Kaş Diva Residence All Suite Hotel

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Kaş Hotel Matiana

500 - 750 TL

Kaş Olea Nova Hotel

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Kaş Club Antiphellos

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Kaş Patara Prince Hotel&Resort

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Kaş Club Çapa Hotel

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Kaş Kaş Doğa Park

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Kaş Pier House

50 - 75 Kişi
750 - 1.000 TL

Kaş Mogons Exclusive

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Kaş Kalkan Regency Hotel

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Kaş Meldi Hotel

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Kaş Hotel Club Barbarossa

100 - 625 Kişi
500 - 750 TL

Kaş Merlot Hotel & Restaurant

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Kaş Doria Hotel Yacht Club

10 - 400 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Kaş Fidanka Hotel Kalkan

1.000 - 1.500 TL

Kaş Green Beach Hotel

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kaş Otel Düğünleri

Kaş, Türkiye'nin güneybatısında, Akdeniz kıyısında bulunan bir tatil beldesidir ve muhteşem doğal güzellikleriyle ünlüdür. Kaş'ta otel düğünleri de benzer şekilde muhteşem manzaralar eşliğinde unutulmaz bir deneyim sunar. Otel düğünleri Kaş ilçesinde genellikle deniz kenarında veya muhteşem deniz manzaralarına sahip bahçe alanlarında gerçekleştirilir. Bu doğal güzellikler, düğününüz için nefes kesici bir arka plan oluşturur.

Kaş'taki oteller, düğün organizasyonu konusunda deneyime sahip ekiplerle birlikte çalışır. Ayrıca oteller genellikle zengin yemek seçenekleri sunarlar ve düğünler için özel yemek menüleri hazırlayabilirler. Akdeniz mutfağından lezzetler ve dünya mutfağından seçimler yapabilirsiniz. Ayrıca, çiftlerin isteğine göre kişiselleştirilmiş menüler de oluşturulabilir. Ek olarak, şehir dışından gelecek misafirleriniz için düğünün olacağı otelde konaklama imkanı sunulur.

Kaş'taki otel düğünleri genellikle çeşitli eğlence ve aktivitelerle doludur. Canlı müzik, dans gösterileri, DJ performansları ve özelleştirilebilir eğlence seçenekleri sunulabilir. Otel düğünleri, muhteşem doğal güzellikler, profesyonel hizmetler, lezzetli yemekler ve eğlenceli etkinliklerle dolu unutulmaz bir deneyim sunar. Ayrıca geniş bir hizmet yelpazesi sunulmasıyla her çiftin bütçesine ve zevkine hitap eden opsiyonlar mevcuttur.

Kaş Otellerinde Düğün Yapmanın Maliyeti Nedir?

Düğünlerin maliyetini pek çok farklı madde değiştirebilir. Düğün menüsünde bulunan yiyeceklerden, törenin uzunluğuna kadar uzanan birçok faktör var. Kaş’taki oteller genellikle üstün hizmet sunarlar ve düğünlerin mükemmel tertip edilmesi için çiftlerle iş birliği halinde çalışırlar. Kaş’ta her şey dahil bir düğünü en uygun fiyatlarla organize edebilmenin birçok yolu var.

Davetli sayısı, düğün organizasyonunuzun maliyetini belirleyecek temel unsur olarak karşımıza çıkıyor. Otellerdeki fiyat prosedürü genellikle kişi başı ücretlendirme tarifesiyle uygulanıyor. Örneğin, göz alıcı ve unutulmaz bir düğünü kalabalık bir grup yerine en sevdiklerinizin şahitliliğinde, butik bir kutlamayla yaparsanız bütçe dostu bir hamle almış olursunuz. İkramların içeriği ise kişi başı ücretlendirmeyi belirleyen unsurdur.

Törenin tarihi, saati ve lokasyonu da ücretlendirmenin belirlenmesinde önemli olabilir. Talep yoğunluğu olan seçenekler genellikle daha yüksek fiyatlarla sunulur. Bahar aylarında, hafta içi bir günü düğün tarihi için belirlemeniz faydalı olacaktır. Ayrıca akşam saatleri yerine gündüz ya da akşamüzeri tertip edeceğiniz bir düğün de bütçenizi koruyan bir tercih olacaktır.

Kaş Otel Düğünlerinin Hizmet Paketleri Nasıl?

Kaş’ın muhteşem otellerinde düğün yapmak istiyorsanız, otellerin çiftlere özel sunduğu düğün paketlerini detaylı incelemenizi tavsiye ederiz. Her otelin kendi bünyesine has farklı hizmetleri olabilir ancak genellik birçoğunda temel düğün töreni ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler sunulur. Organizasyonun gerçekleşeceği alan, otopark ve vale, pasta seremonisi, gelin ve damat odası gibi hizmetler genellikle tüm otellerin paketlerinde bulunur.

Otellerin sunduğu en önemli ve faydalı hizmetlerden biri de organizasyon ekibinin yardımlarıdır. Planlama, koordinasyon, masa düzeni gibi konularda bu ekipten destek alabilirsiniz. Ayrıca düğün için önemli detaylardan biri olan dekorasyon konusunda deneyimli organizatörlerin fikirleri ve çözüm önerileri özel gününüz için yol gösterici olacaktır. Hazırlık sürecinden törenin son anına kadar bu ekibin desteğinden faydalanabilirsiniz.

Çiçek aranjmanı, davetiye tasarımı ve baskısı, düğün arabasının kiralanması ve süslenmesi, after party, before party, gelin süiti, dans gösterileri, çocuklar için palyaço ayarlanması gibi hizmetler da çoğu otelin ekstraları arasında bulunur. Yine de beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak doğru oteli bulmanız için mekanlarla görüşmenizi ve detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Kaş’ta Otel Düğünü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün organize etmek stresli olabilir. Bu tatlı telaşı en iyi şekilde atlatmak için süreci olabildiğince uzun tutmaya ve hazırlıklarınıza erken başlamaya çalışın. Organizasyon için kararları ve aksiyonları ne kadar erken alırsanız, düğün tarihi yaklaştığında o kadar rahat olabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon fırsatları sayesinde otellerin indirimlerinden de faydalanabilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri