Kır Düğünü İzmir

Sarnıç Kır Düğünü Salonları

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sarnıç Kır Düğünü Salonları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Sarnıç Kır Düğünü Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sarnıç Kır Düğünü Salonları Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Orman içinde Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Sarnıç Kır Düğünü Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Sarnıç Kır Düğünü Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Sarnıç Kır Düğünü Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Sarnıç Kır Düğünü Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Sarnıç Kır Düğünü Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sarnıç Kır Düğünü Salonları 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

1.000'den fazla

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Sarnıç Kır Düğünü Salonları Hakkında

Sarnıç Kır Düğün Salonları, 2018’den beri mutlu çiftlerin ev sahipliğini üstleniyor. Geniş bir tesis içerisinde pek çok davet alanı imkanı sunmamızla misafirlerimizin takdirini kazanıyoruz. Havuz başı konseptini doğa manzaramızla birleştirerek unutulmaz kır düğünlerinin kapılarını aralıyoruz. Mekanımızda dış çekim yaptırmak isteyen çiftlerin de rahatlıkla yararlanabildiği fotoğraf alanları mevcut. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında karşılıyoruz.

Davet Alanları

Sarnıç Kır Düğünü Salonları bünyesinde 1 adet kapalı salon, 3 adet de açık kır düğün salonu mevcut. Tesisimiz merkezi konumuyla ulaşım kolaylığı sağlıyor.

●Kapalı salonumuz her mevsim rahatlıkla tercih edilebilmesiyle dikkat çekiyor.
●Kır düğün salonlarımızdan 1 tanesi, kendine özel havuzuyla hizmet veriyor. Havuz başı düğünleriniz mekanımızda doğa manzarası eşliğinde ve 3.000 kişinin katılımıyla gerçekleşebiliyor.
●Kır düğün salonlarımızın diğer 2’si de huzur dolu manzaralarıyla beğeni topluyor. Bu salonlarda ortalama 1.000 kişi ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Sarnıç Kır Düğün Salonları’nda misafirlerimizi beyaz örtülü yuvarlak masalarla ve beyaz napolyon sandalyelerle karşılıyoruz. Altın rengi runner örtüler serdiğimiz masalarımız 10 ya da 12 kişi ağırlayabiliyor. Altın rengi zarif lale şamdanlarla ve göz alıcı çiçek düzenlemeleriyle masaları süslüyoruz. Konseptinize uygun biçimde farklı aksesuar seçenekleri de sunuyoruz. Örnek masa hazırlama hizmetimiz mevcut.

Hizmetler

Gaziemir Sarnıç Kır Düğün Salonu, gelişmiş ses ve ışık sistemleriyle en renkli düğünlere sahne oluyor. DJ’imiz eşliğinde en sevilen düğün şarkılarını çalıyoruz. Gelin ve damatlarımızı konforlu hazırlık odamızda ağırlıyoruz. Tesisimiz 2.000 taşıt kapasiteli otoparkıyla ve misafirlerimizin rahatlıkla yararlanabileceği cafe gibi olanaklarıyla dikkat çekiyor. Yemek servisi için anlaşmalı catering firmamızla çalışıyor, sabit menülerimizin yanında dilerseniz ekstra menü seçeneği gibi hizmetler sunabiliyoruz.

Sarnıç Kır Düğünü Salonları ailesinin tek bir önceliği var, o da mekanımıza gelen çiftlerin mutluluğu. Farklı istek ve ihtiyaçlara hitap eden davet alanı seçenekleri sunuyor, geniş kapasitemiz sayesinde en hareketli düğünlerin adresi haline geliyoruz. Bizimle birlikte çalışmak istiyor ve “Sarnıç Kır Düğün Salonu fiyatları İzmir’de ne kadar?” sorusunun cevabını arıyorsanız hemen aşağıdaki iletişim kanallarımız ya da yandaki fiyat teklifi formumuz üzerinden kolayca bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet mahallesi Çamlık caddesi no81 Sarnıç Gaziemir

 • Haritadaki Konumu

  Sarnıç Kır Düğünü Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.