WOW Kremlin Palace Hotel*

WOW Kremlin Palace Hotel
WOW Topkapı Palace ve Kremlin Palace Otelleri, düğününüzü unutulmaz kılmak ve muhteşem detaylarla konuklarınızı ve sizi büyülemek için bekliyor!

Düğününüzü yaşam boyu hiç unutmayacağınız bir olaydır. Bu düğünde ailenizin ve dostlarınızın aşkınıza ve birbirinize bağlanışınıza tanıklık ederek mutluluğunuzu paylaşmasını ve bu özel günün, hep hayal ettiğiniz o olağanüstü gün olarak hatırlanacağını bilmek istersiniz.

WOW Topkapı Palace ve Kremlin Palace Otelleri olarak gerçekten de eşi benzeri olmayan tarz ve güzellikte, göz kamaştırıcı bir düğün olanağı sağlıyoruz. İster bir kır düğünü, ister sahil düğünü, isterseniz balo salonunda muhteşem bir düğünün kahramanları olabilirsiniz.

Kremlin Palace ve Topkapı Palace size kendi menünüzü yaratma imkanı sunuyor. Sadece menünüz değil masa üstü çiçeğinden, süsleme ve giydirmeye kadar her şeyi siz istediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz. İki sarayımızın da tüm mimari avantajlarını kullanarak masalsı fotoğraflar çektirebilirsiniz. Saraylarımızdan birinde düğün yapmaya karar veren çiftlerimize düğünden bir gün önce ‘’Gelin Hamamı’’ hediyemizdir.

Eğer bir kır düğünü hayal ediyorsanız, düğününüz için özel olarak hazırlanmış teknemizle sizi, düğününüzü gerçekleştireceğimiz otelimizin iskelesine götürüyoruz. Orada sizi trio eşliğinde müzik, sevdikleriniz ve İskelede Günbatımı Kokteyli bekliyor olacak. Daha sonra hep birlikte düğünler için özel olarak hazırlattığımız sahildeki düğün mekanımıza geçiyoruz. Düğün pastanız ve muhteşem düğün gecenizden sonra saraylara layık sizin için özel olarak hazırlamış olduğumuz balayı odanız ve ertesi gün odanıza şampanya eşliğinde gelecek kahvaltınız bizim sizlere hediyelerimizdir.

Düğün yerine sade bir nikah törenimiz olsun diyorsanız, muhteşem bir ‘’Evet’’ için sizi Sarayımıza bekliyoruz. Muhteşem deniz manzarasıyla, sahil kenarındaki kır bahçemizde nikah sonrası verilen kokteylle misafirlerinize ve size unutulmaz bir Nikah Töreni yaşamanızı vaat ediyoruz.

Unutmayın ki gerçek masallar saraylarda yaşanır... Gelin kendi masalınızın kahramanı olun.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
Ö&T Özgecan & Tayfun Düğün Tarihi: 28/09/2013

Antalya’da Dugun.com’dan da faydalanarak düğün mekanlarını çıkardık ve aralarından eleme yaparak görüşeceğimiz mekanları listeledik. Bizim için en önemlisi sıcak bir ortamda güvenilir kişilerle çalışmaktı. Düğünümüz ya bir kır düğünü ya da sahil düğünü olsun istiyordum. WOW Kremlin Palace Hotel, iskelede nikah ve kır bahçesinde düğün yemeği seçeneği sununca hiç düşünmeden tercihimiz WOW Kremlin Palace Hotel oldu. Düğün öncesi kızlarla yapmış olduğumuz gelin hamamını da WOW Topkapı Place Hotel'de yaptık. Osmanlı mimarisiyle süslü otelin hamamında çok keyifli zaman geçirdik.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
WOW Kremlin Palace Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için WOW Kremlin Palace Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap