Düğün Organizasyon Kocaeli

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama şehir dışında hizmet vermiyor.

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama ile 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Modern."

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama düğün organizasyonu dışında parti, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, açılışlar, sünnet düğünü, nişan, piknik, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama hangi hizmetleri vermektedir?

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama servis ve hizmet elemanı, havai fişek, nikah şekeri, pasta, barkovizyon, kapalı çadır, işık ve ses ekipmanları, masa / sandalye temini, kına gecesi, catering, süsleme, dekor, mekan giydirme, fotoğraf ve video, sanatçı, dj, davetiye hizmetlerini vermektedir.

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama Hakkında

Siz de işi profesyonellere bırakmak isteyenlerden misiniz? Çok haklısınız. Düğün organizasyonu şakaya gelmez. Hem gelinliğiniz için günlerce koşuşturup hem de mekân mekân hayalinizdeki yeri aradıktan sonra bir de organizasyondaki bin bir çeşit detayla ilgilenmek gerçekten zor olabilir. Tecrübelerimize dayanarak söyleyebilirim ki işi ehline bırakmak en iyisi.

Biz Şef’s Organizasyon olarak bir aile şirketiyiz ve canla başla çalışan ekibimiz, çözüm ortaklarımız ve ekipmanlarımızla en önemli gününüzü aksatmadan, inceliklerine kadar düşünerek planlıyoruz.

Siz çoktan nasıl bir organizasyon istediğinizi hayal etmeye başlamışsınızdır bile. Nasıl bir konsept istiyorsunuz peki? Son zamanların trendi makromeler, tüylerle hazırlanmış bir gelin masası ve saman iplerinden oluşan rustik ya da bohem bir tema mı? Deniz kenarında sahil düğünü yapıyorsan deniz kabuklarından, deniz yıldızlarından oluşan deniz konseptli bir organizasyona ne dersin peki? Bu temada papatya bile kullanabilirsiniz. Konseptinize göre her çeşit canlı çiçeği mevsim şartlarına göre sizin için getirtebiliriz. Siz yeter ki fikirlerinizi bize iletin, biz sizin için en iyisini yapacağız.

Belki de bir sonbahar düğünü yapacaksınız. Hava durumunun ne olacağı belli değil ve yağmur yağmasından endişe ediyorsunuz. Onun da çözümü var. Kapalı çadır seçeneğimizle kötü hava şartlarına teslim olmanıza izin vermiyoruz.

Ayrıca eğer sadece bazı ekipmanlara ihtiyacınız da olabilir. Ona da imkân sağlıyoruz ve tek tek tüm ekipmanlarımızı kiralayabiliyoruz.

Hayalinizdeki organizasyonu kafanızda tasarlamaya başladıysanız teklif formunu doldurun. Sizin için hazırlayacağımız demo masalara göz atın ve Şef's Organizasyon fiyatları hakkında bilgi alın.

İletişim

  • Adres:

    Tavşantepe mah. Mümin sok. No:6

  • Haritadaki Konumu

    Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.