Paris Color

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

5.000 TL ve üzeri

Min. Paket Fiyatı

Düğün Hikayesi/Klibi

Çekim Türü

Merkez, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 5.000 TL ve üzeri
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Stüdyo Deniz
71 4 10

Merkez

Stüdyo Deniz

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Stüdyo Beyaz
23 4

Battalgazi

Stüdyo Beyaz

1.000-1.500 TL
Konsept çekim
Hasan Temel Photography
15

Battalgazi

Hasan Temel Photography

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

30 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık sektöründe hizmet veren ve çok sayıda ilde şubesi olan Paris Color’un şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sizi Malatya’da bulunan stüdyomuzda ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı bilmelisiniz. Düğün belgeseli, hikayesi, konsept çekim, dış çekim ve düğün klibi gibi farklı kategorilerde size başarıyla hizmet veriyor, özgün içeriklerimizle düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı konusunda Türkiye’nin deneyimli stüdyolarından biriyiz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda isteklerinizi iyi analiz ediyor ve kişiye özel konseptlerimizle sanatsal değeri yüksek fotoğraflar çekiyoruz. Bizi tercih eden çiftlerin mutluluklarına, heyecanlarına ve duygusal anlarına şahitlik ederek önemli günleri unutulmaz hatıralara dönüştürüyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşarak sizin ne düşündüğünüzü ve istediğinizi önemsiyoruz. Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek bizden beklentilerinizin neler olduğunu, hayallerinizi uzun uzun konuşuyoruz. Çalışmalarımızdan bazı örnekler göstererek işlerimiz hakkında bilgilendirme yapıyoruz. İster stüdyomuzda isterseniz de dış mekanlarda çekimlerinizi yapıyoruz. Malatya dış çekim yerleri içerisinde yer alan tarihi ve doğal güzelliklerin ön plana çıktığı alanlarda çekimlerinizi yaparken ekibimizle birlikte size eşlik ediyoruz. Poz, duruş, bakış ve gülüş gibi ayrıntılar konusunda gerekli gördüğümüz yerlerde size yönlendirmeler yapıyoruz. Çekimler bittiğinde elde ettiğimiz tüm görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Rötuş, ışık oyunları, kontrast ayarı ve renk efektleri vererek isteğinize göre nostaljik, rustik ya da canlı renklere sahip fotoğraf albümü oluşturuyoruz. Size söz verdiğimiz tarihte orijinal kopyalarıyla beraber tüm fotoğraflarınızı teslim ediyoruz.

Siz de Malatya düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Paris Color’un değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibat sağlayabilir ve stüdyomuzu ziyarete gelebilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak ve hayatınızın en renkli albümünü oluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Bülent Efe

 • Adres: Malatya / MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!