Port35 Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Port35 Garden Kapasite

Port35 Garden
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 150 - Maks. 400
Kokteyl
Min. 150 - Maks. 400

Teras
Açık Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 150

Port35 Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Kır manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi yok
Hayır
Boş mekan kiralanabilir mi?
Hayır
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme İmkanı
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Hayır
Işık Hizmeti
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Catering Firması Getirme İmkanı
Evet
Yemek Servisi
Evet

Port35 Garden Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Port35 Garden Hakkında

Port35 Gaziemir’de 2017 yılından beri seçkin ekibiyle, özel davetlerini kır bahçesi konseptiyle tercih edenlere hizmete açık. Port35 Garden şehir merkezine yakın olmasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor. Mekanımız kır manzarası ve çim alanı sayesinde davetlerinizi göze hitap eder hale getiriyor. Port35 ekibi olarak açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı davet alanında hizmet veriyoruz.

Davet Alanları

İşletmemizde açık alan daveti vermek isteyen çiftlerimizi 500 kişiye kadar uzanan davetli listesiyle ağırlayabiliyoruz. Doğal çim zeminde özel seremoni alanıyla çiftlerimizin gönüllerine göre bir gece sunmayı temenni ediyoruz. Kapalı alan tercihindeyse 150 kişilik davetli listesine sahip çiftlerimize terastaki davet alanını tahsis ediyoruz. Geniş pisti, giyotin camları ve açılır kapanır tavanı sayesinde ferah bir düğün eğlencesi vadediyoruz.

Dekorasyon

Kır bahçesi konseptinin bohemliğini ortaya çıkarmayı tercih ediyoruz. 10 kişilik yuvarlak beyaz masalarımıza hürrem stili sandalyelerimiz eşlik ediyor. Rustik ve ahşap görünümünü yoğunlukla kullanıyoruz. Supla, yapay çiçek, tüy ve mızrak lambalarla da bu atmosferi destekliyoruz. Tabii ki isteğe göre değişim ve düzenleme olanağı sunuyoruz. Örnek masa hazırlama imkanımızla da davet gecenizden önce dekorasyona hakim oluyorsunuz.

Hizmetler

Gaziemir nişan mekanları arasında seçkin bir marka olarak yer alıyoruz. Bu sebeple çiftlerimizin özel gününde her şey mükemmel olsun diye olanaklarımızı geniş tutuyoruz. 70 araçlık otopark alanı, ses ve ışık sistemi, dans ekibi temini, video ve fotoğraf çekimi, organizasyon sorumlusu tahsis etme ve yemek servisi gibi olanakları sunuyoruz. Tercih edenler kendi fotoğrafçılarıyla ve catering firmalarıyla da çalışabilirler.

Yiyecek / İçecek

Bir daveti unutulmaz kılan detaylardan birisi de lezzetli ikramlardır. Bu sebeple misafirlerimize kendi mutfağımızda özenle hazırladığımız yemekleri servis etmek için sabırsızlanıyoruz. Menümüz kırmızı ya da beyaz et olarak 2 farklı seçenekle sunuluyor. Köfte menü, kavurma menü ve tavuk menü seçeneklerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Çorba, ana yemek, salata, tatlı ve semaver çay şeklinde oldukça doyurucu bir konseptle yemek servisimizi tamamlıyoruz.

Port35 Sarnıç’ın sınırları içinde, bohem şıklığın hakim olduğu kır bahçesi konseptli davet mekanımızın özel gününüze ev sahipliği yapmasını çok isteriz. Yüzünüzde gülümseme oluşmasını ve memnun bir şekilde davetinizi vermek istiyorsanız Port35 Garden’da davet fiyatlarını öğrenmek ve erken rezervasyon fırsatından yararlanmak için sayfadaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Misafirlerimizin memnuniyeti bizim mutluluk kaynağımızdır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.