Swandor Hotels & Resorts - Topkapı Palace
1 Yorum
Aksu
7 saatte cevap verir

Farklı konseptlerAçık nikah alanıMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıBalkon / Teras alanıGeniş otopark

100 - 700 Kişi
3.000 TL'den fazla
İncele

Diğer Firmalar

100 - 625 Kişi
1.500 - 2.000 TL
100 - 875 Kişi
1.500 - 2.000 TL
1.500 - 2.000 TL
200 - 1500 Kişi
2.000 – 3.000 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
2.000 – 3.000 TL
100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
200 - 875 Kişi
1.500 - 2.000 TL
50 - 350 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Aksu Otel Düğünleri

Aksu, Antalya’nın en popüler ve doğal güzelliklerine ev sahipliği yapan ilçelerinden biridir. Aksu, tarihi güzellikleriyle göz kamaştırırken modern yapıları ve lüks otelleriyle de pek çok ihtiyaca yanıt verebilecek kapasitededir. Sahil bölgelerinden biri oluşuyla da birçok otel barındırır. Oteller kıyı şeridinde ve ilçenin merkezinde konumlanır. Her konsepte uygunluk sağlayabilen geniş bir yelpazede bulunur.

Otel düğünleri Aksu ilçesinde bu sebepten sıklıkla tercih edilen seçeneklerdendir. Otellerin manzaraları, üstün hizmetleri, lüks yapıları, profesyonel ekipleri ile özel günler için ideal seçim olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz bir deniz kenarı düğünü, dilerseniz de geniş balo salonlarında göz kamaştıran bir töreni Aksu otellerinde tertip edebilirsiniz. Hayallerinizdeki düğünün ambiyansı ne ise, ilçede gerçeğe dönüştürmeniz mümkün.

Aksu otellerinin dünyaevine girecek çiftler için sundukları muhteşem manzaralar ve gösterişli salonların haricinde, minimal ve butik otellerde vadettikleri sıcak ambiyanslar da var. Her şey dahil oteller size göre değilse, Aksu’daki samimi butik oteller hayallerinizin karşılığı olabilir. İşletmeciler tarafından özenle hazırlanan yemekler, tatlı bahçeler ve gelin odası ile huzur dolu bir tören tercih edebilirsiniz.

Aksu Otellerinde Düğün Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Aksu muhteşem doğasıyla ve kapsamlı otelleriyle dünyaevine girecek çiftlerin pek çok avantaja sahip olmalarını sağlar. Örneğin Aksu’nun sahilleri ve denize kıyısı olan otellerinde bir tören tertip etmek, göz zevkinize hitap eden masal gibi bir düğününüz olmasına sebep olur. Ayrıca oteller eşsiz güzellikte ve genişlikte balo salonlarıyla kalabalık gruplar için harika bir seçenektir.

Otellerin bir diğer avantajı da çiftlere sunulan gelin süiti fırsatı ve şehir dışından gelen misafirler için konaklama imkanlarıdır. Ek olarak, Aksu ilçesindeki otellerin deneyimli mutfak ve organizasyon ekipleri sayesinde aynı işletmenin çatısında bütün ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Tek bir kanaldan tüm düğün giderlerinizi karşılamak kampanyalı fiyatlardan faydalanmanızı da sağlayabilir.

Akdeniz mutfağının lezzetli yemeklerine birinci elden ulaşabileceğiniz bir konum olan Aksu, otel bünyesinde profesyonel organizatörlerle çalışır. Düğün töreninde hayal ettiğiniz atmosferin oluşması için beyin fırtınası yapıp fikir alabileceğiniz bu ekip, tüm detaylarda çiftlere destek verir. Tüm bu avantajlar göz önünde bulundurulduğunda Aksu’daki otellerde düğün organize etmek memnun edici bir deneyim olabilir.

Aksu Otellerinde Düğün Yapmanın Maliyeti Nedir?

Bir düğünün maliyetini belirleyecek pek çok farklı faktörden bahsetmek mümkün. Bu yüzden düğün töreninizin fiyatı için bir minimum ve maksimum bant belirlemek zor. Beklentilerinizi ve planlarınızı belirledikten sonra toplam masrafları hesaplayabilirsiniz. Ancak, düğün törenlerinde paketleri olabildiğince masrafsız planlamanın yolları var. Örneğin, oteller davetli sayısı başına ücreti aldığı için, butik bir düğün planlamak gibi!

Fiyatları belirleyen diğer değişkense misafirlerinize ikram edilecek yiyecek ve içecekler. Bu ikramların içeriği önemli bir fiyat belirteci olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin açık büfe servis edilen bir düğün yerine, ordövr tabağı olan bir düğün yemeği, daha uygun fiyatlı olabilir. Alkollü içecekler yerine soft meşrubatlar, kırmızı et yerine beyaz et tercih ederek de tasarruf edebilirsiniz.

Düğününüzde tasarruf etmenizi sağlayabilecek diğer konu ise törenin gerçekleşeceği tarih ve saat. Düğün sezonu olarak geçen yaz ayları genellikle çiftlerin en sık talep ettiği günlerdir. Yaz öncesi ya da kışın organize edilecek bir düğünü, bir de hafta içi günü yapmaya karar verirseniz ücrette düşüş gözlemlemeniz çok mümkün. Töreni gündüz yapmak da mantıklı olacaktır.

Aksu Otel Düğünlerinin Hizmet Paketleri Nasıl?

Aksu’daki oteller, çiftlerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm detayları içeren kapsamlı düğün paketleri sunmaya çalışırlar. Bu düğün paketleri, her otelin vizyonu ve kapasitesi bağlamında değişiklik gösterebilir ancak temelde bir organizasyonun tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflerler. Ayrıca paketlerde eşsiz törenler gerçekleştirebilmeniz için esneklik ve değişiklik imkanları sunulur. Genellikle tüm otellerin paketlerinde rastlayabileceğiniz hizmetler ise şöyle:

Bu saydığımız maddeleri çoğu otelin düğün paketinde bulmanız mümkün ancak yine de anlaşma aşamasında beklentilerinizi net şekilde işletmecilerle paylaşmanızı öneriyoruz. Ekstralar ve özel istekler için organizasyona eklemeler yapılabilir. Tören için kararları ve aksiyonları ne kadar erken alırsanız, düğün günü geldiğin o kadar rahat olabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon fırsatları sayesinde otellerin indirimlerinden de faydalanabilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri