Alyans ve Takı Sakarya

Mahmut Serbes

  • Ürün Çeşitleri
    Alyans

Mahmut Serbes Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Mahmut Serbes Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Mahmut Serbes Hakkında

Sektöre ilk olarak 1978 yılında aile şirketinde adım atan Mahmut Serbes, edindiği tecrübeyle 1994 yılında Adapazarı’nda ilk mağazasını kendi adıyla açtı.
1999 yılında Adapazarı depreminin ardından mağazası enkaz altında kalan Mahmut Serbes, bir ay süren özverili çalışmalarının ardından ürünlerinin çoğunluğunu çıkarmayı başardı. Adapazarı’nın farklı bir bölgesinde şu an ki lokomotif mağazasının temellerini atan Mahmut Serbes, müşterilerine hizmet vermeye devam etti.
Zaman içerisinde iş hacmi ve sermayesini arttırarak Lizay markasını kurdu ve mağazalaşma yoluna gitti. Değişen trendleri yakından takip ederek Lizay markasının bilinirliğini arttırıcı faaliyetlerde bulundu.
Lizay, Adapazarı’ndaki dört mağazasının yanı sıra İstanbul Maltepe, Kurtköy Viaport, Beylikdüzü Perlevista, Eyüp Vialand Avm, Mall of İstanbul Avm, Nuruosmaniye, Kadıköy ve Gebze mağazalarıyla Türkiye genelinde zincir mağazalarına yeni halkalar eklemeye devam ediyor.
Genel merkezini Adapazarı’ndan İstanbul Nuruosmaniye’ye taşıyan Lizay, değerli taşların, pırlanta ürünlerin yanı sıra 14 ayar altın toptan ve perakende satış faaliyetini gerçekleştirmektedir. İzmir’de toptan alyans pazarlama şubesini açarak Ege Bölgesi’ndeki satış noktalarına hızlı hizmet vermektedir. Uluslararası fuarların yanı sıra her yıl Ekim ve Mart aylarında gerçekleşen İstanbul Jewellery Fuarı'nda yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine son model ürünlerini sunarak kuyum sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Dr. Nuri Bayar Cad. Dar Sok. No: 10

  • Haritadaki Konumu

    Mahmut Serbes Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.