İstanbul'un Deniz Manzaralı Düğün Mekanları

İstanbul düğün mekanları arasında kimi deniz kenarında kimi deniz manzaralı ama hepsi şahane 10 düğün mekanı seçtim sizin için. Anadolu yakasında oturanlarınız da, Avrupa yakasında yaşayanlarınız da kendileri için süper seçenekler bulabilecek. Beğendiklerinizden kolayca fiyat teklifi isteyebileceğinizi unutmayın!

Nossa Costa

İstanbul'da deniz manzaralı düğün mekanları denilince ilk akla gelenlerden bir tanesi de Nossa Costa. Ataköy Marina'da, mendirek sonunda bulunmasıyla muhteşem bir konuma sahip Nossa Costa, kokteyl düzeninde 1.500 kişiyi ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip. Düğününüzün bir festival havasında geçebilmesi için tüm imkanlar ayağınıza seriliyor. Denize nazır bir balkonda nikah, ardından havuzbaşında düğün ve yemek, bunların üzerine bir de müthiş bir ilgi, alaka ve güleryüz... Bir çift daha ne isteyebilir!

nosta_costa - Denize sıfır düğün mekanı Nosta Costa

The Green Park Hotels Pendik

İstanbul deniz manzaralı oteller içinde, Anadolu yakasında, Pendik sahilde yer alan bir otel, The Green Park Hotels. Bakın 2014 Ağustos'unda evlenen Sanem Apa otel için ne yorum yapmış:

"Bizi anlayan çok fazla bir şey söylememize gerek kalmadan bizim bile beklediğimizin üzerinde hizmet veren ve gelen her misafirimizin düğünümüzden mutlu ayrılmasına yardımcı olan Green Park Hotel Pendik ekibine teşekkür ediyoruz. Sorunsuz bir düğün için tercih edebilirsiniz."

green_park_hotel_pendik - Deniz ve adalar manzaralı düğün mekanı

Elite Hotel Küçükyalı

Anadolu yakasında yer alan Elite Hotel Küçükyalı, keyifli bir Adalar manzarasına sahip. Sahil hattında bulunan mekan, son derece merkezi ve ulaşımı çok kolay. Açık ve kapalı organizasyon alanı bulunan Elite Hotel'in yemekli kapasitesi 150. Minimal bir düğün organizasyonu düşünenler için ideal bir seçim. Fiyatları da ekonomik, benden söylemesi.

elite_hotel_kucukyali - Deniz manzaralı düğün mekanlarından masa örneği

Ada Beach Club

İstanbul deniz kenarı düğün mekanları arasında değerlendirilebilecek en iyi seçeneklerden birinin de adalardaki düğün mekanları olduğunu unutmayın. Ada Beach Club, Heybeliada'da, Camlimanı Koyu'nda yer alıyor. Düğün mekanı konusunda değişik bir seçim yapmak isteyen çiftlere tavsiye ederim. Kır, deniz, orman manzarasının bir araya geldiği mekanın kapasitesi ise oldukça fazla. Ayrıca mekanın Bostancı'dan alınıp, özel ve keyifli bir tekne gezisiyle mekana getirilmesi ve aynı şekilde tekrar Bostancı'ya ulaştırılması hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

ada_beach_club - Deniz manzaralı bir düğün mekanı

Haliç Kongre Merkezi

Beyoğlu'nda, Sütlüce sahilde yer alan Haliç Kongre Merkezi'nin aynı zamanda bir düğün mekanı olduğunu bile bilmiyor olabilirsiniz ama fotoğraflarına bakınca ikna olacağınıza eminim. İstanbul'daki tarihi düğün mekanları kategorisine giren Haliç Kongre Merkezi, gerçekten çok şık düğün organizasyonlarına imza atıyor. Deniz, şehir ve bahçe manzaralarına sahip olan mekanın açık ve kapalı mekanı mevcut, kapasite konusunda ise söyleyecek söz bulamıyorum. Elbette bir kongre merkezi olma özelliğinin hakkını veriyor.

halic_kongre_merkezi - Deniz manzaralı düğün mekanlarından Haliç Kongre Merkezi

Yeşilyurt Spor Kulübü Teras Restaurant

Kulüp ve davet alanları kategorisinde ismini duyuran Yeşilyurt Spor Kulübü Teras Restaurant, Bakırköy'de sahil yolunda bulunuyor. 400-600 kişi kapasiteli, 250 araçlık otoparklı, deniz manzarasına sahip bu mekan için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca mekanın bir bölümünde 150 kişilik, camlarla çevrelenmiş, kış aylarında da kullanılabilen kapalı bir alan bulunmakta. Böylece kışında muhteşem bir Marmara Denizi manzarasıyla düğün yapabilirsiniz.

yesilyurt_spor_kulubu - Denize nazır düğün mekanı masa ve manzara örneği

İstanbul Yelken Kulubü

İstanbul Anadolu Yakası'nda, Kadıköy'de yer alan Kulüp ve Davet Alanlarından biri olan İstanbul Yelken Kulubü, deniz manzaralı bir başka düğün mekanı. Mekanın açık alanında havuzbaşı düğünler gerçekleştirilebileceği gibi herhangi bir hava muhalefetinde ise kapalı alan planına geçilebilir. Havuzbaşında deniz manzaralı yemekli bir düğün için kapasitesi yaklaşık 400 olan İstanbul Yelken Kulübü'nde After Party alanı da genç çiftlerin gönlünü çalıyor.

istanbul yelken - istanbul'un deniz manzaralı düğün mekanları

Ata Garden

Beylikdüzü'nde bulunan ve deniz manzaralı bir kır düğünü mekanı olan Ata Garden, yemekli düzende 2000 kişilik kapasitesiyle upuzun bir davetli listesi olan çiftler için birebir. Kır bahçelerinin içinde yer alan mekan, deniz manzarasının yanı sıra içinizi açacak bir orman manzarasına da sahip. 2014 Haziran'ında Ata Garden'da evlenen Göksel ve Burak bakın ne demiş:

  • "Ata Garden'da kır düğünü muhteşemdi. Muzaffer Bey'in ilgisi, alakası, gayreti bizi çok mutlu etti. Mekan, çalışanlar, yemekler, süsleme, müzik harikaydı. Yemekler aynı anda sıcak servis yapıldı. Düğünümüzde her şey istediğimiz gibiydi. Hiçbir aksilik yaşanmadı. Gelen herkes Ata Garden'dan çok memnun kaldıklarını söylediler. Şiddetle tavsiye ediyorum."

ata_garden_26_12_14 - Deniz manzaralı bir kır düğünü mekanı

Eski Büyükdere İskelesi

19. yüzyıldan günümüze gelen Eski Büyükdere İskelesi son yapılan restorasyonla birlikte hem tarihi dokusunu koruyup hem de şık bir görüntü kazandı. Sarıyer'de yer alan mekanın açık ve kapalı olmak üzere iki adet düğün alanı var. Yani dilediğin mevsimde burada düğün yapabilirsin.

Mekan, yaklaşık 100 araçlık kapasitesi olan bir otoparka sahip ve vale hizmeti de veriyor. Boğaz manzarası eşliğinde düğün yapmak istiyorsan, mekanın Düğün.com çiftlerine özel sunduğu kampanyaları kaçırmamak için acele etmelisin.

yzsdmysbpyvffdxt - istanbul'un deniz manzaralı düğün mekanları

Elio Sedef

İstanbul'daki Sedef Adası'nda dört tarafı denizlerle çevrili bir düğün yapmaya ne dersin? Ben kesinlikle hem evlenecek çift açısından hem de davetliler açısından çok farklı bir deneyim olacağını düşünüyorum.

Yaklaşık 300 kişilik kapasitesiyle Elio Sedef, Düğün.com çiftlerine özel güzel jestler yapıyor. Mesela çiftlerin özel teknelerle ulaşımını paket dahilinde sunuyor. Tekneden indiğinizde ise sizi şarap ikramıyla karşılıyor. Diğer hizmetleri de firma sayfasından incelemeni öneriyorum.

qvnvi5sevbqqxnlu - istanbul'un deniz manzaralı düğün mekanları

Düğününe çok davetli çağırmayacaksan bu mekanlara da göz at: İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

Şehrindeki 1234 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

Merve Öztürk

BEYLİK DÜZÜ SAKLIDENİZ DENİZ MANZARALI KIR DÜĞÜNÜDE GÜZEL:-)