Çınar Motel Restaurant

E-posta Gönder

  • Mudanya, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Çınar Motel Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50

Çınar Motel Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çınar Motel Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çınar Motel Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çınar Motel Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çınar Motel Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Çınar Motel Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Çınar Motel Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çınar Motel Restaurant 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Çınar Motel Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çınar Motel Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Çınar Motel Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çınar Motel Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar, baby shower ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Çınar Motel Restaurant Hakkında

En özel kutlamalar için Bursa’nın tarih kokan beldesine davetlisiniz. Hatta Tirilye’de Çınar Motel Restaurant ailesi olarak sizinle birlikte konuklarınızı ağırlamaktan da büyük onur duyarız. En güzel ânlarınızda, sevdiklerinizle mutlu olmaya hazır olun. Birlikteliğinizin ilk daveti olan nikâh sonrası yemek etkinlikleri için biz hazırız! Nasıl mı?

Davet öncesi isteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler sayesinde hazırlıklara başlıyoruz. Dilediğiniz gibi bir gece geçirmeniz için her şeyin eksiksiz olmasını sağlıyoruz. Usta şeflerimiz, mutfak ekibimiz, hizmet personelleri ve organizasyon sorumlumuzla koordinasyon içerisinde çalışıyoruz. İlk olarak da davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Mavi ve beyaz renklerde dekore ettiğimiz restoranımızda kendinizi her mevsim yaz aylarından hissetmenizi sağlıyoruz. Açılır kapanır tavanlı alanımızda camekânla çevirdiğimiz sıcak ve samimi bir ortamda konuklarınızı ağırlıyoruz. 50 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabildiğimiz dikdörtgen masalarla uzun sofralar kuruyoruz. Bu gecenin sizin için ne kadar özel olduğunu biliyoruz ve birbirinden şık aksesuarlara da yer veriyoruz. Masalardaki şıklığı su kabaklarıyla yapılan renk renk aydınlatmalarda, balon ve tül süslemelerle de tamamlıyoruz.

Çınar Motel Mudanya’da konuklarınıza mevsim balıkları ve deniz mahsulleriyle özel sunumlar da yapıyoruz. Bolca eğlence için sahnede yerini alan fasıl ekibimizle birlikte biz de sofralarınızı donatıyoruz. Yine davet öncesi birlikte belirlediğimiz menüleri, şık sunumlarla ikram ediyoruz. Her lezzeti günlük olarak ve taze ürünlerle hazırlıyoruz. Ziyafete dönüşen gecede, özel pişirme yöntemleri kullandığımız balık çeşitleri damak tadınıza hitap ederken sıcak ve soğuk mezeler de büyük beğeni topluyor.

Tüm bunların yanında az sayıda konuğunuz veya sizin için Çınar Motel Bursa’da konaklama imkânı da sağlıyoruz. Konforlu bir geceden sonra yeni hayatınıza başlamak size kendinizi daha iyi hissettirecektir.

Haydi, acele edin. Çınar Motel Restaurant iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.