Serenti Catering*

Serenti Catering
Serenti Catering Yemek Hizmeti
Serenti Yemek; kaliteli, temiz, leziz hizmet anlayışını bugünde artırarak devam ediyor. Günlük 500 kişi ile başladığıız üretim kapasitemiz bugün 2500 kişiye hizmet verecek düzeydedir.

Serenti Yemek Hizmetleri, size günümüz mutfağının en seçkin örneklerini sunmanın gururunu yaşıyor. Tecrübeli aşçılarımızın temiz ve hijyenik ortamda hazırladığı tabldot yemekleri siz değerli firmaların hizmetine sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Serenti Yemek, profesyonel servis ve ekipmanlarıyla, İnşaat Şantiyelerinize, Yurtlara, Yatılı Öğrenci Yurtlarına, Toplantılara, Düğün ve Özel Davetlere istediğiniz doğrultuda kaliteli personel ve servisiyle hizmet sunmaktadır. Ayrıca İnşaat Şantiyelerinde tarafımızdan yemekhane kurularak istekleriniz doğrultusunda hizmet sunmaktayız.

Special Yemek Çeşitlerimiz
Serenti Yemek Hizmetleri; size özel yemek çeşitlerinden oluşan menüleri hazırlamadan önce firmanızın yapısı, personelinizin çalışma koşulları(masabaşı mı çalışıyor?, ağır sanayi işçisi mi?, iş yerinde kimyasal malzemeler kullanılıyor mu?, çalışma saatleri vb.) mevsim durumu hakkında anketler düzenleyerek firmanız hakkında veriler toplar. Bu veriler kullanılarak bir kalori değeri hesaplanır. Bu kalori değerini tutturacak besin gruplarından oluşan yemekler, yardımcı yemekler, soğuk ve ara sıcaklar, tatlılar, salatalar ve içecek grupları oluşturularak yemek menüleri hazırlanır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Evleneceklere Destek Hareketi
Serenti Catering ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Serenti Catering hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap