Adana’da Göz Alıcı Bir Kır Düğünü Mekanı: The Garden Otantik

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

4:48 dakika

12.09.2022

Adana’da yemyeşil ağaçların arasında, ferah bir atmosferde kaliteli hizmet sunan bir mekan arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü bu yazıda size The Garden Otantik Kır Düğünü ve Balo Salonu’ndan bahsedeceğiz. Keyifli ambiyansı, şık dekoru ve çiftlere konfor sağlayan hizmetleriyle dikkat çeken mekanı tüm ayrıntılarıyla inceledik!

the garden otantik

En Popüler Adana Kır Düğünü Mekanları Arasında

Adana kır düğün salonlarını araştırıyorsanız, The Garden Otantik Kır Düğünü ve Balo Salonu’nun şehirdeki en popüler mekanlar arasında yer aldığını söyleyelim. Çukurova’da Seyhan Nehri kıyısında bulunan mekan, şehrin her yerinden toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilen bir konumda yer alıyor.

Hem şehrin gürültüsünden uzak olması hem de merkezi konumu nedeniyle Adana’da evlenecek çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Mekanın Öne Çıkan 5 Özelliği

  1. Merkezi konumu

  2. Düğün koçu hizmeti vermesi

  3. Açık ve kapalı alan seçeneklerinin bulunması

  4. Çözüm ortaklarının bulunması

  5. Kişiselleştirilebilir düğün paketleri

the garden otantik

Her Mevsime Uygun Alan Seçenekleri Bulunuyor

The Garden Otantik Kır Düğünü ve Balo Salonu, açık alanda kır konseptini yansıtan bir mekan. Mekanın geniş açık alanının yanı sıra bir de kapalı balo salonu bulunuyor. Bu alanlarda 600 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Açık AlanKapalı Alan
700 m2500 m2
600 Kişilik450 kişilik

the garden otantik

Her iki alan da kolonsuz ve geniş oturma alanlarına sahip. Rahat bir oturma düzeni için de mekan içinde daha çok yuvarlak masalar kullanılıyor. İki alanda bulunan büyük dans pisti de çiftlere ve davetlilere rahatça eğlenme imkanı sağlıyor.

Açık alanı tercih eden çiftlerin, kötü hava koşullarından etkilenmemesi için de gerekli önlemler alınıyor. Bunun için kapalı alan, organizasyon burada yapılacakmış gibi hazırlanıyor. Olumsuz hava koşullarıyla karşılaşılması halinde, düğün, taşınma işlemi söz konusu olmadan bu alanda yapılabiliyor.

the garden otantik

Bu nedenle mekanda aynı günde birden fazla organizasyon yapılmıyor. Çiftler, anlaştıkları düğün gününde hem açık hem kapalı alana sahip oluyor. Böylece herhangi bir karmaşa olmadan, keyifli bir organizasyon gerçekleştirilebiliyor.

Mekanı gezmiş kadar olacağınız şu videoyu da izlemenizi öneriyoruz:

Düğün Koçu Hizmetiyle Hayalinizdeki Düğün Gerçek Oluyor

Firma, “düğün koçu” hizmetiyle düğün planlama ve organizasyon süreci boyunca çiftleri yalnız bırakmıyor. Evlenecek çiftler, konsept seçiminden masa örtü rengine, sandalye süslemelerinden masaüstü şamdan seçeneklerine kadar düğüne dair her detayı düğün koçu ile birlikte planlayabiliyor.

the garden otantik

The Garden Otantik’te çiftlerin konforu için her imkan sağlanıyor. Düğün günü gelin ve damadın hazırlanabilmesi için tahsis edilen geniş bir oda bulunuyor. Gelinler saç ve makyajını, kuaförünü getirterek, bu alanda yaptırabiliyor.

Ayrıca firmanın sağladığı imkanlar arasında karşılama hostesi ile gelinlerin düğün boyunca yanında olacak gelin hostesi de bulunuyor.

Canlı Müzik ve DJ Seçenekleri Var

Düğün müziği için de farklı taleplere uygun hizmet seçenekleri bulunan firma bünyesinde canlı müzik ekibi ve DJ var. Ancak siz farklı bir ekiple çalışmak ister ve dışardan bir firma ile anlaşırsanız, mekana getirtmenize de izin veriliyor.

Fotoğraf Hizmeti İçin Çözüm Ortağı ile Çalışılıyor

Firma, düğünüzden hatıra kalacak fotoğrafları da unutmuyor. Fotoğraf çekimi için de anlaşmalı düğün fotoğrafçısı bulunuyor. Ancak çiftler düğün klibi tarzı çekimler dışardan bir firmayla anlaşma yapmışsa mekanla iletişime geçmeleri gerekiyor.

