Sümbüllü Bahçe Konağı

E-posta Gönder

  • Osmangazi, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Sümbüllü Bahçe Konağı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Sümbüllü Bahçe Konağı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Sümbüllü Bahçe Konağı Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet

Sümbüllü Bahçe Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Sümbüllü Bahçe Konağı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sümbüllü Bahçe Konağı 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Tüm Sorular

Sümbüllü Bahçe Konağı Hakkında

Cumhuriyet Dönemi mimari özelliğini taşıyan Sümbüllü Bahçe Konağı Osmangazi/Bursa’nın tarihi dokusunu en iyi gözlemleyebileceğiniz mekânların başında geliyor. 1921 senesinde Bulgaristan’dan Bursa’ya göç eden Vehbi Rasim Dağlı tarafından yaptırılan konak, Osmangazi Belediyesinin 2006 senesinde kent kültürüne kazandırma amacı ile kamulaştırılmıştır. Konak ismini, özel peyzaj tasarımı ile hazırlanan bahçesindeki sümbüllerden almıştır. Şu ânda da Bursa’nın eşsiz manzarasına ev sahipliği yaparak sizleri kutlamaya değer gördünüz her özel günde ağırlamak için bekliyor!

Bu derece önemli bir tarihi yapının işletmesi de yine değerini bilen yöneticilere emanet. İşletme alanında profesyonel yöneticilerimiz, usta aşçılarımız ve deneyimli servis ekibimiz ile burada geçirdiğiniz sürenin kusursuz olarak hafızalarınızda yer etmesi için çabalıyoruz. Özellikle nikâh sonrası aileleriniz ve dostlarınızın eşlik edeceği kutlama yemeğiniz için size özel alan oluşturuyoruz. Konuk sayınıza göre masalarımızı hazırlıyor, sizin için rahat ve konforlu bir alan yaratıyoruz.

Ziyafet sofralarınız için işletmemizin özel lezzetlerini beğeninize sunuyoruz. Türk mutfağının önde gelen lezzetlerinin yanı sıra özellikle Osmanlı mutfağının en beğenilen yemeklerine işletmemizde yer veriyoruz. Osmanlı mutfağının ana yemeklerinin yanı sıra tatlılarına ve şerbetleri gibi özel lezzetlerinin de yer aldığı menülerimiz; usta aşçılarımızın hünerli elleri ile hazırlanıyor. Ziyadesi ile şık sunumlarla masalarınıza taşıdığımız menülerimiz ile konuklarınıza şahane bir lezzet şöleni sunuyoruz.

Nikâh sonrası yemeklerinizin yanı sıra iş ve toplantı yemekleri gibi etkinlikleriniz için de sizleri ağırlayabiliyor, davetiniz için menüye sizinle beraber karar veriyoruz.

Kutlama yemekleriniz için tarihi atmosferi soluyabileceğiniz ve Bursa manzarasını seyredebileceğiniz Sümbüllü Bahçe Konağı iletişim bilgilerine ulaşmak isterseniz bunun için yapmanız gereken oldukça basit: Sayfanın sağ tarafında sizin için hazırlanan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al!” butonuna tıklamanız halinde size en kısa süre içerisinde dönüş yaparak, menünüzü planlamaya başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Osmangazi Mahallesi Orhangazi Çıkmazı No:10 Tophane / Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.