Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Modern.

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama Hakkında

Siz de işi profesyonellere bırakmak isteyenlerden misiniz? Çok haklısınız. Düğün organizasyonu şakaya gelmez. Hem gelinliğiniz için günlerce koşuşturup hem de mekân mekân hayalinizdeki yeri aradıktan sonra bir de organizasyondaki bin bir çeşit detayla ilgilenmek gerçekten zor olabilir. Tecrübelerimize dayanarak söyleyebilirim ki işi ehline bırakmak en iyisi.

Biz Şef’s Organizasyon olarak bir aile şirketiyiz ve canla başla çalışan ekibimiz, çözüm ortaklarımız ve ekipmanlarımızla en önemli gününüzü aksatmadan, inceliklerine kadar düşünerek planlıyoruz.

Siz çoktan nasıl bir organizasyon istediğinizi hayal etmeye başlamışsınızdır bile. Nasıl bir konsept istiyorsunuz peki? Son zamanların trendi makromeler, tüylerle hazırlanmış bir gelin masası ve saman iplerinden oluşan rustik ya da bohem bir tema mı? Deniz kenarında sahil düğünü yapıyorsan deniz kabuklarından, deniz yıldızlarından oluşan deniz konseptli bir organizasyona ne dersin peki? Bu temada papatya bile kullanabilirsiniz. Konseptinize göre her çeşit canlı çiçeği mevsim şartlarına göre sizin için getirtebiliriz. Siz yeter ki fikirlerinizi bize iletin, biz sizin için en iyisini yapacağız.

Belki de bir sonbahar düğünü yapacaksınız. Hava durumunun ne olacağı belli değil ve yağmur yağmasından endişe ediyorsunuz. Onun da çözümü var. Kapalı çadır seçeneğimizle kötü hava şartlarına teslim olmanıza izin vermiyoruz.

Ayrıca eğer sadece bazı ekipmanlara ihtiyacınız da olabilir. Ona da imkân sağlıyoruz ve tek tek tüm ekipmanlarımızı kiralayabiliyoruz.

Hayalinizdeki organizasyonu kafanızda tasarlamaya başladıysanız teklif formunu doldurun. Sizin için hazırlayacağımız demo masalara göz atın ve Şef's Organizasyon fiyatları hakkında bilgi alın.

İletişim

 • Adres:

  Tavşantepe mah. Mümin sok. No:6

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.