Hoş Geldin!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:55 dakika

29.06.2020

Tebrikler, evleniyorsun! Düğün.com’a ve yeni hayatına hoş geldin!

Düğün gecesi gelip de o masada “Evet” dediğin ana kadar burası senin arka bahçen! Bütün bu süreçte yol arkadaşın, çözüm ortağın, moral kaynağın olmaya gönüllüyüm.

Çünkü yepyeni bir hayata atacağın ilk adımlarda yanında olmak istiyorum. Bu adımları olabildiğince mutlu, stressiz, eksiksiz atabilmen için sana harika bir yol haritası hazırladım.

Hayatımın en muhteşem teklifini aldım ama şimdi nereden başlayacağım diyorsan doğru yerdesin! Tam olarak buradan başlaman gerekiyor. Başlangıçtan sonuna dek ihtiyacın olacak ve yapman gereken her şeyi biliyorum. Hem de her ayrıntısıyla.

hoş geldin!

Belirlemen gereken önceliklerden bütçe planlamaya, mekan, fotoğrafçı, organizasyon şirketi araştırmaktan, gelinliğini nasıl seçmen gerektiğine, oturma planını ve davetli listeni nasıl yapacağından bu süreçte ilişkilerinin gerilmemesi için nasıl davranman gerektiğine kadar aklına gelen ya da belki de asla gelmeyecek her şeyi yazdım.

Sana adım adım hepsini anlatacağım. O harika güne doğru birlikte yol alacağız. Şimdi bütün pozitif enerjinle derin bir nefes al, her şeyin çok güzel olacağına olan tüm inancın ile gülümse ve arkana yaslan!

Sana daha iyi yardımcı olabilmem ve planlama süresince Düğün.com’un tüm özelliklerinden yararlanabilmen için yola çıkmadan önce ilk yapman gereken şey buraya tıklayarak üye olmak!

Hazırsan başlayalım!

Yorum yap