Biyolokman Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Biyolokman Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Biyolokman Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Biyolokman Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Dış çekim üzerine bütün mekanlarda çekim yapıyoruz

Biyolokman Fotoğrafçılık Hakkında

Biyolokman Fotoğrafçılık markasıyla İstanbul fotoğrafçıları arasında da ismimizi başarıyla duyurmayı başaran bir ekibiz. Kurucumuz olan Lokman Sevim’in yaşamınızın en özel anlarını kayıt altına alması isteğiyle açılışı gerçekleşen fotoğraf stüdyomuzda mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çifti kayıt altına almamızın vermiş olduğu tecrübeyle şimdi sizin de yaşamınıza katkıda bulunmak istiyoruz.

Çekiminizden önce sizinle bir araya gelerek isteklerinizi ayrıntılı olarak dinliyoruz. Düğün, nişan, dış çekim, save the date, gelinlik konsepti, düğün hikayesi, yurt dışı, yurt içi ve video kaydı hizmetlerimizle istediğiniz konseptte çekimlerinizi yapıyoruz. İstediğiniz çekim türünün içeriğine görüşmemiz esnasında karar veriyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan zevklerinize uygun olanları örnek olarak da gösteriyoruz. Böylelikle hem çalışmalarımızı görmenizi hem de konsept olarak fikir edinmenizi sağlıyoruz.

Çekimlerimizde genellikle doğa ortamını tercih ediyoruz. Gökyüzünün, ağaçların ve denizlerin eşlik ettiği çekimlerin daha sanatsal değerler taşıdığını düşündüğümüz için size de ilk olarak doğal alanları öneriyoruz. İsteğinize bağlı olarak tarihi mekan gibi farklı alanları da çekimlerinizin fonu olarak değerlendirebiliyoruz. Özel yerler keşfettiğimiz çekimlerimizde yer tercihinde fazla zorluk çekmiyoruz. Şehir dışında da çekimler yapabildiğimiz için dilerseniz lavanta bahçeleri ve Salda Gölü gibi popüler alanlarda da hizmet alabiliyorsunuz.

Konseptinizi belirledikten sonra ekipmanlarımızla birlikte çekim yapılacak alana gidiyor ve sizi farklı açılardan çekiyoruz. Kendinizi rahat hissetmenizi sağlamaya uğraştığımız çekimlerde keyifli saatler geçirmenizi istiyoruz. Çekimler bittiğinde elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Efektlerle zenginleştirdiğimiz karelerinize estetik dokunuşlar yaparak görüşmemizin başında belirlediğimiz konsepti oluşturuyoruz. Fotoğraflarınızın hazırlıkları tamamlanınca orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz.

Siz de Kadıköy fotoğrafçısı Biyolokman’ın çekimlerinizi yapmanızı isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan bilgilerle bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Biyolokman Fotoğrafçılık Yorumları (8)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

G&A

Gizem & Ahmet

Düğün Tarihi: 05.05.2020


Bizim en mutlu günümüzde gerçekten samimi, özgün, eğlenceli ve doğal bir çekim ve gün yaşattığınız için lokman bey ve ekibine teşekkür ederiz. Her konuda yardımcı oldunuz herşey için teşekkür ederiz.

H&B

Helen & Berk

Düğün Tarihi: 07.03.2020


Siz varya harikasınız. Yoğun ve sitresli bir günde hem eğlendik hemde harika kareler çıktı teşekkür ederiz.

A&M

Asuman & Mustafa

Düğün Tarihi: 05.02.2020


Fotoğraf sanatçısı kelimesi tamamen sizi tarif ediyor. Samimi ve eğlenceli bir çekimdi iyiki sizi tanımışız sizinle bu çekimi gerçekleştirmişiz

A&M

Aslı & Mehmet

Düğün Tarihi: 05.09.2019


Ohoooo yorum mu o fotoğrafların yoruma ihtiyacı mı var canım.

S&H

Sibel & Hakan

Düğün Tarihi: 15.08.2019


Gerçekten işini severek yaptığınız o kadar belliki bizim en mutlu günümüzü siz ölümsüzleştirdiğiniz için çok şanlıyız. Harika bir gündü ileride çocuklarıma anlatıcağımız harika bi anı oldu bizim için Lokman bey ve ekibinin enerjisi tavsiyeleri ile harika bir gün geçirdik herşey için çok teşekkür... devamı 

D&K

Demet & Kaan

Düğün Tarihi: 25.07.2019


Fotoğraf çekimleriniz harika halen bakıp mutlu oluyorum. Damat bey ne kadar isteksiz olsada Lokman beyin eğlenceli ve samimi kişiliği ile inanılmaz karelere imza attık birlikte. iyiki varsınız

T&İ

Türkan & İbrahim

Düğün Tarihi: 29.06.2019


Saldanın o içleri ısıtan sıcaklığı gibi harika sıcak doğal kareler için teşekkürler. Hayallerimdeki fotoğraflardan çok daha güzel kareler çıktı.

B&Y

Begün & Yusuf

Düğün Tarihi: 18.06.2019


Gün batımında harika kareler çıkartınız siz bu iş için doğmuşsunuz. Harikasınız...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.