Onur Albayrak Photographer

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

Merkez, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Stüdyo Deniz
71 4 10

Merkez

Stüdyo Deniz

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Stüdyo Beyaz
23 4

Battalgazi

Stüdyo Beyaz

1.000-1.500 TL
Konsept çekim

Hakkında

Düğün fotoğrafçılığı konusunda profesyonel bir hizmet almak ve en doğal anlarınızı fotoğraf karelerine aktarmak isterseniz, Onur Albayrak Photographer karşınızda! Bu mutlu günlerde çiftlerimizin yanında olmak için sabırsızlanıyoruz. Sunduğumuz fırsatlardan bahsetmeden önce kendimizi kısaca tanıtmak istiyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı sektörüne girdiğimiz andan beri kendimizi devamlı geliştirmeyi amaçlıyoruz. Düğünlerin unutulduğu ama fotoğrafların kalıcı olduğunun bilincinde olarak gerekli özveriyi gösteriyor ve fotoğraflarınızın tam olarak istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Fotoğraflarınızı son model ekipmanlarla çekiyor, makinelerimizin en yeni seçeneklerden oluştuğunu söylemek istiyoruz.

Dış çekimleri ise Onur Albayrak Malatya’nın en güzel yerlerinde gerçekleştiriyor. İsterseniz sizin seçtiğiniz bir yere gidebiliyor, isterseniz de tecrübemizden faydalanabiliyor ve bu seçimi tamamen bize bırakabiliyorsunuz.

Sevdiklerinize düğününüzde güzel bir sürpriz yaparak düğün hikâyenizi oluşturmamızı isteyebilir, trashday ile gelinlik ve damatlığınızın kirlenmesini umursamadan eşsiz fotoğraflar çektirebilirsiniz. Sevdiklerinize düğün tarihinizi duyurduğunuz save the date çekimleri ve stüdyo çekimi gibi birçok çekim türünü sizlere sunabiliyoruz. Gerekli olan durumlarda en iyi hizmeti sağlamak için ekipteki kişi sayısını da arttırabiliyoruz. “İyi ki”niz olmak için sabırsızlanıyoruz.

Uzun yıllardır düğün fotoğrafçılığı sektöründe faaliyet gösterdiğimizi belirtmek istiyoruz. Yıllardan beri kazandığımız tecrübeler ile karşınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz. İstekleriniz bizim için bir emirdir. Bu yüzden de Onur Albayrak fotoğrafçılık konusunda kendini kanıtlamış ve birçok çiftin mutluluklarına tanık olmuştur. Aynı profesyonellik ve samimiyet ile sizlerin mutluluk ve heyecanlarınızı da resmedeceğimizden emin olabilirsiniz.

Fotoğrafçılığı bir yaşam biçimi olarak benimsemiş bir ekiple keyifli çekimler gerçekleştirmek, yıllar sonra bile baktığınızda tebessüm edeceğiniz bir fotoğraf albümüne sahip olmak için doğru yerdesiniz. Hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Onur Albayrak

 • Adres: Malatya Merkez

Onur Albayrak Photographer Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!