hizmet sunuyoruz. Sevdiklerinize muhteşem müzik ziyafetini en iyi şekilde sunmak için ses ve ışık sistemleri konusunda sektörde önde gelen iş ortaklarımız sayesinde kaliteli ekipmanlar temin ediyoruz.

Böylesine ince işlenmiş muhteşem bir düğünün elbette ki hiçbir anını unutmak istemeyeceksiniz. Bu nedenle fotoğraf ve video hizmetlerimizle en güzel gününüzün her anını ölümsüzleştirebiliyoruz. Yıllar geçse de her izlediğinizde o harika güne tekrar dönmek isteyeceğiniz bir düğün hazırlıyoruz.

Düğünlerin dışında mezuniyet törenleriniz, doğum günleriniz gibi özel günlerinizde de sizi hayallerinizdeki organizasyona kavuşturmak için çalışıyoruz. Bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler için de hizmet sunuyoruz.

Siz de hayatınızda yeni bir başlangıç yapacağınız düğün gününüzün her aşamasının tadını çıkarırken, harika bir düğün organizasyonuyla davetlilerinize kusursuz bir gece yaşatmak isterseniz, biz sizi hayallerinizle buluşturmaktan mutluluk duyarız. Aslım Düğün Organizasyon Kocaeli düğün organizasyon fiyatlarını öğrenmek ve aklınıza takılanları sormak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.