Ay Işığı Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ay Işığı Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ay Işığı Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ay Işığı Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ay Işığı Photography Hakkında

Herkes gibi siz de yıllar sonra düğün fotoğraflarınıza baktığınızda o eşsiz günü hatırlamak, yaşadığınız duyguları tekrar yaşamak istersiniz. İşte sırf bu yüzden, kendinizi Ay Işığı Photography’nin yetenekli ellerine bırakmanızı öneriyoruz. Kalite ve tecrübeyi fotoğraf karelerine en iyi şekilde yansıtan, bunu da çiftlerin istek ve beklentilerini karşılayarak gerçekleştiren Ay Işığı, düğün fotoğrafçınız olmak için hazır!

Düğün fotoğrafçılığı sektörüne giriş yaptığımız ilk günden beri kaliteyi özgün ve sanatsal bakış açımızla birleştiriyor, çiftlerimize benzersiz fotoğraflar sunmayı amaçlıyoruz. Faaliyet göstermeye başladığımız ilk andan beri İstanbul düğün fotoğrafçılarından ayrılmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Güveninize layık olmak için hassasiyetle çalışıyor, tüm istek ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutuyoruz. Bugün sizin en mutlu olduğunuz gün! Bunun bilinciyle çalışıyor ve her detayda memnuniyetinizi hedefliyoruz.

Çekimleri tamamen gelin ve damadın istediği gibi gerçekleştiriyoruz. İstedikleri mekanda, istedikleri tarzda ve istedikleri konseptte birbirinden güzel fotoğraflar çekiyor, içlerine sinen karelere sahip olana kadar çekimleri devam ettiriyoruz. İstanbul dış çekim mekanlarını araştırıyor, çiftlerin en çok tercih ettiği yerleri öneriyoruz. Doğanın içinde, tarihi bir mekanda, denizin komşu olduğu eşsiz bir kumsalda ya da şehir merkezinde. Ay Işığı Photography olarak fotoğraflarınızı çekmek için siz nerede olmak isterseniz, orada olacağız!

Tecrübemiz ve bilgi birikimimizi fotoğraflarınızda kullanarak sıradan poz ve fotoğraflardan uzak olmanızı hedefliyoruz. Elinizi eşinizin omzuna koyup ufka baktığınız bilindik fotoğraflar yerine yaratıcılığımızı sonuna kadar kullanıyor, eşi benzeri görülmemiz fotoğraf kareleri oluşturuyoruz. Poz, duruş, gülüş ve bakış gibi teknik konularda da çiftlerimize küçük notlar veriyor, çok daha doğal ve etkili fotoğraflara sahip olmalarını sağlıyoruz.

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.