Balkon Izgara

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Balkon Izgara
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Balkon Izgara Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Balkon Izgara Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Balkon Izgara Sık Sorulan Sorular

Balkon Izgara düğün fiyatları ne kadar?

Balkon Izgara düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Balkon Izgara düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Balkon Izgara kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Balkon Izgara 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Balkon Izgara düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Balkon Izgara düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Balkon Izgara düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Balkon Izgara düğün dışında doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Balkon Izgara Hakkında

Sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinize ilk adımlarınızı atacağınız nikâhınız sonrasında eşsiz bir manzara karşısında nikâh sonrası yemeği mi düzenlemek istiyorsunuz?

Cevabınız ‘’Evet’’ ise doğru sayfadasınız! Balkon Izgara olarak uzun yıllardır mekânımızda toplu yemek organizasyonları düzenliyoruz. Bu davetlerde ağırladığımız konukların memnuniyetini sağlamak adına güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz oldukça titiz bir şekilde çalışıyor. Mekânımızda düzenleyeceğiniz organizasyonlarda leziz yemeklerimizin keyfini akıllardan çıkmayacak bir manzara eşliğinde çıkarabilirsiniz. Mutlu günlerinizde düzenlediğiniz bu tarz davetlere ev sahipliği yapmamızın nedeni sevinicinize ortak olmaktan büyük keyif alıyor olmamız. Sevdiğiniz dostlarınız ve aileleriniz ile birlikte hoş sohbetin keyfini muhteşem manzaramız eşliğinde çıkarabilirsiniz!

Mekânımızda 150 ila 250 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Elbette nikâh sonrası yemekleri bu kadar kalabalık grupların bulunduğu davetler olmuyor. Davetinize katılacak konuklarınızın sayısına göre size özel oturma düzenleri kurabiliyoruz. Yemeğinizi düzenleyeceğiniz tarihte hava koşullarının ve davetli sayışının uygun olması durumunda konuklarınızı terasımızda ağırlama fırsatına da sahipsiniz. Balkon Izgara Gemlik’in kolay ulaşılabilen bir konumunda yer aldığı için nikâhınız sonrasında mekânımıza gelirken gayet rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Restoranımızın tasarımında genellikle krem ve kahverengi tonlarını kullandık. Bu sayede hem sade hem de şık bir görünüme kavuştuk. Tamamen camlarla kaplı mekânımızda muhteşem manzaramızın keyfini oturacağınız her masada çıkarma şansına sahip oluyorsunuz. Davetinizde konuklarınıza sunulacak yemekleri belirlemek adına menü tadımlarına katılabilirsiniz. Bu menü tadımlarında Anadolu, Ege ve Akdeniz mutfağının en leziz yemekleri arasından damak zevkinize en uygun olanları seçebilirsiniz.

Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde sevdikleriniz ile hoş sohbetin keyfini çıkaracağınız nikâh sonrası yemeğiniz için Balkon Izgara’yı tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Gemlik Armutlu Karayolu Üzeri 12'nci KM Narlı Köyü Girişi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Balkon Izgara Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.