Nikah Sonrası Yemeği Bursa

Gümüş Vadi Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gümüş Vadi Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Gümüş Vadi Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Gümüş Vadi Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Gümüş Vadi Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Gümüş Vadi Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Gümüş Vadi Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Gümüş Vadi Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gümüş Vadi Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gümüş Vadi Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gümüş Vadi Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gümüş Vadi Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Gümüş Vadi Restaurant Hakkında

2004 yılından beri 10 kişilik bir kadroyla hizmet veriyoruz. Sade bir nikâh mı kıydınız? Çok yakın çevrenizden kişilerle yemek mi istiyorsunuz? Yerimiz tam size göre!
Bursa’nın batı yakasında merkeze 1 km uzaklıktayız. Doğayla baş başa kalabileceğiniz Orhaneli yolunda gidince karşınıza çıkan ilk yerleşim yeri olan Misi Köyü’nde muhteşem bir manzarayla butik kutlamanızı iç rahatlığıyla yapabilirsiniz. Yeşilin her tonuna hâkim derenin sesiyle birlikte hem damak tadınıza hem de göz zevkinize hitap ediyor. 7 dönümlük bir araziye konumlanmış olan bir restoranız. Bursa’nın simgesi olan yüksek çınar ağaçlarının yanında söğüt ve kavak ağaçlarının manzarasıyla baş başasınız. Yaz aylarında muhteşem bir gölge yaratan kış aylarında ise yeşilliğini koruyan çam ağaçları ile birlikte bakarken güzel hissediyorsunuz.
Restoran olarak 255 metre karelik kapalı bir alana sahibiz. Tamamen ahşap bir yapıdan oluşuyor. Doğa içerisinde çevresine uyumlu bir mimaride bulunması adına bu şekilde tasarladık. Kış aylarında şömine ve doğal soba ile ısınarak uyumu asla bozmuyoruz. İç dekorasyonda da heybeler, doğal kilimler gibi malzemeler yer alıyor. Yemek masası dışında da sedir ve yer sofrası alternatifini de sunuyoruz.
Nikâhınız sonra böyle güzel hissiyatlar yaratan bir yerde yemek istemez miydiniz? İsterseniz orkestra getirebileceğiniz gibi alkollü alkolsüz seçeneklerimizle de hizmet veriyoruz. Tüm bunlar için yapmanız gereken Gümüş Vadi Restaurant Bursa ile iletişime geçmek! Bunun içinde yandaki formu doldurmanız yeterli!

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  Gümüş Tepe mah. Orhan Veli yolu cad. No:86/1

 • Haritadaki Konumu

  Gümüş Vadi Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.