Festival Havuzlu Kır Düğün Salonları

Düğün mekanını, adeta şehrin içerisinden geçen bir çayı anımsatan şık bir süs havuzuyla iki kıtaya ayıran dekorasyonu ile dikkatleri çeken Festival Kır Düğünü, iki muhteşem kır bahçesi ve hava şartlarına karşı güvenliğinizi sağlayacak kapalı bir salonu ile düğününüze ev sahipliği yapmaya gönüllü. Şehrin merkezinde yer almasına rağmen, doğa ile bütünleşebileceğiniz aynı zamanda ulaşım konusunda da sıkıntı yaşamayacağınız bir noktada konumlanmış olan Festival Kır Düğünü Mekanı, en özel gününüzde heyecanınızı paylaşmaktan, stresinizi üstlenip sizi düğününüzde bir konuk gibi ağırlamaktan mutluluk duyar.
Festival Havuzlu Kır Düğün Salonları
Kirazlı Bahçe Kır Düğünü
67 2 15

Bornova

Kirazlı Bahçe Kır Düğünü

Buyrun; Gelin -Görün ...

Ottoman Garden
25 5 6

Bornova

Ottoman Garden

9 farklı salonumuzda, düğün, nişan, kına, sünnet ve parti gibi etkinlikleri...

Talles Park Vip
157 7 35

Balçova

Talles Park Vip

Düşünün ;Sadece sizin için hazırlanmış ve sizin beğeninize sunulmuş bir yer...

Papatya Garden
98 1 14

Bornova

Papatya Garden

By Barbaros Çakmak tarafından işletmesi yapılan ve vintage tarzı ile düğün ...

Yorumlar (2)

GÜLŞAH

Düğün Tarihi: 12.09.2015

Kır düğünü organizasyonu gerçekleştirdik burada. İkramlı bir düğün oldu ve yaş pastanında kuru pastalarında lezzetleri çok güzeldi. Orkestra çok iyiydi. İkramların sunumları sırasında hiçbir aksilik yaşanmadı. Mekanın sahibi tanıdığımızdı ve mekanda çok güzel karşılandık.


İL

İLKNUR

Düğün Tarihi: 06.08.2015

iki düğünümüz oldu. bu mekanı tercih etme sebebim az kişiyi kapsamasıydı. 200 kişilik düzenledik düğünümüzü. kır düğünü yaptık. ferah bir ortamı vardı. görsellik açısından güzel ve hoştu. E-5 üzerinde olduğu için ulaşımda herhangi bir sorun yaşadıklarını... Devamını Oku 


YORUM EKLE