Bu Trendi Kaçırma: Epoksi Nişan Tepsisi Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:39 dakika

25.08.2022

Söz ve nişan organizasyonlarına şıklık katan yeni nesil bir detayla tanıştıralım seni: Epoksi tepsiler! Her tarzda organizasyona uyum sağlayacak seçenekleri bulunan bu modeller, son yıllarda oldukça popüler! Sen de trendlerden geri kalmamak için birbirinden şık epoksi nişan tepsisi modellerini hemen incele!

epoksi nişan tepsisi epoksi söz tepsisi

1- Işıltılı Epoksi Nişan Tepsisi

Sultanbeyli aksesuar firmalarından Naciden’in ürün seçenekleri çok şık epoksi söz nişan tepsileri var! Üstelik hazır modellerin yanı sıra kişiselleştirme ve özel yapım imkanından yararlanmak mümkün.

epoksi nişan tepsisi

Naciden

Naciden

Firmayı İncele

2- Şeffaf Epoksi Söz Tepsisi

Minimal tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının çok beğeneceği bir model var sırada! İçindeki çiçeklerle hareketlendirilmiş, şeffaf tasarımlı bu epoksi nişan tepsisi, özellikle sonbahar konseptli organizasyonlar için ideal!

epoksi nişan tepsisi

3- Dikdörtgen Epoksi Kahve Tepsisi ve Söz Tepsisi Seti

Epoksi tepsiler set halinde de satılıyor. Dilersen içeriğinde yüzük ve kahve tepsisinin bulunduğu bu ikili setleri, dilersen aynı tasarımda isimliğin de yer aldığı üçlü setleri alabilirsin. Özellikle ihtişamlı tasarımlardan hoşlanan gelinler bu epoksi seti tercih edebilir.

bej epoksi nişan tepsisi

4- Epoksi Damat Tepsisi ve Nişan Tepsisi Seti

Işıl ışıl ama zarif bir tepsi modeli arayan gelinler, gold detaylarla hareketlendirilmiş bu bej epoksi seti çok sevecek. Setin içeriğinde isimli epoksi dekor ürünü ile damat fincanı ve nişan tepsisi bulunuyor.

bej epoksi nişan tepsisi

5- Yeşil Epoksi Söz Nişan Tepsisi

Dilersen ikili setleri de tercih edebilirsin. Kahve ve yüzük tepsileri, yüzük yükselticileri ve buketi içeren bu set, fresh görünümü sebebiyle özellikle ilkbaharda nişan yapacak gelinler için çok şık bir alternatif.

yeşil epoksi nişan tepsisi

6- Deniz Temalı Epoksi Tepsi

Denizin ve kumsalın keyifli havasını söz/nişan organizasyonuna taşımak isteyen gelinler için bu marin temalı nişan tepsisi hoş bir alternatif. Çakıl taşları, deniz yıldızı figürleriyle hareketlendirilmiş bu tepsiye çiftin isimleri, yüzük yükselticilere ise çiftlerin baş harfleri uygulanıyor.

bej epoksi nişan tepsisi

7- İstiridye Kabuğu Epoksi Reçine Tepsisi Seti

Farklı ve şık bir nişan tepsisi arıyorsan istiridye formundaki bu epoksi reçine tepsiye ne dersin? Üstelik farklı boyutlarda iki tepsiden oluşan bu sette hem yüzük hem kahve tepsisi bulunuyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında nişan yapacaksan bu sete mutlaka bak!

epoksi nişan tepsisi

8- Gold ve Siyah Epoksi Nişan Tepsisi

Gösterişli tasarımları beğenen gelin adayları bu gold ve siyah renklerden oluşan epoksi seti çok beğeniyor. İsimlik, söz tepsisi ve damat tepsisinden oluşan bu sete, makas ve üzerindeki süslemeler de dahil ediliyor.

bej epoksi nişan tepsisi

9- Yarı Şeffaf Epoxy Nişan Tepsisi

Nişanda beyazdan vazgeçmem diyen gelinlere ise beyaz detaylarla tamamlanmış bu yarı şeffaf nişan setini öneriyoruz. Setin içerisinde yüzük tepsisi, damat tepsisi, makas ve süslemeler yer alıyor.

bej epoksi nişan tepsisi

10- Mermer Görünümlü Epoksi Söz Nişan Tepsisi

Modern ve elegant bir seçim yapmak istiyorsan epoksi uygulamasıyla mermer görünümü verilmiş bu modeli, seçeneklerinin arasına alabilirsin. Gold detayların ışıltı kattığı bu setteki parçaları, dilersen evlendikten sonra evinde de kullanabilirsin.

bej epoksi nişan tepsisi

Epoksi Nişan Tepsisi Fiyatları

Epoksi söz-nişan tepsilerinin fiyatları, ürünün set olup olmamasına, setin içeriğindeki ürün adedine ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Bu ürünlerin fiyat aralığı geniş; genellikle 350 TL’den başlıyor ve 1500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Bonus: Epoksi Ne Demek?

Epoksi, reçine ve sertleştirici maddenin karışımından oluşan bir onarıcı, kimyasal madde. Özellikle mobilyalar için yapıştırıcı olarak kullanılıyor. Son yıllarda ise nişan tepsilerinde olduğu gibi bir süsleme malzemesi haline geldiğini de söyleyebiliriz. Kullanıldıkça aşınmayan ve dayanıklılığını kaybetmeyen bir malzeme olduğu için sıklıkla tercih ediliyor.

Epoksi nişan tepsisi modellerinin birbirinden şık örneklerine yer verdik. Seçeneklerinin bunlarla sınırlı olmadığını da söyleyelim. Daha fazla ürün seçeneği için, senin için oluşturduğumuz koleksiyona da bakabilirsin, aradığın modele ulaşabilirsin!

epoksi nişan tepsileri

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum