Mustafa Mert Orkestrası

2

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Orkestra, Düğün Bandosu
 • Minimum Fiyat 5.000-7.500 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
 • Repertuar Dilleri Türkçe
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 3 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Tepecik Senfoni Orkestrası
23 27

Merkez

Tepecik Senfoni Orkestrası

7.500-10.000 TL
Son Production Müzik Organizasyon
7 5

Bodrum

Son Production Müzik Organizasyon

7.500-10.000 TL

Hakkında

Bir açılış, bir gala, bir davet ya da bir düğün. Sizin için önemli olan bugünlerde rol almaktan mutluluk duyuyoruz. Mustafa Mert Orkestrası olarak konuklarımızın özel davetlerine “heyecan” ve “kalite” katmak için girdiğimiz bu sektörde kısa zaman içinde en çok tercih edilen orkestralar arasında yer aldık. Konusunda uzman, yıllarca sahne almış müzisyenlerden oluşan Mustafa Mert Orkestrası ile düğününüz adeta bir şölene dönüşecek!

Farklı müzik türlerine hâkimliği sayesinde geniş bir repertuvara sahip orkestramız, her düğün konseptine uyum sağlayabiliyor. Çiftlerimizle nasıl bir konsept belirlediklerini ve istedikleri müzik tarzlarını konuşuyor, hizmetlerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Özellikle ilk dansınızın ve salona giriş müziğinizin çok önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu yüzden bu konunun üzerinde titizlikle duruyor ve ister sizin şarkı önerilerinizi isterseniz de kendi müzik listemizi gecenizde çalıyoruz.

Son model ekipmanlarımız ve geniş ekibimiz sayesinde düğünler dışındaki birçok organizasyonda da rol alabiliyoruz. Mesela doğum günleri, mezuniyet baloları, partiler, sünnet düğünleri gibi özel etkinliklerin yanı sıra açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerler ve kokteyller gibi kurumsal etkinliklerde de Mustafa Mert müzisyenlerinin kalitesini hissedebilirsiniz. Bugüne kadar sayısız davete imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bir sonraki organizasyon, neden sizinki olmasın?

Mustafa Mert Fethiye’deki faaliyetleriyle sınırlı kalmıyor! Şehrin dışında hizmet verebiliyor, kaliteli müzik anlayışını Türkiye’nin her yerinden çiftle paylaşabiliyor. Bunun için en az 1 ay önce iletişime geçmeniz durumunda da eksiksiz bir hazırlık süreci geçiriyor ve size kusursuz bir gecenin garantisini sunuyoruz.

En değerli ânlarınızda size eşlik etmek istiyor, güzel hatıralara sahip olacağınız bu gecenin en iyi şekilde tamamlanması için tüm imkânlarımızı kullanmak istiyoruz. Unutmayın, eğlenmeyen eğlendiremez! Bizim de çok eğleneceğimiz bu gece için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mustafa Mert

 • Adres: Cumhuriyet Mah. 503 Sok. Gürak İş Merkezi K:3 N:24 Fethiye/Muğla

Mustafa Mert Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!