35&07 Otuzbeşsıfıryedi

E-posta Gönder

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Hakkında

35&07 Otuzbeşsıfıryedi ile eğlenceli bir düğüne hazır mısınız?

Muğla düğün müzikleri konusunda deneyimli bir ekibiz. Üstelik sadece Muğla’da hizmet vermekle kalmıyor, Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizinle çalışabiliyoruz. Hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirmek için özenle hazırlıklarımızı yapıyoruz. Kaliteli bir hizmet sunuyor, tüm samimiyetimizle size yardımcı oluyoruz. Eğlendirirken aynı zamanda kendimiz de çok eğleniyoruz. Sizinle özel görüşmeler yapıyor, taleplerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Çalışmalarımız hakkında da elbette bilgi veriyor, sizi aydınlatıyoruz. Düğününüzü tamamen sizin isteklerinize uygun olacak şekilde biçimlendiriyoruz.

Firma ismimizden anlayabileceğiniz gibi hem İzmir hem de Antalya ile bağlantılı bir müzik grubuyuz. Kuruluş kökleri İzmir’e dayanan orkestramızın müzisyen kadrosunun tamamı ise Antalyalı. Daima en kaliteli solistlerle birlikte çalışıyoruz. Bünyemizdeki tüm sanatçılarımız ya konservatuar ya da güzel sanatlar mezunu. Ayrıca Senfoni Orkestraları ve Devlet Opera Balesi gibi profesyonel kurumlarda görev almış kaliteli üyelerimiz bulunuyor.

Ana grubumuz 11 kişiden oluşuyor. Davetinizin ihtiyaç durumuna göre en az 8 olacak şekilde kadromuzu küçültebiliyoruz. Tabii ki sayımızı 11’in üzerine çıkarmamız da mümkün oluyor. Bizimle çalışırken baştan sona güvenebileceğiniz ve çok eğleneceğiniz bir hizmet alacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz. Ses ve sahne ekipmanları konusunda da gereken tüm desteği en profesyonel şekilde sağlıyoruz. Yıllara dayanan tüm tecrübelerimizi, eğitimlerimizi ve iş disiplinimizi sizinle çalışırken sergiliyoruz. Bugüne kadar çok sayıda davete katılmış bir ekip olarak engin tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz. Sizi memnun etmek bizim için çok önemli.

Muğla müzik grupları arasında yer alan orkestramızı düğününüzde sahnede görmek isterseniz, hemen sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve düğününüzü planlamak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Uluç Mah. 24. Cad. No:107 Nadirkent Sitesi B-10 Konyaaltı / Antalya.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  35&07 Otuzbeşsıfıryedi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.