Alyans ve Takı Sakarya

Çoklar Kuyumculuk

  • Ürün Çeşitleri
    Alyans

Çoklar Kuyumculuk Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Çoklar Kuyumculuk Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Çoklar Kuyumculuk Hakkında

Aşkınızın en değerli temsillerinden biri olan alyansınızı Çoklar Kuyumculuk Sakarya’nın birbirinden özel modelleri arasından seçebilirsiniz. Altın ve pırlanta sektörüne 25 yılı aşkın tecrübemizle Sakarya Adapazarı’nda hizmet veriyoruz. Yıllara dayanan deneyimlerimizle size yardımcı oluyor, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Adapazarı Çark Caddesi’nde ilk mağazamızın açılışıyla hizmet hayatına başlayan bir markayız. İçinde bulunduğumuz sektörde birçok yeniliğe imza attık ve atmaya da devam ediyoruz. Yenilikçi vizyonumuzla tecrübelerimizi bir araya getiriyor, size kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Sizden almış olduğumuz güçle hizmetlerimize başarıyla devam ediyoruz. Misyonumuz her zaman özgün hizmet anlayışımızı kullanarak, müşterilerimizin altın, saat, inci ve pırlanta takılarında doğru tercihleri yapmalarında köprü oluşturmak. Bunun için de memnuniyetiniz ve mutluluğunuz bizim için çok önemli. Yüzünüzdeki gülüşte pay sahibi olabilirsek ne mutlu bize.

Etkili iletişim ve katılımcı bakış açımızla Çoklar Altın ve Pırlanta, şehrinde sektörünün ilk e-ticaret sitesi, görsel sunumda insert, katalog ve sosyal medya çalışmalarıyla dijital ve yazılı medya kanallarını etkin kullanarak ilkleri gerçekleştiriyor. Türk tüketicisinin gelişen teknoloji sayesinde altın ve diğer takı alışverişlerini sanal ortamda yapabilmesi için teknolojiyle çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnternet üzerinden modern ürünlerin satışını yapıp garantisini sağlıyoruz. Ayrıca özel siparişler de kabul ediyoruz. Her türlü model veya tasarımlarımızla şık takılara sahip olabilirsiniz.

Tasarımlarımı, Kuyumcular Odası’na üye olan en değerli firmaların nadide ürünleri. Şirketimizin en büyük hedefi her zaman kaliteli hizmet ve bize olan güveni arttırarak sürdürmeyi başarmak. Bu düşünceyi firmamızın en temel ilkesi olarak görmekteyiz. Her türlü öneri, beklenti olumlu veya olumsuz her türlü eleştiri veya şikayetlerinizi bize her zaman iletebilirsiniz.

Siz de Sakarya kuyumcuları arasında yer aldığımız markamızın modelleriyle aşkınızı sembolleştirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan Sakarya Çoklar Kuyumculuk telefon ve mail adresini kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çark Caddesi No: 16/D

  • Haritadaki Konumu

    Çoklar Kuyumculuk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.