İskele Yaşam

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İskele Yaşam
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

İskele Yaşam Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

İskele Yaşam Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Göl kenarında Kolonsuz salon Şehir dışında
Manzara
Göl manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İskele Yaşam Sık Sorulan Sorular

İskele Yaşam düğün fiyatları ne kadar?

İskele Yaşam düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.İskele Yaşam düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


İskele Yaşam kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İskele Yaşam 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İskele Yaşam düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İskele Yaşam düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


İskele Yaşam düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İskele Yaşam düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

İskele Yaşam Hakkında

Bursa’nın en güzel işletmelerinden birinde, nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise hepinizi işletmemize bekliyoruz. İskele Yaşam Bursa’da Orhangazi ilçesinde faaliyet gösteriyor. 2012 yılında açılan ve o günden bugüne kadar kesintisiz hizmet veren İskele Yaşam, sayısız organizasyona ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyor.


İznik gölü manzaralı işletmemize özel araçlarınız ile rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Otopark konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğinizi ve geniş bir otoparkımızın olduğunu belirtmek istiyoruz. Toplu taşıma araçlarıyla da mekânımıza kolaylıkla gelebilirsiniz.


İşletmemizde 400 kişilik kapalı salonumuz, 100 kişilik ocakbaşı mangal bölümümüz ve Bursa’nın en geniş bahçelerinden birinden oluşan 3 farklı bölümümüz bulunuyor. Bu alanları organizasyonunuz için rahatlıkla hazırlayabiliyor ve misafirlerimize sunabiliyoruz. İznik gölü kıyısında doğayla iç içe olan mekânımızda açılışlar, nikah sonrası yemekleri, bekarlığa veda geceleri, yıl dönümleri, doğum günleri, bayii toplantıları, kokteyller, iş yemekleri, kurumsal etkinlikler ve daha birçok özel geceye ev sahipliği yapabiliyoruz. Organizasyonlarınız için bizimle planladığınız tarihten 1 hafta önce iletişime geçtiğiniz taktirde, daha verimli bir hazırlık aşaması geçirebiliyoruz.


Bizi tercih eden misafirlerimiz için canlı müzik imkânımız da bulunuyor. Geniş repertuvarlı müzisyenlerimiz en beğendiğiniz şarkıları sizin için çalacak ve söyleyecekler. Yemeklerinizi keyifli hale getirecek canlı müzik ekibimizin gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmet verdiğini belirtmek istiyoruz.


Yemeklerimizin lezzetine çok güveniyoruz. Usta aşçılarımız birbirinden farklı lezzetleri konuklarımıza sunarken, günlük ve taze ürünleri tercih ettiklerini belirtelim.

Farklı ortamı, birçok konsepte ev sahipliği yapabilmesi ve kaliteli hizmetleriyle İskele Yaşam Orhangazi’de bu sektörde öncülük yapmaya devam ediyor. Konuklarımıza açık alan, mangal ve ocakbaşı ve iskelede göl manzaralı alanlarımızda organizasyonlarını gerçekleştirme imkânları sunuyoruz. Bu imkânlara sahip olmak ve bizi tercih etmek isterseniz sitedeki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Orhangazi İznik Gölü Kıyısı Orhangazi / BURSA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İskele Yaşam Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.