Evlilik Korkusu ve Düğün Stresine Kafa Tutan Aşk: Ece ve İzzet

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:37 dakika

21.03.2024

Bir spor salonu, fit bir görünümün yanı sıra insanın ruh eşini bulmasına da olanak tanıyabilir! En azından Ece ve İzzet’in hikayesinde durum böyle… Bu yazı sana düğün için yapacağın seçimlerde ilham verebilir. Ancak biz ikilinin evlilik korkusu, düğün stresi gibi zorlu süreçlere meydan okuyan, “sağlıklı iletişimlerine” de bayıldık! Detaylar için okumaya devam!

gerçek düğün hikayeleri

“O an ‘İşte Bu!’ Dedim”

Ece, İzzet ile tanışmalarını; kalbini anında hızlıca attıran o özel anı şöyle özetliyor: “Bir gün spor salonuna kayıt olmaya karar verdim. İçeri girdiğimde salonun sahibi olan ruh eşimi gördüm. O an 'İşte bu!' dedim.”

“Evlilik Korkusu Yaşıyordum”

Ruh eşini bulduğunu anında anlasa da Ece için evlilik ve düğün süreci, düşünmesi pek de kolay olmayan konularmış. Peki İzzet için? Bu sorunun yanıtını ve o heyecanlı tanışma anından evliliğe giden aşamaları Ece şöyle anlatıyor:

Evlilik korkusu yaşıyordum, bu süreçte hep beni rahatlatmaya çalıştı. Düğün süreci benim için hep korkutucu olmuştu. Günlerden bir gün, güzel bir restoranda, bana çok güzel şeyler söyledi ve yüzük parmağımdaydı!”

gerçek düğün hikayeleri

“Hazırlık Sürecinde Hiç Tartışmadık”

Evlilik korkusu aşılmışken düğün stresi de neymiş?! Ece diyor ki; “Hazırlık sürecinde hiç tartışmadık. Hep birbirimize karşı anlayışlıydık. Zaman çok hızlı geçti ama düğün öncesi son hafta zaman sanki akmıyor gibiydi. Düğün günümüz ise çok güzeldi!”

Çiftin düğün için yaptığı seçimlere dair detayları istediğini de duyar gibiyiz! Hemen inceleyelim:

Zarif ve Şık Bir Gelin-Damat Görünümü

İzzet, damatlık seçimini siyah smokinden yana yapmış. Takımını siyah ayakkabılar ve papyon ile tamamlamış. Ece ise hareketli ve romantik bir gelinlik tercih etmiş; kabarık, işleme detaylı, A kesim gelinliği, şık tasarımlarıyla dikkat çeken Erbay Moda imzası taşıyor.

gerçek düğün hikayeleri

Saç ve Makyajda Romantik Seçimler

Ece, hareketli gelinliğiyle uyum sağlayan ve denge yaratan, abartıdan uzak, romantik saç ve makyaj tercih etmiş. Dalgalı saçlarını ise gelinliğindeki ışıltılarla uyumlu bir aksesuarla tamamlamış. Bunlar için alanında uzman Cem Ardıç Saç Atölyesi’ni tercih etmiş.

gerçek düğün hikayeleri

Cem Ardıç

Cem Ardıç

Firmayı İncele

Düğün öncesi eğlencelerinden kına gecesini tercih eden çiftin şık ve ilham verici kına fotoğraflarını da şöyle bırakıyoruz:

gerçek düğün hikayeleri

gerçek düğün hikayeleri

Ece ve İzzet'in keyifli ve romantik hikayesine göz attık. Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz! Evlilik hazırlığı yaparken, sen de onlar gibi yeni evlenmiş çiftlerin deneyimlerinden faydalanmak istersen tüm gerçek düğün hikayelerini incelemeden geçme deriz!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap