Catering Hizmetleri Sakarya

Güzeller Catering

Güzeller Catering
  • Min. Yemekli
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

Güzeller Catering Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyat
10 TL'den az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
2.000 kişi
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Menüde Değişiklik

Güzeller Catering Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Vejetaryen

Güzeller Catering Hakkında

Uzun yıllardır enfes tatlarla davet menülerinin deneyimli ve vazgeçilmez ekibi olan ekibimizle, Güzeller Catering markasını yarattık! Davetlerine tat katmak isteyenlerin tercihi olan ustalığımız ve yeteneklerimizle kurduğumuz markanın çalışmalarını her detaya dikkat ederek uzun sürede tasarladık. 2020 yılının başında artık hizmete hazır olan üretim tesislerimiz, deneyimli servis elemanları ve ekipmanlarımızla sağlıklı lezzetleri dilediğiniz adrese taşımak için faaliyete başladık!

Öncelikle; bilmelisiniz ki biz, sağlığınızı birinci öncelik olarak belirleyen bir aileyiz. Sunduğumuz her menü için hijyen ve lezzet garantisi veriyoruz. Gerek Belediye gerekse denetim ekiplerimizle sürekli denetimde olan üretim merkezimiz, Gebze’de yer alıyor. Enfes tatların üretimi için tasarlanan steril çalışma alanlarında takım arkadaşlarımızın özverisi de görülmeye değer. Markamızı kurarken ilke edindiğimiz ve asla ödün vermeden çalıştığımız değerli kurallar çerçevesinde en iyi hizmeti size ulaştırmak için heyecanlıyız.

Gelelim, düğün menülerinin hazırlığına! Sakarya catering hizmetlerimizden yararlanmaya karar verdiğinizde, ilk işimiz damak tadınıza en çok uyan lezzetlerle menü hazırlamak. İsterseniz kokteyl ve ikramlı menüleri hazırlayabiliyor, isterseniz de ziyafet menülerinde yer almasını talep ettiğiniz lezzetlerle uzun bir liste oluşturuyoruz. Menüler için atıştırmalık, ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek, tatlı ve düğün pastası hazırlıkları yapabiliyoruz. Davetlerinize yakışan menülerle lezzet şöleni için şık sunumlar hazırlamayı da ihmal etmiyoruz. Şehir dışına hizmet veriyor, gittiğimiz her yere hem lezzetli hem de şık sunumlar taşıyoruz.
Sunumları, güler yüzlü servis personelimizle yapıyor, Güzeller Catering ailesi olarak her zaman size yakışanı sunuyoruz. Enfes tatlarla en iyiyi tercih edenlerin tercihi yemek şirketimizle Sakarya’da her davete lezzet katmaya hazırız!

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlasından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Güzeller Catering iletişim formunu kullanmak. Form ve fiyat bilgilerimiz sayfanın üst kısmında yer alıyor, siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

  • Adres::

    Sakarya

  • Haritadaki Konumu

    Güzeller Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.