Gelin Aksesuarlarında da Modayı Yakala!

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:20 dakika

07.02.2024

Düğün günü büyüleyici görünümünü tamamlayacak gelin aksesuarlarının en yeni modellerini incelemeye ne dersin? Gelin takıları alışılmışın dışına çıkıyor, şapkalar geri dönüyor, kemerler “Biz de varız” diyor. Bu kadar mı? Tabii ki hayır! İşte en yeni gelin aksesuarı trendleri!

gelin aksesuarları

Gelinlik moda haftalarında dünyaca ünlü markalar tasarımlarını sergiliyor, öne çıkan tasarımlar düğünlerde boy gösteriyor. Eldivenden kemere, tokadan küpeye tüm gelin aksesuarları da özellikle son dönemlerde en az gelinlikler kadar iddialı. Peki en yeni trendler arasında neler var? İşte sana ilham verecek en yeni gelin aksesuarı trendleri:

Son Dönemlerin Star Parçaları: İncili Gelin Duvak Modelleri

Saç aksesuarlarının gittikçe popüler hale gelmesi duvakları tahtından indiremiyor! Taş ve boncuk işlemeli duvak modelleri özellikle üç boyutlu tasarımların şık ve modern alternatifleri olarak karşımıza çıkıyor. İnciler ya da metal boncuklarla tasarlanan duvaklarla tüm bakışları üzerinde toplayabilirsin.

gelin aksesuarları

Duvak modeline karar vermeden önce şu yazımıza da göz atmanda fayda var: Duvak Seçiminin 9 Püf Noktası

Çok Sevildiler: Gelin Tokaları

Son yıllarda gelin tokası modelleri de en trend aksesuarlardan. Romantik ve modern görünüm yaratmak için kullanabileceğin bu gelin saç tokası modellerinin birçok farklı saç modeline hitap eden seçenekleri bulunuyor. Taşlı tel toka formunda olanları özellikle açık saçlarla; çiçekli iri tokaları ise toplu saç modelleriyle çok yakıştırdığımızı da söyleyelim.

gelin aksesuarları

Sana ilham verecek tokalı saç modellerine de göz atmak istersen şu galerimize bakabilirsin: Tokalı Gelin Saçı Modelleri

Gelinlikten Saçlara: Fiyonk Gelin Saçı Aksesuarları

İri fiyonklar son birkaç yıldır gelinlikleri süslüyordu. Öyle sevildi ki; gelinliklerin yanı sıra saçlarda da bu hoş detaylara yer verilmeye başlandı. İster açık saçlarını ister topuzunu bu romantik aksesuarlarla süsleyebilirsin. Fiyonklu aksesuarlar hareketli tasarıma sahip olduğu için mümkün olduğu kadar sade saç modelleriyle kullanmaya da dikkat etmelisin.

gelin aksesuarları

Gelin Küpesi Modelleri Artık Daha Gösterişli

En yeni gelin küpe modellerini tanımlayacak üç kelime var: İri, geniş ve uzun… Alıştığımız modellerin daha gösterişli seçenekleri öne çıkıyor. Çiçekli küpeler büyüyor, taşlı küpeler genişliyor, küçük inci küpeler uzun zincirlerde sallanıyor. Bu modellerin saçlarının arasında kaybolmasını istemiyorsan topuz, yarım toplu ve atkuyruğu gibi gelin saçı modelleriyle birlikte kullanabilirsin.

gelin aksesuarları

İster Romantik İster Vintage: Gelin Eldivenleri

Gelinliğin en önemli tamamlayıcılarından olan eldivenler de bu yıl en trend parçalardan. Eğer romantik bir tarzın varsa dantelli, vintage bir tarza sahipsen ipek, gotik bir gelinsen de renkli eldivenlerle görünümünü tarzına uygun hale getirebilirsin.

gelin aksesuarları

O Bir Klasik: Vualet Geri Dönüyor

En şık gelin aksesuarlarından olan vualetler, 2024'te vintage görünümün daha popüler olmasıyla trendler arasındaki yerini alıyor. Özellikle yüzün tamamını kaplayan bu hoş aksesuarlar görünümüne nostaljik bir hava katmak isteyen gelin adayları için ideal. Bu tasarımları eldivenlerle birlikte kullanabilirsin.

gelin aksesuarları

Vintage görünümüne katkı sağlayacak aksesuarlarını da incelemek istersen şu galerimizi ziyaret edebilirsin: Vintage Gelin Aksesuarları

Gelin Görünümü Değişiyor: Çıkarılabilir Kollar

Son yıllarda aksesuarlar, gelinlik modelini dahi değiştirebiliyor. 2024'te çıkarılabilir parçalar arasına kollar da ekleniyor. Balon, İspanyol ya da yere kadar uzayan kollar, çıkarılabilir özellikte oluyor. Böylece gelinler, bir gelinlik modeli ile iki farklı görünüme sahip olabiliyor.

gelin aksesuarları

Sana ilham verecek en trend gelin aksesuarı modellerini sıraladık. Peki bu aksesuarları nerede bulabilirim dersen şehrindeki gelin aksesuarı firmalarının modellerini inceleyebilirsin. İlgini çeken firmalarla iletişime geçip, fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap