Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:16 dakika

11.03.2022

Beyazın zarafetini gelin buketinde de kullanmak istiyorsan ilgini bu yazımız işine yarayacak! Birbirinden güzel beyaz gelin çiçeği modellerini senin için derledik!

beyaz gelin buketi modelleri

1- Beyaz Gala Gelin Çiçeği

Islak gala çiçekleri, okaliptüs, ara dallar, yaprak dallar, güpür ve incilerden oluşan bu beyaz gelin buketi modelini sade bir gelinliğe hareket katmak için kullanabilirsin. Bu ürüne ek olarak, benzer tasarımlı damat yaka çiçeğinin de hediye edildiğini belirtelim.

Beyaz Gala Gelin Çiçeği

2- Beyaz Gül Gelin Buketi

Aradığın gelin çiçeği beyaz güllerin kullanıldığı bir tasarımsa bu yapay kuru beyaz gül gelin çiçeği tam senlik! Damat yaka çiçeğiyle birlikte alabileceğin, jüt iplerle süslenmiş bu beyaz gül gelin çiçeğini özellikle sonbahar düğünü yapacak gelin adaylarına öneriyoruz.

Beyaz Gala Gelin Çiçeği

3- Beyaz Lale Gelin Çiçeği

Silikonumsu yapısı sayesinde gerçek lale görünümüne sahip olan bu yapay beyaz lale gelin buketi, özellikle minimal tasarımlardan hoşlanan gelinler için ideal. Bu zarif tasarımı, tek laleden oluşan şık damat yaka çiçeğiyle birlikte satın alabileceğini de belirtelim.

Beyaz Lale Gelin Çiçeği

4- Beyaz Islak Lale Gelin Buketi

Özellikle sonbahar düğünü yapacak gelinlerin tercih ettiği tasarımlar arasında bordo beyaz gelin çiçeği modelleri de yer alıyor. Bu tasarımların en şık örneklerinden olan, bordo cipsolarla hareketlendirilmiş, ıslak lalelerden yapay gelin eli çiçeğini bohem tarzda bir düğün için tercih edebilirsin.

Beyaz Islak Lale Gelin Buketi

5- Beyaz Cipso Gelin Çiçeği

Gelin buketlerine hareket katmak için kullanılan cipso çiçekler, tek başına buketi oluşturduğunda da ortaya çok zarif bir görünüm çıkıyor. Sen de yapay cipsolardan satın alarak, tarzına uygun süsleme malzemeleriyle buketini kendin yapabilirsin.

Beyaz Cipso Gelin Çiçeği

6- Beyaz Orkide Gelin Buketi

Orkideli ve cipsolu gelin buketi ve taç seti şoklanıp kurutulmuş kuru çiçeklerden oluşturulmuş. Bu kombini özellikle dış çekimlerde kullanabilir, hoş bir görünüm yakalayabilirsin.

Beyaz Orkide Gelin Buketi

7- Beyaz Ortanca Gelin Buketi

Yapay ve doğal şoklanmış ortanca çiçeklerinden hazırlanmış bu gelin buketi ve damat yaka çiçeği seti doğal ve şık görünümüyle romantik çiftlerin tercih edebileceği tasarımlar arasında yer alıyor. İlgini çektiyse hemen ürüne tıkla!

Beyaz Ortanca Gelin Buketi

8- Mor Beyaz Gelin Çiçeği

Gelin buketi modellerini tek ürün olarak satın alabileceğin gibi, birbiriyle uyumlu aksesuarlardan oluşan setleri de değerlendirebilirsin. Mor-beyaz gelin çiçeği modelleri ilgini çekiyorsa, bu şık buketle ile eldiven, saç aksesuarı ve damat yaka çiçeğinden oluşan seti tercih edebilirsin.

Mor Beyaz Gelin Çiçeği

9- Beyaz Zambak Gelin Çiçeği

Saflığı ve asaleti simgeleyen zambak çiçeklerinden hazırlanan bu şık gelin buketi özellikle beyaz nikah çiçeği arayan gelinlerin tercihi oluyor. Cipso çiçeklerle hareketlendirilmiş bu model, romantik gelinler için ideal.

Beyaz Zambak Gelin Çiçeği

10- Beyaz Şakayık Gelin Buketi

Rustik, vintage ve bohem tarzda düğünler için ideal bir model var sırada. Yapay ve şoklanmış çiçeklerden yapılmış bu beyaz şakayık gelin çiçeği, süslemeleriyle de şık bir görünüm kazanmış. Eğer farklı ve hoş bir buket arıyorsan, bu modeli tercih edebilirsin.

Beyaz Şakayık Gelin Buketi

Birbirinden şık beyaz gelin buketi modellerine yer verdik. Ancak seçeneklerin bunlarla sınırlı değil. Şehrindeki çiçekçilerin beyaz buket modellerine göz atabilir, dilersen özel tasarım hizmetlerinden de yararlanabilirsin.

Çiçekçiler

Düğününü süsleyecek çiçekçiler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Çiçekçini bul

Sıradaki Makaleler

Çiçekçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Çiçekçi Firmaları

Çiçekçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum