Hakan Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hakan Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Hakan Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Hakan Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Hakan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hakan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Hakan Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hakan Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, trashday".


Hakan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hakan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Hakan Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerle beraber ortak bir karar veriyoruz."


Hakan Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hakan Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Hakan Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hakan Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Hakan Fotoğrafçılık Hakkında

Bağcılar’ın en eski fotoğrafçısına ait bu dükkânı 1973 yılında devraldım. O zamanlardan beri adını hala değiştirmedim. Ruhunu taşımak istedim. Merakla başlayan bu serüvenimi eğitimlerle destekledim. Minimum 2 maksimum 4 kişilik bir ekip çalışmamız var. Çekimin türüne göre bu rakam farklılık gösteriyor. Katalog çekimi dışında her çekim türü için hizmet veriyoruz.

Pastel ve canlı renkleri kullanmayı seviyoruz. Tabi ki bu durum tamamen isteğine bağlı. Ancak çekim sırasında dikkat ettiğimiz en önemli durum doğal ışık. Photoshop üzerinden yapay ışıklandırmayı sevmiyoruz. Fotoğrafta, ışıkla oynamadan daha çok doğallığına önem veriyoruz. Bu yüzden akşam çekimlerini pek tercih etmiyoruz. Ortamı aydınlatmak için yapay ışık kullanınca çıkan fotoğraflar kesinlikle bizi tatmin etmiyor. Peki sürecimiz nasıl ilerliyor? İlk olarak yüz yüze bir konuşma fırsatı yaratmaya çalışıyoruz. Bu esnada çekim türümüz, renklerimiz, çekim aksesuarlarımız gibi konular hakkında çeşitli kararlar veriyoruz. Aslında amacımız “Daha güzel nasıl yapabiliriz?” sorusuna cevap bulabilmek. Bu noktada en önemli şey tabi ki de memnuniyetiniz. Bu durum sağlandıkça zaten o fotoğraflar hem bizim hem de sizin istediğiniz gibi ortaya çıkıyor. Çekimlerimizi ayrı ayrı mekanlarda yapmayı seviyoruz. Gün boyu birlikte en iyileri yakalamak için uğraşıyoruz. Böylece albümde yer alan fotoğraflarınızda farklı mekanlara ait farklı pozlar oluyor. Ayrıca albüm çeşitliliğimiz sayesinde size en uygun olanı seçebiliyorsunuz.

Save the date, düğün hikayesi gibi videolar için drone çekimlerde yapmaktayız. Çekimler dışında da bir diğer hizmetimiz yönlendirme. Hem poz hem kuaför hem gelinlik adına birçok konuda sizi yönlendiriyoruz ve aslında düğün sürecinizdeki %70’lik bir iş hallolmuş oluyor. Ayrıca tişört, kupa gibi birçok hediyelik baskı konusunda da size yardımcı oluyoruz. Bunların dışında gelin çiçeği ve gelin arabası süsleme gibi hizmetlerimiz de var. Sonuç olarak, birçok şeyi bünyemiz içinde halletmiş oluyorsunuz.

Düğün gibi özel bir günün çekimini çöpe atmak istemezsiniz. Bu yüzden işinde profesyonel ve kaliteli ekipmanlarla çalışan bir fotoğrafçıyla anlaşmak en doğal hakkınız. Biz, Hakan Fotoğrafçılık Bağcılar’da bunun için varız. Bağcılar’ın en eski fotoğrafçısı markalı bir yerde fotoğraflarınızı çektirmek güzel olmaz mıydı? İletişim için yan taraftaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mah. İstanbul cad. No:14/A Bağcılar

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hakan Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.