Gaziemir Düğün Mekanları ve Fiyatları

Gaziemir düğün mekanları Düğün.com'da! Birbirinden şık düğün mekanlarının fotoğraflarından hizmetlerine kadar tüm özelliklerini incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

DoubleTree by Hilton İzmir Airport

Gaziemir

DoubleTree by Hilton İzmir Airport

Küçük şeylerin büyük anlamlar ifade ettiği DoubleTree by Hilton İzmir Airport’a hoşgeldiniz! İzmir’e ilk adımınızı attığınız anda sizi Hilton kalitesi ile buluşturan otelimizde hayatınızın en...

400-500 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

11

Yorum

%50 indirim 84 9 3
İncele
Esnek sözleşme Bizim Bahçe

Gaziemir

Bizim Bahçe

Birden fazla davet alanı bulunan mekânımız Bizim Bahçe Kır Düğün Salonu’nda, tüm ışıltıların üzerinizde olacağı, hayatınızın en güzel cevabını taçlandırmak için varız! Hayatınızdaki ölümsüz...

300-400 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

18 yorum

%50 indirim 38 7 6
İncele
Esnek sözleşme Jasmin Jardin

Gaziemir

Jasmin Jardin

Şehirde, doğanın içinde, hem nezih hem de şık bir mekan arıyorsanız Jasmin Jardin tam size göre demektir. Jasmin Jardin Düğün Salonu İzmir’de hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Siz de göz...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

2 yorum

20 2
İncele
Esnek sözleşme Hanzade Kır Düğün Salonu

Gaziemir

Hanzade Kır Düğün Salonu

Hanzade Kır Düğün Salonu düşlerinizi gerçekleştirebileceğiniz yemyeşil bir bahçe içerisinde yer alıyor. Üstelik bahçemiz, her davet için fark yaratacak tarz ve konseptlerin tasarlanabildiği son...

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

11 yorum

17 5 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Mekanları
Diğer Düğün Mekanları

Gaziemir Düğün Mekanları

Düğün mekanları, hayalinizdeki düğün konsepti ve almak istediğiniz hizmetlere göre düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz birçok farklı mekanı kapsar. Gaziemir’de de evlenecek çiftlerin tercih edebileceği birçok düğün mekanı bulunuyor.

Öncelikle Gaziemir’deki düğün salonlarının her bütçeye ve tarza uygun seçenekleri bulunduğunu söyleyelim. Düğün salonları, kır alanları, restoranlar, kulüpler, sosyal tesisler ve çok daha fazlası!

Gaziemir düğün mekanlarında yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenlenebiliyor. Bazı mekanlar yemekten önce karşılama kokteyli düzenliyor ve saha sonra düğün organizasyonuna geçiliyor. Düğün mekanı için bu akışı Gaziemir düğün mekanlarının yetkilileriyle görüşmeniz yeterli.

Gaziemir’deki düğün mekanları yalnızca düğünlere değil kına ve nişan gibi farklı organizasyon türlerine de ev sahipliği yapıyor. Gaziemir nişan mekanları da çiftlere birbirinden güzel hizmetler sunuyor.

Düğün mekanları arasından seçim yaparken size uygun kriterlere göre filtreleme yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Öncelikle mekan türüne karar verip daha sonra da bu kategoride yer alan firmalar arasından bütçenize uygun olanları listenize alabilirsiniz. Çünkü beğendiğiniz bir mekan bütçenizi aşabilir. Böyle bir durumda firma seçeneklerinizi azaltarak karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Mekan türüne karar verirken de tarzınıza uyum sağlamasına özen göstermenizde fayda var. Doğayla iç içe bir organizasyona ev sahipliği yapmak isterseniz otel düğünü yerine kır düğünü yapmanız daha doğru olacaktır. Eğer ihtişamlı bir düğün istiyorsanız, seçiminizi tarihi mekanlar arasından yapabilirsiniz.

Gaziemir Düğün Mekanları Çeşitleri

İzmir Gaziemir’in başta kır düğünü olmak üzere havuz başı düğün, kapalı salon düğünleri, otel düğünleri ve daha pek çok farklı düğün organizasyonu için sağladığı birbirinden donanımlı düğün mekanı bulunuyor. Siz de seçiminizi bütçenize ve tarzınıza uygun olan mekanlar arasında eleme yapabiliyorsunuz. Bu mekan türlerinden de kısaca bahsedelim.

Gaziemir’in benzersiz havası ve yemyeşil doğası, ilçeyi özellikle kır düğünleri için bir cazibe merkezi haline geline getiriyor. Bu nedenle Gaziemir düğün mekanları arasında geniş yeşil alanlara sahip birbirinden şık düğün mekanlarına sıkça rastlayabilirsiniz. Bu mekanlarda 1000 kişiye kadar davetli ağırlamanız mümkün. Gaziemir’deki birçok kır düğünü mekanının, kötü hava koşullarına önlem olarak kapalı alanları bulunduğunu da ekleyelim.

