Poyraz Meze&Balık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Poyraz Meze&Balık
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Poyraz Meze&Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Poyraz Meze&Balık Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Poyraz Meze&Balık Sıkça Sorulan Sorular

Poyraz Meze&Balık düğün fiyatları ne kadar?

Poyraz Meze&Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Poyraz Meze&Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Poyraz Meze&Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Poyraz Meze&Balık 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Poyraz Meze&Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Poyraz Meze&Balık düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Poyraz Meze&Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Poyraz Meze&Balık düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Poyraz Meze&Balık Hakkında

Bursa’nın Mudanya ilçesinde güzel bir nikah sonrası yemeğinde buluşuyoruz. Eşsiz deniz manzaramız ile unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirecek ve kaliteli hizmetin tadını çıkaracaksınız. Poyraz Meze & Balık Mudanya’da uygun fiyatlarla güzel organizasyonlar gerçekleştireceğiniz bir işletme olarak konuklarımıza kapılarını açıyor.


Mudanya’da restoranımıza özel araçlarınız ve toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Otopark konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz. İmzalar atıldıktan sonra sevdiklerinizle birlikte ulaşım imkânı zor olan yerleri tercih etmenize gerek yok. Günün yorgunluğunu eşsiz manzaramız ile atacaksınız.


İşletmemiz iki katlı bir yapıdan oluşuyor. İçini özenle dizayn ettiğimiz restoranımızın şık ve nezih bir ortama ev sahipliği yaptığını göreceksiniz. Ahşap merdivenlerimizi kullanarak üst kata çıkıyor ve sizin için hazırladığımız alanımıza giriş yapabiliyorsunuz. Bu üst katı tamamen organizasyon yapacak konuklarımız için ayırabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi gelecek kişi sayışınıza yerleştiriyor ve talebiniz doğrultusunda masaları birleştirebiliyoruz. Böylelikle ince uzun bir masa ile gönül dostlarınızla aynı masada olacak sohbetten uzak kalmayacaksınız. Tabi ki bu düzenlemeler için bizimle planladığınız organizasyon tarihinden 1 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.


Mezelerimiz alanında uzman aşçılarımız tarafından taze ve günlük hazırlanıyor. Birbirinden farklı mezelerimiz masanızı renklendirecek. Hazırladığımız mezeleri cam vitrinde beğeninize sunuyoruz. Buradan istediğinizi, istediğiniz kadar seçebiliyorsunuz. Balık menülerimizin de çok çeşitli olduğunu söyleyelim. Damak tadı farklı olan konuklarımıza birçok seçenek sunarak hiçbir misafirimizin restoranımızdan aç kalkmamasını sağlıyoruz.


Kaliteli hizmet, güler yüzlü çalışanlar, lezzetli yemekler ve eşsiz manzarasıyla bir restoranda olması gereken her detayın Poyraz Meze & Balık’ta olduğunu gönül rahatlığıyla söylüyoruz. Bu imkânların hepsine çok uygun fiyatlarla sahip oluyorsunuz. İşletmemizin fiyatlarını ve detaylı bilgilendirme için sitedeki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eksiksiz doldurduğunuz taktirde hemen geri dönüş sağlıyoruz ve gecenizi planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mütareke Mahallesi, 12 Eylül Cd. 49 A, 16940 Mudanya/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Poyraz Meze&Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.