İstisna Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

İstisna Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İstisna Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

İstisna Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

İstisna Photography Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirdiğiniz bu muhteşem günden hatıra olarak, eşsiz güzellikte fotoğrafların kalmasını istersiniz. Bir Bağcılar düğün fotoğrafçısı olan İstisna Fotoğrafçılık da size bunu sunuyor! Profesyonel ekibimizle birlikte çektiğimiz fotoğraflarda, mükemmelliği arıyoruz. Siz değerli çiftlerimize en iyi hizmeti verebilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Fotoğrafçılığı meslek olarak değil, bir tutku olarak görüyoruz. Bu sayede işimizi, severek yapıyoruz. Her yeni çift, bizim için yeni bir heyecan demek! Gözlerinizdeki ışıltıyı fotoğraf karelerine yansıtmak ve en güzel hislerinize ortak olmak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Şimdi dilerseniz, düğün fotoğraflarınız için bizi seçtiğinizde ne gibi imkanlara sahip olacağınızdan biraz bahsedelim.

İlk olarak, hayalinizdeki düğün fotoğraflarının nasıl olduğunu öğrenerek işe başlıyoruz. Buna uygun olarak da, çekim mekanımızı ve tarzımızı belirliyoruz. Dış çekim tercih ederseniz; İstanbul’un eşsiz güzelliğe sahip boğaz manzarasını, doğayla iç içe yemyeşil parklarını veya tarihi mekanlarının mistik atmosferlerini kullanıyoruz. Bunun yanında dilerseniz, Türkiye’nin dört bir yanında da siz değerli çiftlerimiz için hizmet verebiliyoruz.

Son yıllarda oldukça popüler olan trashday ve save the date gibi çekimlerinden de büyük keyif alıyoruz. Düğünün tatlı telaşından uzak ve tamamen kendiniz gibi hissettiğiniz bu çekimlerde, muhteşem fotoğraflar ortaya çıkarabiliyoruz. Birbirinize olan aşk dolu bakışlarınızı, minik bir tebessümünüzü veya içten bir dokunuşunuzu fotoğraf karelerine yansıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Fotoğraflarınızı size, orijinal kopyalarıyla birlikte, çekim tarihinden en geç dört hafta sonra teslim ediyoruz. Ömür boyu saklayacağınız kalitede olan bu fotoğraflara hayran kalacağınıza eminiz!

Size sağladığımız olanaklar bu şekilde. İstanbul düğün fotoğrafçıları fiyat ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.