Edanur Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Edanur Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Edanur Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Edanur Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Edanur Photography Hakkında

Fotoğrafçılık geçmişim eskilere dayansa da iki yılı aşkın süredir profesyonel olarak sektörde hizmet veriyorum. Fotoğrafçılığı mesleğim olarak sanatım olarak olarak görüyorum. Şimdi de Edanur Photography Kadıköy düğün fotoğrafçısı olarak, sizin düğün gününüzde mutluluğunuza fark yaratan bir bakış açısıyla ortak olup, aşkınızı adeta bir sanat eserine dönüştürmek için sizi bekliyorum.

Çekimlerinizde öncelikle son derece profesyonel ekipmanlar kullandığımı bilmenizi istiyorum. Kullandığımız son teknoloji donanımlarla çekimleriniz boyunca en küçük detaydaki güzelliği bile karelere ustalıkla yansıtabiliyorum. Aşkla icra ettiğim fotoğrafçılık sanatında kendimi daima bir adım ileri taşımak ve sektöre değer katmak için de durmaksızın çalışıyorum. Düzenli olarak eğitimlere katılarak ve son trendleri yakından takip ederek kendimi her zaman geliştiriyorum.

Her çift özeldir ve her aşkın kendine ait bir eşsiz bir hikayesi vardır. Bu nedenle çekimlerinize başlamadan önce sizinle tanışmak, düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair hayallerinizi öğrenmek için bir ön görüşme gerçekleştiriyorum. Çekimleriniz boyunca edindiğim bu bilgiler doğrultusunda hareket ederek her detayıyla size özel çekimler yapıyorum. Çekimleriniz boyunca yapay pozlardan ve sıradan konseptlerden uzak durarak düğün albümünüzün aşkınızı anlatan en değerli anınız olmasını sağlıyorum. Yaptığımız bu ön görüşmelerde çekimlerinizin yapılacağı lokasyonu da belirliyoruz. Çifteleri hayallerindeki düğün albümüne ulaştırmak için şehir dışında dahi hizmet veriyorum.

Hizmetlerim sadece düğün günleri için sınırlı kalmıyor. Müstakbel eşinizle mutluluğa ilk adımlarınızı attığınız söz gününüzden, nişan gününüze kadar her özel gününüzü muhteşem karelerle ölümsüz kılabiliyorum.

Siz de hayatınızda bir kez yaşayacağınız o çok özel anları benzersiz karelerle sonsuza taşımak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurarak Edanur Photography İstanbul düğün fotoğrafçısı hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.