Bu Trendi Kaçırma: Epoksi Nişan Tepsisi Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:35 dakika

25.08.2022

Söz ve nişan organizasyonlarına şıklık katan yeni nesil bir detayla tanıştıralım seni: Epoksi tepsiler! Her tarzda organizasyona uyum sağlayacak seçenekleri bulunan bu modeller, son yıllarda oldukça popüler! Sen de trendlerden geri kalmamak için birbirinden şık epoksi nişan tepsisi modellerini hemen incele!

epoksi nişan tepsisi epoksi söz tepsisi

1- Çiçekli Epoksi Nişan Tepsisi

Çok şık epoksi söz nişan tepsileri var! Üstelik hazır modellerin yanı sıra kişiselleştirme ve özel yapım imkanından yararlanmak mümkün.

epoksi nişan tepsisi

2- Şeffaf Epoksi Söz Tepsisi

Minimal tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının çok beğeneceği bir model var sırada! İçindeki çiçeklerle hareketlendirilmiş, şeffaf tasarımlı bu epoksi nişan tepsisi, özellikle sonbahar konseptli organizasyonlar için ideal!

epoksi nişan tepsisi

3- Deniz Temalı Epoksi Tepsi

Denizin ve kumsalın keyifli havasını söz/nişan organizasyonuna taşımak isteyen gelinler için bu marin temalı nişan tepsisi hoş bir alternatif. Ada, kumsal ve deniz figürleriyle hareketlendirilmiş bu tepsiye çiftin isimleri, yüzük yükselticilere ise çiftlerin baş harfleri uygulanabilir.

epoksi nişan tepsisi

4- Epoksi Damat Tepsisi

Işıl ışıl ama zarif bir tepsi modeli arayan gelinler, farklı renk ve formlarda hazırlanmış epoksi tepsileri tercih edebilir. Özellikle ihtişamlı tasarımlardan hoşlanan gelinler bu epoksi seti tercih edebilir.

epoksi nişan tepsisi

5- Dikdörtgen Epoksi Kahve Tepsisi ve Söz Tepsisi Seti

Epoksi tepsiler set halinde de satılıyor. Dilersen içeriğinde yüzük, kahve tepsisinin ve suplaların bulunduğu bu setleri, birlikte alabilirsin.

epoksi nişan tepsisi

6- Epoksi Reçine Tepsisi Seti

Farklı ve şık bir nişan tepsisi arıyorsan preslenmiş çiçeklerden bu epoksi reçine tepsiye ne dersin? Özellikle sonbahar aylarında nişan yapacaksan bu tepsiyi düşünebilirsin!

epoksi nişan tepsisi

Epoksi Nişan Tepsisi Fiyatları

Epoksi söz-nişan tepsilerinin fiyatları, ürünün set olup olmamasına, setin içeriğindeki ürün adedine ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Bu ürünlerin fiyat aralığı geniş; genellikle 350 TL’den başlıyor ve 1500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Bonus: Epoksi Ne Demek?

Epoksi, reçine ve sertleştirici maddenin karışımından oluşan bir onarıcı, kimyasal madde. Özellikle mobilyalar için yapıştırıcı olarak kullanılıyor. Son yıllarda ise nişan tepsilerinde olduğu gibi bir süsleme malzemesi haline geldiğini de söyleyebiliriz. Kullanıldıkça aşınmayan ve dayanıklılığını kaybetmeyen bir malzeme olduğu için sıklıkla tercih ediliyor.

Epoksi nişan tepsisi modellerinin birbirinden şık örneklerine yer verdik. Seçeneklerinin bunlarla sınırlı olmadığını da söyleyelim. Daha fazla ürün seçeneği için, aksesuar firmalarıyla iletişime geçip bilgi ve fiyat teklifi alabilirsin!

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap