Beyaz Gelin Çiçeği Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:19 dakika

23.11.2022

Beyazın zarafetini gelin buketinde de kullanmak istiyorsan ilgini bu yazımız işine yarayacak! Birbirinden güzel beyaz gelin çiçeği modellerini senin için derledik!

beyaz gelin buketi modelleri

1- Beyaz Gala Gelin Çiçeği

"Gelin çiçeğim sade olsun ama basit olmasın" diyenlere beyaz gala gelin buketlerini öneriyoruz. Islak gala çiçekleri, ara dallar, yaprak dallar ve tül kurdeleden oluşan bu beyaz gelin buketi modelini sade bir gelinliğe hareket katmak için kullanabilirsin.

Beyaz Gala Gelin Çiçeği

2- Beyaz Gül Gelin Buketi

Aradığın gelin çiçeği beyaz güllerin kullanıldığı bir tasarımsa bu yapay kuru beyaz gül gelin çiçeği tam senlik! Çemberimizde Gül Oya'nın zarif şekilde süslenmiş bu beyaz gül gelin çiçeğini özellikle sonbahar düğünü yapacak gelin adaylarına öneriyoruz.

Beyaz gül Gelin Çiçeği

3- Beyaz Lale Gelin Çiçeği

Silikonumsu yapısı sayesinde gerçek lale görünümüne sahip olan bu yapay beyaz lale gelin buketi, özellikle minimal tasarımlardan hoşlanan gelinler için ideal. Çift olarak uyumlu bir görünüm için bu şık buket ile tek laleden oluşan damat yaka çiçeği de kullanılabilir.

Beyaz Lale Gelin Çiçeği

4- Beyaz Islak Lale Gelin Buketi

Özellikle sonbahar düğünü yapacak gelinlerin tercih ettiği tasarımlar arasında kurutulmuş cipsolarla hareketlendirilen beyaz gelin çiçeği modelleri de yer alıyor. Bu tasarımların en şık örneklerinden olan, kuru cipsolarla süslenen, ıslak lalelerden yapay gelin eli çiçeğini bohem tarzda bir düğün için tercih edebilirsin.

Beyaz Islak Lale Gelin Buketi

5- Beyaz Cipso Gelin Çiçeği

Gelin buketlerine hareket katmak için kullanılan cipso çiçekler, tek başına buketi oluşturduğunda da ortaya çok zarif bir görünüm çıkıyor. Sen de yapay cipsolardan satın alarak, tarzına uygun süsleme malzemeleriyle buketini kendin yapabilirsin.

Beyaz Cipso Gelin Çiçeği

6- Beyaz Orkide Gelin Buketi

Elegant görünümlü bir gelin buketi istiyorsan orkidelerden hazırlanan bir buket senin için uygun olabilir. Özellikle sade gelinliklere çok yakıştırdığımız beyaz orkide gelin buketlerinin dış çekim fotoğraflarına hoş bir hava kattığını da belirtelim.

Beyaz Orkide Gelin Buketi

7- Beyaz Ortanca Gelin Buketi

Minimal buketleri beğeniyorsan senin gelin çiçeğinde mutlaka ortancalar yer almalı. Hem sevimli hem de zarif görünüme sahip bu çiçeklerden hazırlanan buketlerin süslemesinin sade olmasını önerdiğimizi de ekleyelim.

Beyaz Ortanca Gelin Buketi

8- Mor Beyaz Gelin Çiçeği

Gelin buketi modellerini tek renk olarak satın alabileceğin gibi, birbiriyle uyumlu tonlardaki çiçeklerle hazırlanan buketleri de değerlendirebilirsin. Mor-beyaz gelin çiçeği modelleri ilgini çekiyorsa, bu renklerin farklı tonlarının bulunduğu buketleri de beğenebileceğini düşünüyoruz.

Mor Beyaz Gelin Çiçeği

9- Beyaz Zambak Gelin Çiçeği

Saflığı ve asaleti simgeleyen zambak çiçeklerinden hazırlanan bu şık gelin buketi özellikle beyaz nikah çiçeği arayan gelinlerin tercihi oluyor. Uzun yeşil bitkilerle saten süslemesiyle ve hareketlendirilmiş bu model, romantik gelinler için ideal.

Beyaz Zambak Gelin Çiçeği

10- Beyaz Şakayık Gelin Buketi

Rustik, vintage ve bohem tarzda düğünler için ideal bir model var sırada. Yapay ve şoklanmış çiçeklerden yapılmış bu beyaz şakayık gelin çiçeği, zarif süslemesiyle de de şık bir görünüm kazanmış. Eğer farklı ve hoş bir buket arıyorsan, bu modeli tercih edebilirsin.

Beyaz Şakayık Gelin Buketi

Birbirinden şık beyaz gelin buketi modellerine yer verdik. Ancak seçeneklerin bunlarla sınırlı değil. Şehrindeki çiçekçilerin beyaz buket modellerine göz atabilir, dilersen özel tasarım hizmetlerinden de yararlanabilirsin.

Çiçekçiler

Düğününü süsleyecek çiçekçiler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Çiçekçini bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Çiçekçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Çiçekçiler Firmaları

Çiçekçiler kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap