Studio Spot*

Studio Spot
Studio Spot’u 1973‘te kurduk. Açtığımız günden bu güne kadar binlerce düğüne nikaha şahitlik ettik, mutluluklara ortak olduk.

Şimdilerde ayrı bir mutluluk yaşıyoruz. Fotoğraflarını çektiğimiz çiftlerin çocuklarını evlendiriyoruz.
Düğünler sadece evlenen çiftler için değil, onların sevdiklerinede sevinç getiren unutulmaz günlerdir. Çiftler sadece kendileri için değil davete katılan herkes için de en mükemmelini yapmak isterler. Düğün mekanı, davetiyeler, çiçekçiler, ikramlar ve tabiki düğün fotoğrafçıları…

Bu işin uzmanı da biziz…

Unutmayın, düğün dedikleri bir günlük beraberlik ama bir ömür boyu kalıcı olan fotoğraflardır.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz…

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
M&E Meltem & Ecan Düğün Tarihi: 15/11/2032

2013 mayıs ayında düğünüm için bir arkadaşımın tavsiyesi ile Stüdyo spot Cevat bey ile tanıştım.Düğün günleri malum yaşanan strese bir de Göztepe parkında yapacağımız çekim için trafik sebebiyle gecikme eklenince adeta çileden çıkmıştım.Fakat Cevat bey durumu son derece soğukkanlı bir şekilde idare ettim ve evimizin baş köşesini süsleyen resimler çıktı ortaya.Sonrasında çok iyi dost olduk,ve ailemizin fotoğrafçısı oldu.2015 yılında bir kızım dünyaya geldi onun resimlerini de orda yaptırdım yaşına girdiğinde ise stüdyo çekimleri yaptık.O da evimin baş köşesinde yeraldı.Samimiyet,profesyonellik,kalite ve fiyat hepsi birleşmiş Stüdyo spot ortaya çıkmış.Kesinlikle ama kesinlikle herkese tavsiye ederim...

İ&B İsil & bertram Düğün Tarihi: 21/01/2017

Düğün günününde gelin ve damadın istediğini gelin ve damattan daha iyi bilen başka kim olabilir ki?? her anımızda yanımızda olan, güler yüzlü anlayışlı her zaman olumlu arkadaşlara gönülden teşekkürler. düğündeki tavsiyelerinin yanında sonrasında gelen fotograflar o kadar canlı o kadar anı ve mutluluğu yakalamış ki... "bak şidi istemiyorsun ama görünce çok sevineceksin" dedikleri her fotograf video gerçekten düğün sonrasında yüzümüzde kocaman bir gülümsemeye yol açtı. ne derlerse mutlaka dinleyin. bir bildikleri var ki diyorlar.:)her zaman çözümün bir parçası, asla bizi üzmeyen her zaman işbirliği yapan, adete kendi düğünleri gibi yaklaşan başka fotograf stüdyosu var mıdır bilmiyorum... hep diyorum bu düğünde Allah beni hep iyi insanlarla karşılaştırdı... Stüdyo spotta bunların başında. iyi ki karşılaşmışız. iyiki bizlerle olmuş. başka bir stüdyo düşünemiyorum bile.... herşey için teşekkürler.

