Artı Bir Ajans

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Vildan Sertoğlu Organizasyon
43 1 5

İzmit

Vildan Sertoğlu Organizasyon

20-30 TL
Ayşe Sayan Organizasyon
22 10

İzmit

Ayşe Sayan Organizasyon

20-30 TL

Hakkında

Bu yorucu evlilik yolculuğunun son ama en önemli virajı olan düğünlerinizde her çift gibi siz de kusursuzu görmek istersiniz. İşte bu kusursuz hizmeti Sakarya’da konuklarıyla buluşturan Artı Bir Ajans Organizasyon mutluluğunuzda pay sahibi olmak için sabırsızlanıyor!

2002’den beri kaliteyi tecrübeli ve profesyonel bir ekip ile sizlere sunuyor, çiftlerin en mutlu günlerinde rol alıyoruz. Düğün gününüzde yaşayacağınız stresi tahmin ediyoruz. Biz de bu stresten uzak olmanız için güler yüzlü bir hizmet sağlıyor, sıcakkanlılığımız ve tecrübemiz sayesinde de rahatlamanıza yol açıyoruz. Size düşen, kendinizi gecenin akışına bırakmak ve keyfini çıkarmak olacak!

Her düğün organizasyonu için aynı ciddiyet ve disiplinle çalışıyor, en ince ayrıntıyı bile atlamadan çiftlerimizin isteklerini yerine getiriyoruz. Titizlikle çalıştığımız ve hiçbir aksaklığa mahal vermediğimiz bu özel günlerinizde Artı Bir Ajans’ı tercih ettiğiniz için mutlu olacağınızdan eminiz.

Artı Bir Ajans Sakarya’da geniş ürün yelpazesi, profesyonel ekibi, aksesuar ve ekipman çeşitliliği ve konsept seçenekleri ile çiftlerin hayallerini kolaylıkla gerçeğe dönüştüren bir organizasyon firması olarak anılıyor. Düğününüze “artı değer” katmaya ne dersiniz?

Düğünler dışında aklınıza gelecek birçok davete de imza atabiliyoruz. Kına geceleri, doğum günleri, partiler, yıldönümleri, evlilik teklifleri, bekârlığa veda geceleri, söz ve nişan, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünleri gibi özel ânların yanı sıra açılışlar, iş yemekleri, şirket toplantıları, seminer ve lansmanlar gibi kurumsal etkinlikler için bizi tercih edebiliyorsunuz. Uzun zamandır bu tarz sayısız davete imza atarak kalitemizi kanıtladık. Tecrübemizden ve profesyonelliğimizden faydalanarak hiçbir aksaklığın yaşanmayacağı tüm organizasyonlar için adres: Artı Bir Ajans Organizasyon!

Bu imkânlardan yararlanmak ve kusursuz organizasyonlara imza atmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Selen Altun

  • Adres: Kocaeli

Artı Bir Ajans Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!