Kısa Film Tadında Düğünler

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:04 dakika

17.12.2020

Düğün videolarındaki gelişme sizi hayrete düşürecek...

Büyük gün geldi… Çeyiz alışverişleri, gün saymalar, sürekli plan yapmalar, heyecan dolu bekleyişin ardından Düğün günündeyiz, her şey bir çırpıda olup bitecek ve günün sonunda yüzünüzde tatlı bir gülümsemeyle baş başa kalacaksınız, peki düğün gününüze, heyecanlı hazırlıklarınıza dair hatırınızda yıllar sonrasına neler kalacak?

video

Artık dijital dünyanın nimetleri sayesinde düğünlerden geriye yalnızca fotoğraflar ve düğün esnasında yapılan kayıtlar değil, belgesel tadında “düğün kısa filmleri” kalıyor. Eskiden düğün sırasında uzun uzun kaydedilen ve başına oturulup izlenmeye başlanınca hep hızlı hızlı sarılan düğün videolarının yerini, düğün hikayenizin ve aşkınızın kısa bir özetini anlatan bu harika kısa filmler aldı. Düğün gününüzde belirleyeceğiniz dış mekânlarda çekilen fotoğrafların yanında bu düğün filmi çekimleri size kendi masalınızın başrolünde oynama fırsatı veriyor.

Neşeli Günüm 2012 from Neşeli Günüm on Vimeo.

Neşeli Günüm’ün sayfasına gitmek için tıklayın.

Filminizde neler olmasını istediğinize özgürce karar verebilir, kendi kişiliğinizi ve hayal dünyanızı düğün filminize yansıtabilirsiniz, nede olsa başrolde ikiniz varsınız :)

O gün sizin gününüz ve o büyük günü unutulmaz kılmak için bu çekimler çok iyi bir fırsat. Bu filmler sayesinde düğününüzün ve hikâyenizin, ana teması da ortaya çıkmış oluyor. Düğün salonunda kontrolünüz dışında gelişecek bir kayıt yanında her detayını sizin belirleyeceğiniz bir kısa filmin olması çok daha tercih edilebilir gibi duruyor :)

Bu unutulmaz günün her anını kayıt altına alarak düğününüzün belgeselini de ortaya çıkarmış oluyorsunuz. Sonunda uzun uğraşlar verip organize ettiğiniz düğününüzden geriye sıkılmadan izleyeceğiniz görüntüleriniz kalıyor.

Düğün videosu firmalarını incelemek isterseniz buraya buyrun.

Gün Köseoğlu

evleniyorumm.blogspot.com

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 Yorum

Meltem Günaydın

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Yaaa bayıldım video cok güzeldi gerçekten harikaydııı


Filiz S.

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Kesinlikle yapılması gereken bir olay. Sürekli düğünden sonra oturup başa sarıp izlersin:D