G&M Gülay & Mehmet Düğün Tarihi: 16/10/2016

Dış çekim albümümüz için Studio Spot ile anlaştık. Düğün zamanımızda yoğunluktan dolayı dış çekim işimizi ertelemek zorunda kalmıştık. Kış mevsimine girdiğimizden dolayı havalar soğumadan acilen dış çekimlerimizi yapmamız gerekiyordu. Düğün.com üzerinden talep gönderdikten 15 dk sonra hemen bize geri dönüş yapıldı.Sadece telefonla görüşerek anlaştık ve çekimimizi kararlaştırdık. Eşim ve ben yıllardır olan tecrübe karşısında hiç görmediğimiz kişilere güvendik. Onlarda bize güvenip yüz yüze görüşme bile yapmadan çekimlerimizi tamamladıkları için çok teşekkür ederiz:)2 gün gibi kısa bir süre içinde de hemen çekimlerimizi gerçekleştirdik. Genelde çoğu yer 1 ay sonra çekebiliriz derken hemen çekimimizi tamamladık.2 gün sonra ise resimlerimizin ham halini teslim aldık. Burayı seçmemizin bir diğer nedeni ise annemle babamın resimlerini ve ailemizden başka kişilerin çekimlerini yapmış olmalarıydı. Ailemizin fotoğrafçıları diyebiliriz:) Çekim yeri konusunda da bize çok yardımcı oldular. Normalde çekim ücreti olan Cemile Sultan Korusu'nda ücretsiz olarak çekimimizi istediğimiz gibi hem deniz hem yeşillikler içinde gerçekleştirdiler. Fotoğraflarımızı çekerken oldukça güleryüzlü ve hiç sıkılmadan her pozumuzu çekmek için bize çok yardımcı oldular. Klasik fotoğrafçıların aksine bize hiç süre sıkıntısı gibi bir sorun yaşatmadılar.Biz yorulmasak ve üşümesek akşama kadar çekime devam edebilirdik. Bize bu kadar güvenerek, güleryüzlü ve en önemlisi de bu kadar hızlı dönüş yaptıkları için çok teşekkür ederiz. Hiç yorulmadan ve çok eğlenceli bir çekim yaptık. Hem mekan hem de pozlar olarak hayalimizdeki fotoğraflara ulaştık diyebiliriz. 2.kez gelinlik giymeme ,saçımı yaptırmamı sonuna kadar hak eden fotoğraflar aldık:)

E&B Elif & Barış Düğün Tarihi: 18/04/2015

Değerli günlerinizde yanınızda olmasını istediğiniz dostlarınızın düğün gününüzde yanınızda olmaması aklınızın ucundan geçmez değil mi? İşte Studio Spot ’un bu günümüzde yanımızda olmaması bizim aklımızın ucundan bile geçmedi. Eşimle ilk tanıştığımızda böyle bir hayat adım atacağımızı bilmiyorduk. Farkında olmadan her günümüzü birbirimize daha da destek olarak, birbirimizi güçlendirerek geçiriyorduk oysaki. Zorlukların üstesinden beraber geliyor, farkında olmadan ortak bir gelecek inşa ediyorduk. Adeta bir yolculuğa çıkmıştık ve bu yolculuktaki her duraktan kendimizden daha da emin ve huzurlu ayrılıyorduk. Bu yolculuğun hayatımız boyunca süreceğini şimdi anlıyoruz. İşte bu yolculuğu simgelediğini düşündüğümüz Haydarpaşa Garı’nda bir diğer hayat arkadaşımız olan Studio Spot’ un bize eşlik etmesini ve hikâyemizin beraber başlamasını diledik. Mutluluğun varılacak olan adres değil, yapılacak yolculuğun kendisi olduğuna inanıyoruz. Bu yolculukta bizi taşıyacak olan trenin lokomotifi birbirimize olan aşkımız olacak. İşte bu yüzden en mutlu pozumuzu garın önünde denizi kucaklayan lokomotifin önünde vermişiz sanki bunu yıllardır biliyormuşuz gibi. Bu öyle güçlü bir lokomotif ki bizimle birlikte yolculuk etmek isteyecek ve bize eşlik edecek dostlarımızı sevdiklerimizi de bu yolculuğa dâhil edecek. Raylar her zaman sorunsuz hava her zaman güzel, duraklar her zaman neşe saçmayacak belki ama biz birbirimize güvendikçe, birbirimizi sevdikçe, bu lokomotife bir zarar gelmeyecek. Biz bu yolculukta geriye dönüp kat ettiğimiz mesafeye bakmak, yolculuk anılarımızı sonsuza dek yaşatabilmek için ise tek bir dostumuzu seçtik; o da Studio Spot’ tan başkası değil.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Studio Spot ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Studio Spot hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap