Sağlıklı ve Bembeyaz Bir Düğün Gülüşü İçin Smilegroup

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:03 dakika

12.09.2022

Düğün günü kendine güvenerek gülümseyebilmek, etkileyici bir görünümün olmazsa olmazı! Siz de gülümsemenizi çok daha estetik hale getirmek için bir uzman yardımına ihtiyaç duyuyorsanız Smilegroup ile mutlaka tanışmalısınız! Son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman kadrosuyla hizmet veren firmaya ilişkin tüm detaylar yazımızda!

smilegroup

Şişli’de yer alan Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 9 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. “Biz mutluluk vadediyoruz” diyen deneyimli ekip, hizmet verdiği herkesin, merkezden mutlu ayrılması fikrini de çalışmalarının merkezine koyuyor. Evlilik hazırlığı yapan çiftler ile milletvekilleri, bürokratlar, tiyatro oyuncuları ve üst düzey yöneticiler gibi ünlü-ünsüz birçok isim firmadan hizmet alıyor.

Smilegroup’un Öne Çıkan 5 Özelliği

 • 1- Alanında uzman, geniş kadrosu
 • 2- Tam donanımlı, geniş ve ferah polikliniği
 • 3- Son teknoloji cihazları
 • 4- Çiftlere özel paket seçenekleri
 • 5- Acısız/ağrısız tedavi imkanı

smilegroup


Toplam 16 kişiden oluşan Smilegroup ekibi içerisinde diş eti hastalıkları, ağız ve çene cerrahisi, ortodonti, protez ve tedavi uzmanları ile çocuk diş hekimi bulunuyor.

500 m2’lik geniş alana sahip poliklinikte 7 diş ünitesi ve fotoğraf stüdyosu ile röntgen, sedasyon ve beyazlatma odaları yer alıyor.

Son Teknoloji Cihazlarla Hizmet Veriliyor

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, dünya üzerinde birçok akademi tarafından kullanıma uygunluğu sağlanmış, en kaliteli ve en üst düzey malzemeleri kullanıyor.

Bunun yanı sıra dijital tarayıcılar, 3 boyutlu gülüş tasarımı, lazerli tedavi cihazları, 360 derece görüntüleme cihazı gibi birçok son teknoloji cihaz, merkezin ekipmanı arasında yer alıyor.

smilegroup

Güzel Bir Gülüş İçin Tüm Hizmetler Bir Arada

Merkezin hizmet seçenekleri ise oldukça geniş. Basit bir temizlikten en kapsamlı implant ameliyatına, en ufak dolgudan gülüş tasarımına kadar ağız ve diş sağlığı alanında akla gelen tüm hizmetler polikliniğin deneyimli ekibi tarafından veriliyor.

Evlenecek çiftlerin en çok faydalandığı hizmetler ise komple bakım, genel diş taşı temizliği, lazerle diş beyazlatma işlemleri oluyor. Firmanın, vakti olan çiftlere genel gülüş tasarımı hizmetini önerdiğini de eklemeden geçmeyelim.

Ağrı Endişesi Duyanlara…

Yapılan diş tedavileri sırasında birçok kişinin acı ya da ağrı duyma kaygısıyla gerekli bakımları ertelediğini görmek mümkün. Ancak Smilegroup ekibi, bu endişelere gerek olmadığını ifade ediyor.

Çünkü Smilegroup’ta yapılan diş tedavileri işlem sırasında hiçbir ağrı, acı hissedilmiyor. Tedavilerde uygulanacak anestezi dahi dijital anestezi yönetimiyle ağrısız olarak uygulanıyor.

smilegroup

Çiftlere Özel Smile Beauty Box Paketi

Smilegroup’un tüm çiftlere özel olarak hazırladığı, en özel günlerinde bembeyaz dişlere sahip olabilmeleri için gerekli hizmetleri içeren “Smile Beauty Box” paketi kampanyası bulunuyor.

Paket içeriği ise şöyle:

 • Ücretsiz muayene
 • Röntgen
 • Komple bakım
 • Ofis tipi beyazlatma işlemi

Kampanyadan çiftler birlikte faydalanabiliyor.

Peki “hangi hizmetleri almalıyım” diye merak ediyorsanız poliklinikteki muayenenin ardından ihtiyaçlarınızın tespit edilip, muayene sonrası size uygun bir planlama oluşturulduğunu da belirtelim.

Örneğin; gelin veya damadın gülüş tasarımı yapılırken; yüz hatları ve şekli, ten rengi ve dudakların kalınlığı gibi detaylar göz önünde bulunduruluyor. Bu süreçte kişiye özel bir işlem sıralaması olduğundan tedavi de buna göre planlanıyor. Bu sebeple düğün tarihi belirlendiğinde en yakın zamanda kliniğe başvurmanızda fayda var.

Muayene sonrası oluşturulan her planlamada Düğün.com'a özel %20 indirim uygulandığını da eklemeden geçmeyelim.

Ömür Boyu Kalıcı

Çiftlerin en çok merak ettiği konulardan biri de bu işlemlerin kalıcılığı oluyor. Smilegroup ekibi, doğru bakım, doğru takip yapıldığı sürece yapılan uygulamaların tamamının ömür boyu kalıcılığa sahip olduğunu belirtiyor.

smilegroup

Uzmanından Sağlıklı Bir Düğün Gülüşü İçin Tavsiyeler

Smilegroup ekibine, düğün öncesi ağız ve diş bakımı ile etkileyici bir gülüş için dikkat etmeniz gerekenleri de sorduk. Alanında deneyimli ekibin önerileri şöyle:

 • Öncelikle doğru teşhis sonrasında doğru tedavi yapabileceğine inandığınız bir ekiple çalışmalısınız.
 • Gerçekten işinin ehli bir hekime kendinizi emanet etmelisiniz.
 • Yapılan işin arkasında duran, oluşabilecek en ufak problemde çözüm odaklı ilerleyen bir kurumu öneririz.

Smilegroup uzmanlarının evlenecek çiftlere düğün fotoğraflarında etkileyici bir görünüm yaratabilmeleri için de tavsiyesi var: “Bol bol gülümseyin ve gülmekten çekinmeyin!”

Smilegroup İletişim Bilgileri

Yapılacak işlemlerin süresini de göz önünde bulundurarak firmayla vakit kaybetmeden görüşmenizde fayda var. Komple bakım, lazerle diş beyazlatma gibi işlemler için düğün tarihinizden en az 1 hafta önce, genel gülüş tasarımı için 3 hafta önce firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Firmanın iletişim bilgileri ise şöyle:

Telefon: 0212 963 0281

Adres: 19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:14/17, 34360 Şişli/İstanbul

Smilegroup’a dair detaylara yer verdik. Firmaya ulaşarak aklınızdaki tüm soruları yöneltebileceğinizi ve kolayca randevu oluşturabileceğinizi de unutmayın!

Yorum yap