Gökkuşağı Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Gökkuşağı Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Gökkuşağı Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Gökkuşağı Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Söz/Nişan/Kına Çekimi

Gökkuşağı Fotoğrafçılık Hakkında

Fotoğrafçılığı sadece bir meslek olarak görmeyen, işini aşkla yapan bir ekibimizle Malatya’da faaliyet gösteriyoruz. Edindiğimiz tecrübelerle hep daha iyisini size sunmak için çalışıyoruz. En değerli anlarınızı ölümsüzleştireceğimiz düğün tarihinizden önce her ayrıntıyı sizlerle konuşup, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz.

Gökkuşağı Fotoğrafçılık Malatya olarak isteklerinizi dikkate alıyor, uzman ekibimiz aracılığıyla birçok farklı yöntemi kullanarak fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ekipmanlarımızın son teknolojiyle üretilmiş olması ayrıca dikkat ettiğimiz bir konu. Çünkü değerli anlarınızı ölümsüzleştirdiğimiz fotoğraflarınız yıllarca yıpranmasın ve ilk zamanki görünümünü korusun istiyoruz.

Birden fazla dış mekân alternatifimiz bulunuyor. Örneğin; sevdiklerinize bir davetiye niteliğinde olan save the date çekimi yapacaksak, doğayla iç içe olacağınız ormanlık alanlardan çekim yapıyoruz. Düğününüzden sonra gelinlik ve damatlığınızı gönlünüzce kirletebileceğiniz trashday çekimi yapacaksak ise harika kumsallara sahip olan plajları seçiyoruz. İsterseniz konsept bir tema belirleyerek fotoğraf çekimlerinizde o temaya uygun aksesuarlar kullanarak tamamlayabiliriz. ‘’Konsept çekim’’ diye adlandırılan bu çekim türü her mevsim tercih ediliyor ve çiftlerimiz tarafından çok seviliyor.

Düğün günü geldiğinde, ekibimiz her anınızda yanınızda olmaya ve isteklerinizi zamanında yerine getirmeye çalışıyor. Misafirlerinizle doyasıya eğleneceğiniz düğününüzün bütün detaylarını kaçırmadan video ve fotoğraflarınızı kayıt altına alıyoruz. İleride tatlı bir tebessümle hatırlayacağınız anılarınızı düğünden kısa bir süre sonra, istediğiniz zaman diliminde teslim alabiliyorsunuz.
Hayallerinizi asla sınırlandırmıyor, isteklerinizi harfiyen yerine getirerek düğün fotoğraflarınıza aşkınızı yansıtıyoruz. Her sorunuza cevap verecek olan güler yüzlü ekibimizle düğün fotoğraflarınız dışında mutlu bir gelecek için ilk adımı attığınız nişan, söz ve nikâh törenleriniz için de hizmet veriyoruz.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer Gökkuşağı Fotoğrafçılık hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Nasuhi Cad. Antepli Sok. No: 21 Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gökkuşağı Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.