Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Biyolokman Fotoğrafçılık

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Biyolokman Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Biyolokman Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Biyolokman Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Biyolokman Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Biyolokman Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Biyolokman Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Biyolokman Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Biyolokman Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Biyolokman Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Biyolokman Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Dış çekim üzerine bütün mekanlarda çekim yapıyoruz"

Biyolokman Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Biyolokman Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Biyolokman Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Biyolokman Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Biyolokman Fotoğrafçılık Hakkında

Biyolokman Fotoğrafçılık markasıyla İstanbul fotoğrafçıları arasında da ismimizi başarıyla duyurmayı başaran bir ekibiz. Kurucumuz olan Lokman Sevim’in yaşamınızın en özel anlarını kayıt altına alması isteğiyle açılışı gerçekleşen fotoğraf stüdyomuzda mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çifti kayıt altına almamızın vermiş olduğu tecrübeyle şimdi sizin de yaşamınıza katkıda bulunmak istiyoruz.

Çekiminizden önce sizinle bir araya gelerek isteklerinizi ayrıntılı olarak dinliyoruz. Düğün, nişan, dış çekim, save the date, gelinlik konsepti, düğün hikayesi, yurt dışı, yurt içi ve video kaydı hizmetlerimizle istediğiniz konseptte çekimlerinizi yapıyoruz. İstediğiniz çekim türünün içeriğine görüşmemiz esnasında karar veriyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan zevklerinize uygun olanları örnek olarak da gösteriyoruz. Böylelikle hem çalışmalarımızı görmenizi hem de konsept olarak fikir edinmenizi sağlıyoruz.

Çekimlerimizde genellikle doğa ortamını tercih ediyoruz. Gökyüzünün, ağaçların ve denizlerin eşlik ettiği çekimlerin daha sanatsal değerler taşıdığını düşündüğümüz için size de ilk olarak doğal alanları öneriyoruz. İsteğinize bağlı olarak tarihi mekan gibi farklı alanları da çekimlerinizin fonu olarak değerlendirebiliyoruz. Özel yerler keşfettiğimiz çekimlerimizde yer tercihinde fazla zorluk çekmiyoruz. Şehir dışında da çekimler yapabildiğimiz için dilerseniz lavanta bahçeleri ve Salda Gölü gibi popüler alanlarda da hizmet alabiliyorsunuz.

Konseptinizi belirledikten sonra ekipmanlarımızla birlikte çekim yapılacak alana gidiyor ve sizi farklı açılardan çekiyoruz. Kendinizi rahat hissetmenizi sağlamaya uğraştığımız çekimlerde keyifli saatler geçirmenizi istiyoruz. Çekimler bittiğinde elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Efektlerle zenginleştirdiğimiz karelerinize estetik dokunuşlar yaparak görüşmemizin başında belirlediğimiz konsepti oluşturuyoruz. Fotoğraflarınızın hazırlıkları tamamlanınca orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz.

Siz de Kadıköy fotoğrafçısı Biyolokman’ın çekimlerinizi yapmanızı isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan bilgilerle bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kadıköy/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Biyolokman Fotoğrafçılık Yol Haritası

Biyolokman Fotoğrafçılık Yorumları (11)

Gizem & Ahmet

Düğün Tarihi: 05.05.2020

Bizim en mutlu günümüzde gerçekten samimi, özgün, eğlenceli ve doğal bir çekim ve gün yaşattığınız için lokman bey ve ekibine teşekkür ederiz. Her konuda yardımcı oldunuz herşey için teşekkür ederiz.

Helen & Berk

Düğün Tarihi: 07.03.2020

Siz varya harikasınız. Yoğun ve sitresli bir günde hem eğlendik hemde harika kareler çıktı teşekkür ederiz.

Asuman & Mustafa

Düğün Tarihi: 05.02.2020

Fotoğraf sanatçısı kelimesi tamamen sizi tarif ediyor. Samimi ve eğlenceli bir çekimdi iyiki sizi tanımışız sizinle bu çekimi gerçekleştirmişiz

Makbule & Cebrail

Düğün Tarihi: 05.09.2019

Bu güzel gün anca bu kadar eğlenceli ve güzel geçebilirdi. gerçekten masal gibi bir çekim ve muhteşem karelerdi. Ben bile kendimden böyle fotoğraflar çıkıcağını düşünmüyordum. Tam anlamıyla profesyonel bir ekip her sene çekim yapabiliriz.

Aslı & Mehmet

Düğün Tarihi: 05.09.2019

Ohoooo yorum mu o fotoğrafların yoruma ihtiyacı mı var canım.

Sibel & Hakan

Düğün Tarihi: 15.08.2019

Gerçekten işini severek yaptığınız o kadar belliki bizim en mutlu günümüzü siz ölümsüzleştirdiğiniz için çok şanlıyız. Harika bir gündü ileride çocuklarıma anlatıcağımız harika bi anı oldu bizim için Lokman bey ve ekibinin enerjisi tavsiyeleri ile harika bir gün geçirdik herşey için çok teşekkür... devam 

Demet & Kaan

Düğün Tarihi: 25.07.2019

Fotoğraf çekimleriniz harika halen bakıp mutlu oluyorum. Damat bey ne kadar isteksiz olsada Lokman beyin eğlenceli ve samimi kişiliği ile inanılmaz karelere imza attık birlikte. iyiki varsınız

Cemre & Abdullah

Düğün Tarihi: 10.07.2019

Lavantanın eşsiz tonu ile sizin sanatınız birleşince çok daha güzel oluyormuş. Uğraş v emekleriniz için teşekkürler hamile fotoğraflarımı çektirmek için sabırsızlanıyorum.

Türkan & İbrahim

Düğün Tarihi: 29.06.2019

Saldanın o içleri ısıtan sıcaklığı gibi harika sıcak doğal kareler için teşekkürler. Hayallerimdeki fotoğraflardan çok daha güzel kareler çıktı.

Betül & Haluk

Düğün Tarihi: 21.06.2019

Yaaaaaaaa harika enerjisi ile lokman bey ve ekibi ile geçirdiğimiz muhteşem güzel bir gündü. Gerçekten ama gerçekten çok güzel bir çekim oldu fotoğraf denilince akla ilk siz geliyorsunuz teşekkürler teşekkürler teşekkürler.

Begün & Yusuf

Düğün Tarihi: 18.06.2019

Gün batımında harika kareler çıkartınız siz bu iş için doğmuşsunuz. Harikasınız...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.