Isparta Alyans ve Takı Firmaları

Baktıkça birbirinize sevginizi hatırlatacak ve "Evet" dedikten sonra düğüne kadar tüm hazırlık zamanlarınızı anımsatacak yüzüklerinizin tarzınızı yansıtan modeller olması için acele etmeyin ve Isparta alyans ve takı firmalarını incelemeye başlayın!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Alyans Nasıl Seçilmeli?

Alyans seçerken bütçenizi, yüzüğün ergonomik yapısını, zevkinizi ve tarzınızı göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Bütçenize uygun yüzük modelleri arasından parmağınızı rahat hareket ettirebileceğiniz ve uzun vadede travma etkisi yaratmayacak yüzüklere yönelmenizde fayda var. Örneğin dışa doğru çok taşlı ve kabartmalı desenlere sahip olan yüzükler günlük kullanım için çok da uygun olmayacaktır. Eğer gösterişli alyans modelleri istiyorsanız, taşların içe gömülü olduğu, parmağınızı rahatsız etmeyecek yüzükleri tercih etmelisiniz.

Alyans Fiyatları Neye Göre Değişir?

Alyans fiyatları alacağınız yüzüğün alaşımına, ayarına, gramına, tasarımına ve işçiliğine göre değişiklik gösterecektir. Eğer uygun bütçeli alyans modelleri arıyorsanız, tercihlerinizi buna göre yapmalısınız. Altın alyans modelleri için fiyatı belirleyen en önemli unsur altının gramıdır. Bunun yanı sıra özel tasarım olması da fiyatı oldukça etkiler.

Alyans Ne Zaman Takılır?

Alyans , çiftlerin beraberliklerini resmileştirmek için ilk adımı attıkları nişan töreninde takılır. Bu törende yüzükleri takması için aile büyüklerinden biri seçilir. Seçilen kişi birbirine kurdeleyle bağlanmış olan yüzükleri gelin ve damadın sağ elinin dördüncü parmağına takarak, kurdeleyi keser. Alyansın sağ ele takılması çiftlerin artık evlilik yolunda olduklarının ilk habercisidir. Daha sonrasında ise alyanslar evlilikle beraber sol elin dördüncü parmağına geçer.

Isparta’da alyans modelleri araştırırken, beğendiğiniz yüzükler için firmalarla iletişime geçebileceğinizi ve ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın! İndirim sayfasını takip ederek de kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Tüm Şehirler Alyans ve Takı Firmaları