Festival Havuzlu Kır Düğün Salonları*

Festival Havuzlu Kır Düğün Salonları
Düğün mekanını, adeta şehrin içerisinden geçen bir çayı anımsatan şık bir süs havuzuyla iki kıtaya ayıran dekorasyonu ile dikkatleri çeken Festival Kır Düğünü, iki muhteşem kır bahçesi ve hava şartlarına karşı güvenliğinizi sağlayacak kapalı bir salonu ile düğününüze ev sahipliği yapmaya gönüllü. Şehrin merkezinde yer almasına rağmen, doğa ile bütünleşebileceğiniz aynı zamanda ulaşım konusunda da sıkıntı yaşamayacağınız bir noktada konumlanmış olan Festival Kır Düğünü Mekanı, en özel gününüzde heyecanınızı paylaşmaktan, stresinizi üstlenip sizi düğününüzde bir konuk gibi ağırlamaktan mutluluk duyar.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
GÜLŞAH Düğün Tarihi: 12/09/2015

Kır düğünü organizasyonu gerçekleştirdik burada. İkramlı bir düğün oldu ve yaş pastanında kuru pastalarında lezzetleri çok güzeldi. Orkestra çok iyiydi. İkramların sunumları sırasında hiçbir aksilik yaşanmadı. Mekanın sahibi tanıdığımızdı ve mekanda çok güzel karşılandık.

İL İLKNUR Düğün Tarihi: 06/08/2015

iki düğünümüz oldu. bu mekanı tercih etme sebebim az kişiyi kapsamasıydı. 200 kişilik düzenledik düğünümüzü. kır düğünü yaptık. ferah bir ortamı vardı. görsellik açısından güzel ve hoştu. E-5 üzerinde olduğu için ulaşımda herhangi bir sorun yaşadıklarını düşünmüyorum. zaten eve gelen konuklarımız da arabalarla mekana ulaşabildi. toplu taşıma araçlarıyla da buraya ulaşabilir herkes. mekan güzel bir yerdeydi.ön görüşmede işletmeciler ilgililerdi. mekanın fotografçısından da orkestrasından da memnun kaldık. sunulan ikramların tadına bakamadım ama konuklarımın beğendiğini biliyorum :)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Festival Havuzlu Kır Düğün Salonları ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Festival Havuzlu Kır Düğün Salonları hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap