Artı Bir Ajans

E-posta Gönder

 • Gebze, Kocaeli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Genel Kordinatör

Artı Bir Ajans Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Artı Bir Ajans Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Artı Bir Ajans Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Artı Bir Ajans Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon Mekanı

  Bahçe/Kır Düğünü


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Klasik, Modern, Sade, Görkemli, Vintage/Retro, Bohem, Gotik, Rustik

Artı Bir Ajans Hakkında

Bu yorucu evlilik yolculuğunun son ama en önemli virajı olan düğünlerinizde her çift gibi siz de kusursuzu görmek istersiniz. İşte bu kusursuz hizmeti Sakarya’da konuklarıyla buluşturan Artı Bir Ajans Organizasyon mutluluğunuzda pay sahibi olmak için sabırsızlanıyor!

2002’den beri kaliteyi tecrübeli ve profesyonel bir ekip ile sizlere sunuyor, çiftlerin en mutlu günlerinde rol alıyoruz. Düğün gününüzde yaşayacağınız stresi tahmin ediyoruz. Biz de bu stresten uzak olmanız için güler yüzlü bir hizmet sağlıyor, sıcakkanlılığımız ve tecrübemiz sayesinde de rahatlamanıza yol açıyoruz. Size düşen, kendinizi gecenin akışına bırakmak ve keyfini çıkarmak olacak!

Her düğün organizasyonu için aynı ciddiyet ve disiplinle çalışıyor, en ince ayrıntıyı bile atlamadan çiftlerimizin isteklerini yerine getiriyoruz. Titizlikle çalıştığımız ve hiçbir aksaklığa mahal vermediğimiz bu özel günlerinizde Artı Bir Ajans’ı tercih ettiğiniz için mutlu olacağınızdan eminiz.

Artı Bir Ajans Sakarya’da geniş ürün yelpazesi, profesyonel ekibi, aksesuar ve ekipman çeşitliliği ve konsept seçenekleri ile çiftlerin hayallerini kolaylıkla gerçeğe dönüştüren bir organizasyon firması olarak anılıyor. Düğününüze “artı değer” katmaya ne dersiniz?

Düğünler dışında aklınıza gelecek birçok davete de imza atabiliyoruz. Kına geceleri, doğum günleri, partiler, yıldönümleri, evlilik teklifleri, bekârlığa veda geceleri, söz ve nişan, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünleri gibi özel ânların yanı sıra açılışlar, iş yemekleri, şirket toplantıları, seminer ve lansmanlar gibi kurumsal etkinlikler için bizi tercih edebiliyorsunuz. Uzun zamandır bu tarz sayısız davete imza atarak kalitemizi kanıtladık. Tecrübemizden ve profesyonelliğimizden faydalanarak hiçbir aksaklığın yaşanmayacağı tüm organizasyonlar için adres: Artı Bir Ajans Organizasyon!

Bu imkânlardan yararlanmak ve kusursuz organizasyonlara imza atmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.