Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl Sıkça Sorulan Sorular

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl düğün fiyatları ne kadar?

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Takıntı Ocakbaşı & Fasıl düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Takıntı Ocakbaşı & Fasıl Hakkında

İzmir’in Gaziemir ilçesinde nikah sonrası yemek organizasyonu düşünüyorsanız, en güzel şekilde gerçekleştirmeye aday bir meyhane önerisinde bulunalım. Takıntı Ocakbaşı İzmir’de güzel bir organizasyon gerçekleştirmek isteyen herkesi Gaziemir’e bekliyor.


Açıldığımız günden bugüne müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren meyhanemiz, konuklarını mutlu bir şekilde evlerine uğurlamak için var gücüyle çalışıyor. Her gün bir öncekinden daha kaliteli hizmet vermeyi amaçladığımızı ve yenilikçi bir zihniyet ile her geçen gün kendimizi yenilediğimizi belirtmek isteriz. Bizi tercih eden konuklarımızın hafızalarında güzel bir anı bırakmak ve yolları bir daha bu tarafa düştüklerinde mutlaka uğramalarını amaçlamaktayız.


Gaziemir’de merkez bir konumda yer alan meyhanemiz, misafirlerimiz tarafından kolayca tercih edilebiliyor. Çevre ilçelerden toplu taşıma araçlarıyla kısa sürede gelebildiğiniz gibi, özel araçlarınızla da gelebiliyorsunuz. Park konusunda da sıkıntı çekmeyeceğinizi belirtmek isteriz. Aracınız ücretsiz otoparkımızda istediğiniz saate kadar kalabilir.


Gece 02.00’a kadar kesintisiz bir hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü personellerimiz, bizi tercih ettiğiniz andan meyhanemizden ayrıldığınız ana kadar maksimum ilgiyle konuklarına hizmet vermekte. Organizasyonunuzda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için çalışan ekibimiz, sadece bir bakış uzağınızda.


Meyhanemizde fasıl etkinliğimizin düzenlendiğini ve orkestramızın kaliteli bir ekipten oluştuğunu belirtmek istiyoruz. Geniş repertuvarlı müzisyenlerimiz en beğenilen şarkıları sizin için söyleyecek ve keyifli bir akşam geçirmenizi sağlayacaklar.


Yemeklerimiz usta aşçılarımız tarafından özenle hazırlanıyor. Mezelerimiz günlük ve taze malzemelerin bir araya gelmesiyle oluşturuluyor. Hazırlanan tabaklar ise hızlı servis elemanlarımızla masanıza kısa sürede gelmiş oluyor. Tandır, spesiyal et ve biftek favori lezzetlerimiz. Özellikle et konusunda konuklarımızı tamamıyla tatmin ettiğimizi söyleyebiliriz. Bu organizasyonları gerçekleştirirken yüksek fiyatlar ödemediğinizi de söylemek istiyoruz. Takıntı Ocakbaşı Gaziemir fiyatları hakkında bilgi almak ve bizi tercih etmek isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atıfbey Mahallesi, Akçay Cd. No 280/1, 35410 Gaziemir/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Takıntı Ocakbaşı & Fasıl Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.