Gaziemir düğün salonları da ilçede birbirinden şık alternatiflerini bulabileceğiniz düğün mekanı seçeneklerinden. Gaziemir’de bahçe, havuz, teras ve kapalı alan gibi farklı özelliklere sahip olmasıyla çiftlere farklı alternatifler sunan birçok düğün salonu bulunuyor. Bu mekanlarda her mevsim, hava koşullarından etkilenmeden düğününüzü yapabilirsiniz.

Hayalinizde, ihtişamlı bir düğüne ev sahipliği yapmak varsa otel düğünlerini düşünebilirsiniz. Gaziemir otelleri, açık havada havuz başında ve geniş balo salonlarında gösterişli bir düğün yapmanıza imkan sunuyor. Ayrıca otelde düğün yaptığınız takdirde balayı odasında ücretsiz konaklama fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Gaziemir’de, samimi bir ortamda evlenmek istiyorsanız size restoran düğünlerini önerebiliriz. Gaziemir restoranlarının farklı menü seçenekleri ile geniş kapasiteli seçeneklerini değerlendirebilir, size uygun olan restoran ile düğün planlamanız için iletişime geçebilirsiniz. Bu mekanların açılır-kapanır tavanları olması da büyük bir avantaj. Restoranlarda yemek servisi, canlı müzik, süsleme gibi birçok hizmet de büyük bir titizlikle veriliyor.

İzmir Gaziemir’de faaliyet gösteren kulüpler ve davet salonları da inceleyebileceğiniz düğün mekanı seçenekleri arasında yer alıyor. Klasik düğün anlayışından uzaklaşıp biraz daha eğlenceli bir organizasyona ev sahipliği yapmak isterseniz kulüp ve davet alanlarını düşünebilirsiniz. Bu mekanların kapasitelerinin ortalama 400-500 kişi olduğunu da ekleyelim.

Düğün yerine sade bir nikah yapıp daha sonra keyifli bir yemek organizasyonu düzenlemeyi planlıyorsanız Gaziemir’de nikah sonrası yemeği için uygun seçenekler bulabileceğinizi de söyleyelim. Gaziemir’de Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan mekanlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca fasıl gibi samimi ve eğlenceli organizasyonlar düzenleyen meyhane tarzı mekanların Gaziemir’de öne çıktığını da eklemeden geçmeyelim.

Gaziemir Düğün Mekanlarının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Gaziemir düğün mekanları fiyatlarına etki eden bazı faktörler bulunuyor. Bunların başlıcaları: düğün menüsünde beyaz et mi yoksa kırmızı et mi kullanıldığı, içkilerin alkollü olup olmaması, ikram şeklinin kokteyl ya da oturma düzeninde olması ve düğün tarihinin hafta sonuna mı yoksa hafta içine mi denk geldiği gibi kritlerlerdir.

Gaziemir düğün mekanı fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında düğün tarihiniz geliyor. Çünkü seçtiğiniz tarihin hem hangi mevsimde hem de hafta sonuna denk gelmesi fiyatlara etki ediyor. Yaz mevsimi için mekanlara olan talebin artması, fiyatları yükseltirken kış aylarında fiyatların daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Hatta kış döneminde genellikle düğün mekanlarının, çiftlerin hoşuna gidecek kampanyalar sunduğunu da söyleyelim. Ayrıca hafta sonu düğün fiyatlarının hafta içine kıyasla daha yüksek olduğunu da belirtmekte fayda var.

Düğün mekanı fiyatlarını çiftlerin seçtikleri menüler de etkiliyor. Yemekli ve kokteyl menüler arasında fiyat farkı bulunuyor. Ayrıca yemekli menüler de kendi içinde kırmızı ya da beyaz etli olmasına göre farklı fiyatlara sahip oluyor.

Düğün mekanı fiyatlarını araştırırken bilmeniz gereken bir konu da davetli sayısının fiyatları nasıl etkilediğidir. Gaziemir düğün mekanlarında davetli sayınız arttıkça, talep edilen kişi başı rakam düşebiliyor. Mesela 400 davetli için kişi başı fiyat 80 TL olarak belirtilirken 500 davetli için bu rakam 70 TL’ye inebiliyor.

Düğün mekanlarından talep edeceğiniz ekstra hizmetler de fiyatları artırabiliyor. Ekstra süslemeler, süslemelerde tercih edeceğiniz çiçeklerin ithal olup olmaması, DJ hizmeti isteyip istememeniz gibi koşullara bağlı olarak fiyatlar değişebiliyor.

Gaziemir düğün mekanı seçenekleri ile bu seçenekler arasından seçim yaparken işinize yarayacak ipuçlarından bahsettik. Gaziemir’in en iyi düğün mekanlarını inceleyin, fiyat teklifi alın ve size en uygun olanını seçin!