Mekanda birden fazla fotoğraf köşesi mevcut. Firmadan hizmet alan çiftler dilerlerse, organizasyon başlamadan önce mekana gelip fotoğraf çekimini bu alanda gerçekleştirebiliyor.

Düğün Paketi Çiftlerin Taleplerine Göre Şekillendiriliyor

The Garden Otantik Kır Düğünü ve Balo Salonu’nun çiftlere sunduğu düğün paketine ikramlıklara ek olarak, düğün koçu, gelin hostesi, mekan süslemesi, masa ve şamdan konseptleri dahil ediliyor.

Ancak mekan yetkilileri, çiftlerin hayal ettikleri gibi bir düğün organizasyonu yapmalarını sağlamanın, asıl amaçları olduğunu belirtiyor. Bu nedenle düğün paketlerinin, çifte özel şekillendirilebilir olmasına dikkat ediliyor.

the garden otantik

Bu sayede çiftler kendi isteklerine göre özel paketler oluşturup, diledikleri hizmetleri ekleyip, çıkarabiliyorlar. Giriş şovu, after parti gibi her detay çiftlerin planlarına göre şekillendirilebiliyor.

Mekan içinde yapılan hem düğün hem after parti için müziğin bitiş saati konusunda da çiftlerin istemiş olduğu saate göre hareket ediliyor.

Firma, menü ve ikramlıklarda da çiftlerin isteklerini ön planda tutuyor. Menüye dahil olacak ürünler, çiftin tercihine göre oluşturuluyor. Ayrıca kokteyl ya da açık büfe menü seçenekler de sunuluyor.

Düğün tarihlerinden önce prova için mekana davet edilen çiftler, bu sırada menü tadımı da yapabiliyor.

Mekanın özel menü seçenekleri arasında vegan, vejetaryen, diyabet, çocuk menüsü gibi alternatifler yok ancak menüler, talep edilmesi halinde menü buna uygun şekilde kişiselleştirebiliyor.

Mekanda alkollü düğün menüsü seçeneği de bulunuyor. Düğün pastası olarak ise maket pasta kullanılıyor.

The Garden Otantik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Adana kır düğünü fiyatları ortalamasına yakın ücret seçenekleri sunan The Garden Otantik Kır Düğünü ve Balo Salonu’nda kişi sayısı ve organizasyona yönelik ek hizmetler ile düğünün hafta içi ya da hafta sonu yapılması gibi kriterlere göre fiyat farklılıkları görülebiliyor.

the garden otantik

The Garden Otantik’ten Hizmet Alan Çiftler Ne Diyor?

Referanslar, alınan hizmetin kalitesini anlamak için en sağlam kaynaklardır. Düğün mekanının referansları da daha önce buradan hizmet alan çiftlerdir.

The Garden Otantik’in hizmet kalitesi hakkında fikir edinebilmeniz için düğününü burada yapmış olan çiftlerin, firma sayfasına bıraktığı yorumlara da yer verelim istedik:

Melisa & Furkan: Tüm çalışanlar, orkestra, garsonlar, Kübra Hanım, Mert Bey, ne kadar çalışan varsa… Herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu kadar ilgi alakadan, her şeyin en iyisini yapma çabaları o kadar güzel ki daha iyisi olabilir miydi diye bir düşünceye bile girmedim. Tüm çiftlere önerebileceğim salonlar arasında değil, önereceğim tek salon!

Esra & Gökhan: Asla pişman olmayacağınız, sadece siz değil misafirlerinizin de aşık olacağı güzellikte bir mekan. Sağdıç tadında koçlarla her şey daha kolay! Hiç şüphe etmeden tercih edebilirsiniz.

Zeynep & Musa: Çok eğlenceli bir düğün oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bizden sonra 3-4 arkadaşımız daha düğünlerini burada yaptılar ve her gittiğimizde bir yenilikle karşılaştık!

the garden otantik

Adana The Garden Otantik İletişim Bilgileri

The Garden Otantik Kır Düğünü ve Balo Salonu’nu tercih etmeyi düşünüyorsanız firmayla maksimum 1 sene öncesinden iletişime geçmelisiniz.

Böylece hem erken rezervasyon imkanlarından yararlanabilir hem de düğün planlaması konusunda vakit kazanabilirsiniz. Firmayla iletişime geçmek isteyenler için adres ve telefon gibi iletişim bilgilerini de buraya bırakıyoruz:

Adana The Garden Kır Düğünü Telefon: 0850 532 9147

Adana The Garden Kır Düğünü Adres: Karslılar Mah. 82002 Sk. No:4/A Çukurova/Adana

Firmanın ücretsiz vale hizmeti ile mekana ait otoparkının bulunduğunu da eklemeden geçmeyelim.

Adana The Garden Otantik Kır Düğünü ve Balo Salonu’na ilişkin detayları paylaştık. Mekan sizin de hoşunuza gittiyse bir an önce iletişime geçip, fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin!

Yorum yap