Aşiyan Foto

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Serkan Özer Ayyıldız
  İşletme Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Aşiyan Foto Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Aşiyan Foto Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Aşiyan Foto Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Dış Mekan, Studyo

Aşiyan Foto Hakkında

Aşiyan Foto’nun kurucusu Serkan Özer Ayyıldız, 2007 yılında aldığı makinasıyla çıktığı yolda en özel anları yıllardır bir kuş yuvasının hikayesine dayanarak yakalıyor. Hikayenin merkezinde ise Tevfik Fikret’in her detayıyla ilgilendiği ve “kuş yuvası” anlamına gelen Aşiyan adını verdiği ev bulunuyor.Şairin son yıllarını geçirdiği evin 1945’te müzeye dönüştürülmesiyle Tevfik Fikret’in eve kattığı ruhu tüm edebiyatseverler tatmaya başlıyor.

İkdam gazetesi çalışanı Ali Naci Karacan’ın eve dair izlenimlerini aktarırken “Bütün bu değişik şekillerin altında şairin güzelliklere tutkun olan ruhu görünüyordu.” demesi de boşuna değil. İşte bizim sanatın, tutkunun ve ruhun en özel sentezi olan fotoğrafçılıkta ilham kaynağımız bu hikaye. Siz de bizim yuvamıza gelmek isterseniz merkezimiz Bağcılar’da.

Deneyim

2007 yılında hobi olarak başladığı fotoğrafçılığı zaman içinde profesyonelliğe evrilen Özer Ayyıldız 2015 yılı itibariyle Haliç Üniversitesi Fotoğraf ve Video Yüksek Lisans bölümü ile işin akademi tarafına da kaydı. Bir dönem İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) eğitim biriminde de görev alan başarılı fotoğrafçımız ve ekibimiz daima kendini geliştiriyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Dış mekan ve stüdyo çekim hizmetimiz mevcut. İstanbul’da Kibrithane ve Atatürk Arboretumu en sevdiğimiz mekanlardan. Çiftlerimiz şehir dışı ve yurt dışı çekimi isterse onu da gerçekleştiriyoruz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi/klibi, tarihi not et olarak da bilinen save the date ve trashday çekimleriz ile de çiftlerimize en kaliteli çekim türlerini sunuyoruz.

Baskı Hizmetleri

Bağcılar düğün fotoğrafçısı olarak çiftlerimize en kaliteli baskı hizmetlerini sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla her anınızı kayıt altına alıyoruz. Düğününüzün ardından da çeşitli ebatlardaki albüm ve dijital baskı hizmetlerimizi çiftlerimize sunuyoruz. Ayrıca çiftlerimize isterlerse çekilen fotoğrafları USB bellekle vakit kaybetmeden ulaştırıyoruz. Bu sayede en güzel fotoğraflarınızı ömür boyu saklayabiliyorsunuz.

İstanbul Avrupa Yakası düğün fotoğrafçıları arasından fotoğrafçılığa olan tutkumuz ve bu yoldaki ilham kaynağımız “Aşiyan”ın bize verdiği sanatsal vizyon sayesinde sıyrılıyoruz. Siz de düğününüzü bir sanat eserine dönüştüren bu vizyonumuzdan yararlanmak isterseniz aşağıda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir veya hemen teklif formunu doldurarak hayallerinizin fotoğraf çekimine bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  yavuz selim mah.26.sk kayalar iş merkezi kat2/46 Bağcılar-istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aşiyan Foto Yol Haritası

Aşiyan Foto Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

m&e

Merve & Ersin

Düğün Tarihi: 16.06.2021


Zor geçen zamanlar her ertelemede aynı ses tonu ve sonunda çekim yapılan bir gün ve hep o güler yüzlü ekip .Teşekkürler

B&M

Bi̇rgül & Murat

Düğün Tarihi: 01.06.2021


Her anıyla çok özel çok keyifli geçen bir çekim emeğiniz ve ekibinize teşekkür ederiz

n&A

Neli & Ali̇

Düğün Tarihi: 13.06.2020


pozitif olmak çok güzel bu sizden evrene yayılıyor .İyi ki yollarımız kesişmiş teşekkürler

A&E

Ayşeğül & Emrullah

Düğün Tarihi: 10.06.2020


Düğün günü yapılmayan çekim en güzelidir mottonuz hala kulaklarımda iyi ki sizi dinlemişiz .Çok çok teşekkürler

K&s

Kübra & Semih

Düğün Tarihi: 27.04.2019


bu olur mu?. olur peki şunu yapmasak olur mu biz bunu istemiştik acaba değiştirsek olur mu.? olur Ve daha nice istek hiç kırmadınız ya beni çoook teşekkür ederim.

R&B

Rukiye & Baki

Düğün Tarihi: 06.04.2019


Çekimden sonra çok kısa zamanda elime geçen Albüm ve fotoğraflar .Yanlış gelmiştir dedim eşime ama yok valla bizimkilermiş .Teşekkür ederiz her şey için

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.