Düğün Organizasyon Kocaeli

Artı Bir Ajans

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Genel Kordinatör

Artı Bir Ajans Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Artı Bir Ajans Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Artı Bir Ajans Sıkça Sorulan Sorular

Artı Bir Ajans şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Artı Bir Ajans şehir dışında hizmet veriyor.

Artı Bir Ajans ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Artı Bir Ajans ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Artı Bir Ajans hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Artı Bir Ajans bahçe/kır düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Artı Bir Ajans hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Artı Bir Ajans rustik, görkemli, gotik, bohem, klasik, vintage/retro, modern, romantik, sade tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Artı Bir Ajans düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Artı Bir Ajans düğün organizasyonu dışında piknik, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan, açılışlar, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, parti organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Artı Bir Ajans hangi hizmetleri vermektedir?

Artı Bir Ajans dj, barkovizyon, lcv hizmeti, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, dekor, kına gecesi, süsleme, sanatçı, catering, pasta, mekan giydirme, servis ve hizmet elemanı, fotoğraf ve video, kapalı çadır hizmetlerini vermektedir.

Artı Bir Ajans düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Artı Bir Ajans organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Artı Bir Ajans Hakkında

Bu yorucu evlilik yolculuğunun son ama en önemli virajı olan düğünlerinizde her çift gibi siz de kusursuzu görmek istersiniz. İşte bu kusursuz hizmeti Sakarya’da konuklarıyla buluşturan Artı Bir Ajans Organizasyon mutluluğunuzda pay sahibi olmak için sabırsızlanıyor!

2002’den beri kaliteyi tecrübeli ve profesyonel bir ekip ile sizlere sunuyor, çiftlerin en mutlu günlerinde rol alıyoruz. Düğün gününüzde yaşayacağınız stresi tahmin ediyoruz. Biz de bu stresten uzak olmanız için güler yüzlü bir hizmet sağlıyor, sıcakkanlılığımız ve tecrübemiz sayesinde de rahatlamanıza yol açıyoruz. Size düşen, kendinizi gecenin akışına bırakmak ve keyfini çıkarmak olacak!

Her düğün organizasyonu için aynı ciddiyet ve disiplinle çalışıyor, en ince ayrıntıyı bile atlamadan çiftlerimizin isteklerini yerine getiriyoruz. Titizlikle çalıştığımız ve hiçbir aksaklığa mahal vermediğimiz bu özel günlerinizde Artı Bir Ajans’ı tercih ettiğiniz için mutlu olacağınızdan eminiz.

Artı Bir Ajans Sakarya’da geniş ürün yelpazesi, profesyonel ekibi, aksesuar ve ekipman çeşitliliği ve konsept seçenekleri ile çiftlerin hayallerini kolaylıkla gerçeğe dönüştüren bir organizasyon firması olarak anılıyor. Düğününüze “artı değer” katmaya ne dersiniz?

Düğünler dışında aklınıza gelecek birçok davete de imza atabiliyoruz. Kına geceleri, doğum günleri, partiler, yıldönümleri, evlilik teklifleri, bekârlığa veda geceleri, söz ve nişan, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünleri gibi özel ânların yanı sıra açılışlar, iş yemekleri, şirket toplantıları, seminer ve lansmanlar gibi kurumsal etkinlikler için bizi tercih edebiliyorsunuz. Uzun zamandır bu tarz sayısız davete imza atarak kalitemizi kanıtladık. Tecrübemizden ve profesyonelliğimizden faydalanarak hiçbir aksaklığın yaşanmayacağı tüm organizasyonlar için adres: Artı Bir Ajans Organizasyon!

Bu imkânlardan yararlanmak ve kusursuz organizasyonlara imza atmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Artı Bir Ajans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.