Celal Arasoğlu ve Orkestrası

E-posta Gönder

Celal Arasoğlu ve Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat

  10.000 TL'den fazla

 • Konsept Müzikler

  Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Diğer
 • Müzik Türü

  Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Konsept Müzikler

Celal Arasoğlu ve Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma

Celal Arasoğlu ve Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Celal Arasoğlu ve Orkestrası Hakkında

Düğün eğlencenizde mükemmel bir orkestranın notalara dokunuşunu hissetmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Kalite ve prestiji tek çatı altında sunduğumuz Celal Arasoğlu ve Orkestrası olarak en mutlu anlarınızı güzelleştirmek için hizmet veriyoruz.

İzmir’in ve hatta Ege Bölgesi’nin en saygın orkestralarından biriyiz. Haliyle oldukça fazla tercih ediliyoruz. Muğla müzik grupları araştırması yaparken karşınıza bizim orkestramızın çıkması çok normal. En iyi müzisyenlerin bir araya geldiği şahane bir ekibiz. Bugüne kadar elde ettiğimiz tüm başarılar ve olumlu geri dönüşlerle gurur duyuyoruz. Kendimizi her zaman daha çok geliştirmek için çalışıyor, müzik sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Size düşlediğiniz gibi bir eğlence sunmak tek amacımız.

Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyor, sahne şovlarımızla fark yaratıyoruz. Profesyonel kişilerle birlikte çalıştığımız için davetlerinizde kusursuz bir hizmet almanızı garantiliyoruz. Tamamen sizin isteklerinize göre organizasyon akışınızı planlıyoruz. İstek parçalarınıza müzik listemiz içerisinde yer veriyoruz. Bunun için de düğünden önce sizinle ön görüşme yapıyoruz. Hem sizin hem de davetinize katılacak konukların nasıl müziklerden hoşlandığını öğreniyoruz. Örneğin bazı konuklar daha çok oyun havasında oynarken bazıları da halay müziklerini tercih ediyor. Biz de davetinizin genel planını sizinle birlikte oluşturuyoruz. Fikir almak isterseniz tecrübelerimizle yardımcı oluyoruz.

Düğününüzden saatler önce mekana gelerek ekipmanlarımızı ayarlıyor, sahne kurulumlarımızı yapıyoruz. Provalara başlayarak kendimizi düğününüze hazırlıyoruz. Fiyatlarımızı sunduğumuz hizmet içeriklerimiz ve sahnede bulunacağımız süre belirliyor. Detayları tabii ki önceden konuşuyoruz.

Siz de orkestramızın Muğla’daki çiftlerinden biri olmak, hizmetlerimizi ve fiyatlarımızı detaylı olarak öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.