Antique Roman Palace
Alanya
2 saatte cevap verir

Havuz başındaDeniz kenarındaButik düğüne uygunTarihi atmosferModern ve sadeMenü tadımıBalkon / Teras alanı5 yıldızlı otel

10 - 800 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele
Sea Star Boutique Hotel
5,0
(11 Yorum)
Alanya

Deniz kenarındaÇiçek bahçesi temasıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikJimmy-jibBüyük gelin odasıAlkol servisi yok

100 - 1000 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Alanya Sultan Sipahi Resort Hotel

100 - 350 Kişi
500 - 750 TL

Alanya Gold Island Hotel

1.500 - 2.000 TL

Alanya Kaila Beach Hotel

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Alanya Lonicera Hotel

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Alanya Drita Hotel Resort&Spa

500 - 750 TL

Alanya Goldcity Hotels

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Alanya Xafira Deluxe Resort & Spa

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Alanya Granada Luxury Okurcalar

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Alanya Asia Beach Resort & Spa Hotel

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Alanya Granada Luxury Beach

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Alanya Beach Club Doğanay

100 - 625 Kişi
3.000 TL'den fazla

Alanya Anjeliq House Hotel

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Alanya Otel Düğünleri

Alanya, Antalya’nın en popüler ve gözde ilçelerinden biridir. Alanya, Akdeniz'in berrak sularıyla çevrili muhteşem bir sahil beldesi olarak düğün yapmak için mükemmel bir seçenek sunar. Alanya, çok fazla ziyaretçisi oluşuyla yüzlerce otele ev sahipliği yapar. Alanya'daki otel düğünleri genellikle, sahil kenarında yer alan lüks komplekslerde gerçekleştirilir ve evlenmek isteyen çiftler için bir dizi olanak sunar.

Otel düğünleri denize nazır özel bahçelerde veya uygunluğu olan işletmelerde plajda gerçekleştirilebilir. Hem göze hem ruha hitap eden masmavi bir manzara, düğünün yıldızı olabilir. Alanya'daki oteller genellikle düğün organizasyonunda uzmanlaşmış profesyonel ekiplerle birlikte çalışır. Bu ekipler, isteklerinizi karşılamak ve hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için dünyaevine girecek çiftlerle işbirliği içinde çalışır.

Alanya'daki otel düğünleri; muhteşem manzaralar, leziz yemekler, profesyonel hizmetler ve eğlenceli etkinliklerle dolu unutulmaz bir deneyimin ev sahibi olabilir. Dilerseniz manzaralı, dilerseniz de geniş balo salonlarında gösterişli bir tören tertip edebilirsiniz. Ayrıca bahçe düğünleri de otellerde yapılabilabilir. Otel düğünleri Alanya ilçesinde evlenmek isteyen çiftlerin hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek için mükemmel seçenek olarak öne çıkar.

Alanya’da Otel Düğünlerinin Fiyatları Nasıl?

Otellerden temin edeceğiniz her hizmette fiyat değişimi olabilir. Masraflarınızı belirleyen ilk faktör çağıracağınız davetlilerin sayısıdır. Oteller, ücretleri kişi başı belirler. Bu servis ücretini misafir sayınızla çarparak toplam maliyeti öğrenebilirsiniz. Açık hava ve kapalı alan düğünleri için farklı ihtiyaçlar, son fiyatı belirleyecektir. Tercihleriniz ve misafir sayınız fark etmeksizin, mükemmel düğünü uygun fiyatlarla gerçekleştirmeniz mümkün.

Misafir sayısında küçülmeye giderek, samimi ve şık bir düğün tertip etmeniz bütçenizi koruyan bir tercih olacaktır. Törende ikram etmek istediğiniz yiyecek ve içecekler kişi başı ücretlendirmede devreye giriyor. Cazip bir ücret ödemek için kokteyl menüsü seçmenizi tavsiye ederiz. Tuzlu kurabiyeler, düğün pastası ve meşrubatlarla hazırlanmış bir menü sayesinde minimum masrafla düğün organize edebilirsiniz.

Dilediğiniz otelde, hayallerinizdeki temayla organize edilmiş bir düğünü, birkaç önemli seçim ve erken rezervasyon fırsatıyla bütçenize uygun hale getirebilirsiniz. Düğünü yoğun sezonlar ve hafta sonu günleri yerine talebin daha az olduğu bir günde yapmak, bu seçimlerden biri. Ayrıca düğünde eğlence paketi, organizasyon ve tasarım gibi hizmetleri otelden tahsis etmeniz de bütçenizi koruyacaktır.

Alanya Otelleri Düğünde Nasıl Hizmetler Sunuyor?

Alanya’daki otellerde her çiftin zevkine ve bütçesine hitap eden çeşitli düğün paketleri sunulmaktadır. Bu paketler, geniş bir yelpazeye yayılarak farklı ihtiyaçları giderebilecek nitelikler taşır. Her otelin organizasyon ekibi farklı paketler teklif edebilir ancak bir düğün töreninde ihtiyaç duyabileceğiniz temel ihtiyaçlar birçoğunda bulunur. İşte paketlerde sıklıkla karşılanan hizmetlerden bazıları:

Alanya otellerinin düğün paketlerinde sıklıkla karşılaşılan hizmetleri bu şekilde sıralayabiliriz. Ancak hatırlatmak istediğimiz bir konu ekstralar! Çiftlerin eşsiz ihtiyaç ve istekleri olabilir, bu sebeple işletmeler paketlerde değişiklik için açık kapı bırakabilirler. Hayalinizdeki düğünde bu maddelerden farklı bir hizmet bulunuyorsa, otelle görüşerek sağladıkları imkanları öğrenebilirsiniz. After party, catering ve davetiye gibi hizmetlerle paketi genişletebilirsiniz.

Alanya’da Otel Düğünü Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Alanya'da otelde düğün yapmanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle, Alanya'nın muhteşem sahil şeridi ve Akdeniz manzarası, otel düğünlerini unutulmaz kılar. Otelin sahil kenarında veya deniz manzaralı bahçesinde gerçekleştirilen düğünler, çiftlere ve konuklara eşsiz bir atmosfer sunar. Bu doğal güzellikler, rüya gibi bir ambiyans yaratarak düğün fotoğrafları için harika bir arka plan oluşturur.

Otel düğünlerinde, düğün organizasyonu konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekiplerin yardımıyla stresten uzak bir deneyim yaşamanız sağlanır. Ekipler planlama, zamanlama ve dekorasyon gibi detaylar konusunda çiftlere destek sağlar ve isteklerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışırlar. Alanya'daki oteller, düğün misafirleri için konaklama imkanı sunarlar. Şehir dışından gelecek konuklar için törenin gerçekleşeceği otelde kalmak doğru karar olabilir.

Alanya’daki oteller genellikle üstün hizmet kapasitesine sahip, her türlü imkanın bulunduğu lüks işletmelerdir. Ayrıca ilçede sıcak ve samimi ambiyanslar için butik oteller de hizmetinizdedir. Göz zevkinize hitap eden seçenekleriyle Alanya'da otelde düğün yapmak ideal bir seçim olabilir. Ayrıca oteller, iç ve dış mekan seçenekleriyle dört mevsim düğünler için uygun alanı sağlayabilir.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri